مجموعه لغات ضروری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت_بخش اول

شروع:
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۲۳:۰۰
مکان: تهران
مجموعه لغات ضروری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت_بخش اول
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

* پس از ثبت نام در رویداد و دریافت کد خرید، فایل پی دی اف حاوی مجموعه لغات به آدرس ایمیلتان ظرف مدت ۲۴ ساعت ارسال خواهد شد. *

مجموعه حاضر که شامل لغات مهم و ضروری درسنامه زبان ارشد علوم پزشکی (تالیف امیر لزگی) و همچنین لغات پرتکرار آزمونهای کارشناسی ارشد سالهای قبل وزارت بهداشت می باشد به همّت انجمن دانشجویی بهداشت و ایمنی مواد غذایی و به درخواست مکرر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در قالب ۳ بخش تدوین و گردآوری شده است. 

آمارها نشان می دهد که درس زبان انگلیسی در کنکور کارشناسی ارشد از جمله دروسی است که کمترین درصد پاسخ دهی را در بین داوطلبان به خود اختصاص می دهد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور، مطالعه درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی (تالیف امیر لزگی) بدلیل حجم بالای کتاب و ناشناخته بودن بسیاری از لغات آن (خصوصا" برای کسانیکه از سطح زبان متوسط تا ضعیف برخوردارند) بسیار مشکل و وقت گیر به نظر می رسد. لذا بر آن شدیم تا با گردآوری لغات مهم و پرتکرار این کتاب و نیز کنکور های کارشناسی ارشد سالهای قبل توسط رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد، راه را برای داوطلبان کنکور هموارتر ساخته و مطالعه درسنامه زبان را تسهیل و تسریع نماییم. 

از طریق ایمیل انجمن به آدرس foodsafety.tums@yahoo.com با ما در ارتباط باشید. 

به امید موفقیت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 

 

برگزارکنندگان

انجمن دانشجویی بهداشت و ایمنی مواد غذایی

انجمن دانشجویی بهداشت و ایمنی مواد غذایی

foodsafety.tums@yahoo.com

آدرس:تهران تقاطع وصال و ایتالیا