مدرسه کسب و کار فردوسی سطح دانشجویی

شروع رویداد
شنبه ۲۶ تیر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادمشهد
موضوع رویدادکارآفرینی / خلاقیت
اضافه به تقویم
مدرسه کسب و کار  فردوسی سطح دانشجویی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۵۵۷۴۴۶۳۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

کافیه به سال های نه چندان دور برگردیم... زمانی که دانش آموز بودیم. برای برخی از ما دوران دانش آموزی چیزی جز نگرانی های تحویل تمرین یا مشق شب یا امتحان روز بعد نبود. این استرس های ممتد زمانی دردآور تر میشد که به یکی از سال های آزمون میرسیدیم. آزمون ورودی تیزهوشان مقطع راهنمایی - آزمون تیزهوشان دبیرستان - آزمون ورودی به نمونه دولتی - آزمون کنکور و ... .  این آزمون ها در بعضی خانواده ها منجر به فریز کامل دانش آموز میشه. یعنی نون نخر - بیرون نرو - خونه خاله نیا و .... که بشینی درست رو بخونی. و نهایتا در دانشگاه قبول میشی. میشی یک پسر بچه یا دختر بچه 18 ساله با مهارت یه انسان 12 - 13 ساله.

 

بعد قبولی هم فکر می کنی همه چیز تموم شده اما در همون ترم اول میبینی که این داستان تمومی نداره ... . و بعدش آزمون کارشناسی ارشد و بعد هم دکتری و بعد هم نظام مهندسی و ....  .ما ایرانی ها همیشه بخشی از عمرمون رو درگیر یکی آزمون هستیم.

 

اما قسمت تلخ ماجرا اونجایی هست که میبینی بعد این همه سختی چه کلاه بزرگی سرت رفته. عمرت رو صرف آموختن مطالبی کردی که اگه تازه درست انتخاب هات رو کرده باشی بخش کوچیکی از نیازهای زندگیت رو تشکیل میدن.

چیزی که امروز در بین دانشجوهای خودمون دارم میبینم کلی جوون 25 تا 30 ساله داریم با مهارت های یک فرد نهایتا 20 ساله...

این دغدغه چندین ساله ما رو در دانشگا فردوسی به این سمت سوق داد که مجموعه رو طراحی کنیم با عنوان مدرسه کسب و کار فردوسی که در ایام تعطیلات تابستان برنامه ای جامع رو برای مخاطبین جوان خودش در نظر بگیره. در این مدرسه قصد داریم تا مهارت های 5 گانه رشد جوان یعنی ( مهارت های کسب و کار - خلاقیت - ارتباط اثر بخش - سواد - حل مساله) رو با طراحی کمپ های ویژه تابستانه ارتقا بدیم... 

 

اگه دنبال اطلاعات بیشتر و کامل تری میگردی میتونی به صفحه زیر سر بزنی :

http://ferdowsiacademy.ir  

کانال ما در تلگرام : https://telegram.me/ferdowsi_academy

تماس با ما :  95 73 83 38 051

آدرس:مشهد داشنگاه فردوسی مشهد - مرکز رشد شماره 1