رویداد به پایان رسیده است!
مجموعه وبینارهای توانبخشی شناختی، توانبخشی توجه(۱) در تاریخ جمعه ۲۲ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۲ فروردین ساعت ۱۱:۰۰

مجموعه وبینارهای توانبخشی شناختی، توانبخشی توجه(۱)

  • رایگان
  • آنلاین
  • پزشکی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


توجه به فعالیت مجموعه شبکه‌های مغزی اشاره دارد که می‌تواند بر اولویت محاسبات سایر شبکه‌های مغزی برای دسترسی به آگاهی تأثیر بگذارد. در این وبینار، ابتدا توجه و مفاهیم وابسته به آن تعریف شده و سپس عملکردهای توجه بررسی و تبین می‌شود. جایگاه توجه در هرم رشد و سیر رشد آن بررسی می‌شود. اصول توانبخشی توجه برای اختلالات رشدی بررسی خواهد شد.

سخنرانان

سرکار خانم فائزه دهقان
سرکار خانم فائزه دهقان
کارشناس ارشد کاردرمانی و دانشجوی دکتری تخصصی علوم اعصاب

برگزارکنندگان

گروه آموزش و توانبخشی رویش پرند
گروه آموزش و توانبخشی رویش پرند
ارائه دهنده خدمات و آموزش‌های کاربردی توانبخشی

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
داشتن مدرک کارشناسی کاردرمانی یا در صورت دانشجو بودن، گذراندن واحد کاردرمانی در اختلالات روانپزشکی کودک.
این وبینار برای چه کسانی مفید است؟
مطالب بگونه‌ای ارائه می‌شود که هم متخصصان کاردرمانی و هم دانشجویان این رشته بتوانند از آن توانبخشی شناختی استفاده نمایند. همکاران گفتاردرمانگر نیز می توانند از این وبینار بهره ببرند.
آیا مطالب ارائه شده، کاربردی است؟
تاکید بیشتر در این وبینار، بر جنبه‌های کاربردی مطالب بوده و مباحث نظری فقط تا حدی که برای اهداف این وبینار ضروری است مطرح می‌شود. پس از این وبینار شرکت‌کنندگان می‌توانند پروتکل‌های تمرینات توانبخشی توجه را تدوین کنند. لازم به ذکر است که این حیطه از دانش، بسیار گسترده و نیازمند ماه‌ها مطالعه است و تلاش ما بهره‌گیری حداکثری از فرصت دو ساعته ی این رویداد است.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
یک عدد لپ‌تاپ( اولویت بالاتر) و یا موبایل و یک اینترنت نسبتا خوب و کاغذ و قلم برای نکته برداری
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر، نیازی نیست، بعد از ثبت‌نام در سایت ایوند و سپس ثبت‌نام در وبینار، در قسمت بلیت‌های من در پروفایل خودتان در ایوند لینک ورود به وبینار در اختیارتان است. فقط نیم ساعت قبل از شروع وبینار امکان ورود به آن برای شما وجود دارد.
اگه مشکلی پیش اومد چیکار کنیم؟
جواب این سوال رو در سه بخش میدم: 1. لطفا حتما نیم ساعت قبل از وبینار وارد سایت ایوند بشید و از قسمت پروفایل کاربری خودتون وارد قسمت بلیت‌های من بشید و روی لینک ورود به وبینار کلیک کنید و وارد بشید تا اگر مشکلی بود فرصت اینکه قبل از شروع وبینار بتونیم راهنماییتون کنیم وجود داشته باشه. 2. اگر درحین شروع وبینار مشکلی پیش اومد همکاران من دیگه نمی‌تونن در خدمت شما باشن و باید با پشتیبانی ایوند به شماره 02191324644 تماس بگیرید. ۳. اگر در حین وبینار برای چند لحظه تصویر و صدا قطع شد لطفا صبور باشید اگر از سمت مدرس باشه از همون جایی که قطع شده برنامه ادامه پیدا می‌کنه و اگر از سمت اینترنت شما باشه معمولا چند ثانیه است و مجدد وصل میشه اما اگه بیشتر از یک دقیقه نتونستید وصل بشید باید خارج بشید و مجدد از قسمت بلیت‌های من وارد بشید.
با این سرعت پایین اینترنت چند روز گذشته کشور مشکلی برای حضور در وبینار پیش نمیاد؟
خیر، برای دیدن تصویر مدرس و صداش و اسلایدا سرعت ۱۵۰-۲۵۰ کیلوبایت در ثانیه هم کفایت می‌کنه، در وبینار قبلی هم با همین سرعت همه دوستان تونستن شرکت کنن و مشکلی پیش نیومد، فقط لطفا با browser کروم وارد بشید و حتما browser رو بروز کرده باشید و با اولویت خیلی بالاتر با کامپیوتر و لپ‌تاپ شرکت کنید و بعد موبایل.

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزش و توانبخشی رویش پرند

در اولین وبینار تولید محتوا برای کلینیک‌های توانبخشی قصد داریم شما را با دیدگاهی جدید در عرصه تولید محتوا آشنا کنیم. دیدگاهی حرفه‌ای ، دارای استراتژی و با استفاده از ابزارهای حرفه‌ای. در این راه همراه شما خواهیم بود تا هرچه قویتر کسب و کار توانبخشی خ

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۵۰ نفر