رویداد به پایان رسیده است!
محتوالی بازی: مذاکره با دیوان در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ساعت ۱۷:۰۰

محتوالی بازی: مذاکره با دیوان

  • از ۴,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مهمان رویداد

بازی رومیزی دیوان
بازی رومیزی دیوان

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

توضیحات


محتوالی این هفته، قرار هست یک محتوالی ویژه و متفاوت باشه. چند هفته بعد از این که پیشنهاد بازی کردن توی محتوالی رو مطرح کردیم، توی اولین جلسه سال نو، قرار هست اولین «محتوالی بازی» رو برگزار کنیم.
برای اولین محتوالی بازی، بازی دیوان رو انتخاب کردیم. بازی دیوان نسخه جدیدی از بازی محبوب مافیا/گرگینه است و با نقش‌ها و فضاسازی‌های ایرانی شما رو به درون یک تقابل هیجان‌انگیز بین گروه دیوها و مردمان می‌کشونه: رویارویی اکثریت ناآگاه با اقلیت آگاه. نقش‌های گوناگون و پنهانی در بازی وجود دارند که هر کدوم نقشه خودشون رو دنبال می‌کنند. توانایی‌های اجتماعی و مباحثه، می‌تونه باعث برد شما بشه.
بعد از پایان بازی هم تلاش می کنیم ببینیم چنین بازی هایی چقدر و چطور در توسعه مهارت هایی که برای بازاریابی و تولید محتوا نیاز داریم کمک می کنه.
راستی، این هفته رو حتما با ثبت نام بیاید. چون ظرفیت تعداد نفراتی که می تونن توی بازی باشن، محدود هست و شرمنده دوستانی میشیم که بدون ثبت نام اومدن.

محتوانا کیست؟ محتوالی چیست؟

ما (محتوانا) گروهی سه نفره، فعال در حوزه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ و سئو هستیم که به قصد فراهم کردن امکان گفت و شنود در حوزه تولید محتوا دور هم جمع شده‌ایم و از آبان ماه نود و شش برگزاری رویداد محتوالی را آغاز کرده‌ایم.

محتوالی رویدادی هفتگی است که معمولا در روزهای سه شنبه یا پنجشنبه در کافه برگزار می‌شود. با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

آدرس

تهران میدان انقلاب - خیابان ۱۶ آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک ۱۶ آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه یوتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر