رویداد به پایان رسیده است!
وبینار مدل سازی و مصورسازی در علم داده‌ها در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۸:۰۰

وبینار مدل سازی و مصورسازی در علم داده‌ها

  • رایگان
  • آبیک
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات وبینار


مطالعه ساختارهای داده ای يکي ازمهم‌ترين چالشها در علم داده است که امروزه مورد توجه بسیاری از پژوهشگران در حوزه­های مختلف علوم کاربردی قراردارد. طبیعی است شناخت درست روابط بین داده ­های رقمی و غیررقمی موثر در یک ساختارداده­ای به عنوان يک اصل در نظر گرفته می شود. این اصل برای ایجاد یک  مدل­سازی و مصورسازی قابل استناد و قوی  نقشي اساسي درتفسير درست شرایط حاکم بر داده ها دارد. باید در نظر گرفت استخراج اطلاعات مهم و اساسی از داده ها براي رسيدن به دانش مطلوب بسیار دارای اهمیت است. امروزه به دليل وجود حجم وسيعي از داده‌ها ابتدا نيازبه شناخت انواع ساختارهای داده ای و ارایه یک الگوی مناسب مطالعاتی برای انان است. سپس براساس اینکه جنس داده ها از چه نوعی است و نوع ارتباط این گونه داده ها  چگونه است پژوهشگران روشهای مختلفی را برای مطالعه می تواند برگزیند. اما انچه از همه بیشتر در این رویکرد مهم  خواهد بود این است که چگونه می توان از درون داده های مورد نظر بیشترین اطلاعات را استخراج نمود و آن اطلاعات را به طوری مدیریت نمود تا در تصمیم گیریها به درستی استفاده گردد و از نظر علمی کمترین مخاطره را در بر داشته باشد. 

سخنران وبینار

دکتر فرزاد اسکندری
دکتر فرزاد اسکندری
استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی

استاد تمام گروه آمار دانشگاه علامه طباطبایی، عضو هیات مدیره انجمن آمار کشور، عضو هیات موسس دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی.

انجام دوره‌های تحقیقاتی و مطالعاتی مشترک با دانشگاه مک‌گیل و کلگری کانادا در حوزه‌های مدل‌سازی آماری و یادگیری ماشین....

برگزارکننده وبینار

دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی
دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی

نحوه برگزاری


نحوه برگزاری وبینار دو روز قبل از وبینار به صورت ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام مرکز نوآوری دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی به آدرس @markaznoavarijku مراجعه نمایید.

آدرس

آبیک شهرک دانشگاهی اندیشه آبیک

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی

مرکز نوآوری دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی با همکاری شتابدهند دیموند و به منظور حمایت از دانشجویان کارآفرین و برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه، تاسیس شده است.

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر