رویداد به پایان رسیده است!
محتوای میلیون دلاری در تاریخ سه‌شنبه ۸ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

محتوای میلیون دلاری

شروع:
سه‌شنبه ۸ اسفند ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۸ اسفند ۹۶ ۱۹:۰۰
محتوای میلیون دلاری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

 محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

در محتوالی دوازدهم پس از مرور اخبار کسب و کارهای آنلاین در دو هفته اخیر با اصغر نوروزپور، مشاور مرکز فابا (فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک) در مورد بانکداری الکترونیک و استارتاپ‌های فین‌تک گفت‌وگو خواهیم کرد.

حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

اصغر نوروزپور

اصغر نوروزپور

مشاور مرکز فابا و مدیر پروژه بانکی شرکت گلکار سامانه

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت