محتوا آچار فرانسه است

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / تولید محتوا
اضافه به تقویم
محتوا آچار فرانسه است
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۵۲۶۷۷۳۷۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

 

 

محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

رویداد محتوالی 15 اولین رویداد دومین سال برگزاری این سلسله رویدادها است.
در این رویداد، بعد از مروری بر اخبار حوزه تولید محتوا در چند هفته ای که گذشت، میزبان خانم انیس ناصری، مدیر محتوای «استادکار» خواهیم بود و سعی خواهیم کرد علاوه بر گفت‌وگو با او در خصوص موضوع رویداد، از تجربیاتش در مورد کار در استارتاپ استادکار و چگونگی کار یک مدیرمحتوا در «سامانه درخواست خدمات منزل و محل کار» بشنویم.

حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 8 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

انیس ناصری

انیس ناصری

مدیر محتوای استادکار

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت