محتوالی؛ پیک نوروزی

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / تولید محتوا
اضافه به تقویم
محتوالی؛ پیک نوروزی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۵۲۶۷۷۳۷۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
محتوالی‌اولی‌ها
این بلیت ویژه کسانی است که برای اولین بار در محتوالی شرکت می‌کنند. در صورت استفاده از این بلیت شرکت در رویداد رایگان است و می... بیشتر
۲۴ اسفند
رایگان
تمام شد
همراهان محتوالی
با دریافت این بلیت، می توانید علاوه بر حضور در رویداد، مبلغ 6 هزار تومان از کافه سفارش دهید. در صورت سفارش بیشتر، هزینه را به کافه پرداخت خواهید کرد.
۲۴ اسفند
۶,۰۰۰ تومان
تمام شد
ویژه کسب‌وکارها
در صورتی که صاحب کسب و کار آنلاین هستید و می‌خواهید از فرصت محتوالی برای معرفی کسب و کار خود و جذب نیروهای متخصص در حوزه محتو... بیشتر
۲۴ اسفند
۳۵,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

 

 

محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

رویداد محتوالی 14 که آخرین رویداد اولین سال برگزاری این سلسله رویدادها است، قرار است کمی شادتر از همیشه برگزار شود. به همین دلیل، رویداد این هفته به بررسی چگونگی تولید محتوای طنز اختصاص داده شده است.
در این برنامه، بعد از مروری بر اخبار حوزه تولید محتوا در هفته ای که گذشت، میزبان رضا ساکی، روزنامه نگار، پژوهشگر، طنزپرداز و تهیه‌کننده برنامه‌های رادیویی (از جمله برنامه پی‌نوشت رادیو جوان) و همین طور سعید طلایی، شاعر و طنزپرداز، خواهیم بود و سعی خواهیم کرد علاوه بر گفت‌وگو با آنان در خصوص موضوع رویداد، از اشعار و نوشته‌های طنزآمیز آنها نیز بشنویم.

حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

رضا ساکی

رضا ساکی

طنزپرداز، پژوهشگر و تهیه کننده رادیو

سعید طلایی

سعید طلایی

شاعر و طنزپرداز

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت