رویداد به پایان رسیده است!
مدیتیشن در 2 هفته با استاد فرشید کاشانی در تاریخ جمعه ۴ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۸ تیر

مدیتیشن در 2 هفته با استاد فرشید کاشانی

  • رایگان
  • اهواز
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


نکته ی مهم!! این رویداد در 2 روز برگزار میشه نه 8 روز!  یک روز قبل از هفته، و یک روز آخر هفته، اما شما باید هر روز مدیتیشن رو انجام بدین.

 

فکر روشن خیلی مهمه تو زندگی، به این دلیل که کیفیت تفکر شما کیفیت تصمیم ها و انتخاب های شما رو مشخص می کنه و کیفیت تصمیم ها و انتخاب های شما کیفیت کارهایی که شما انجام میدید رو مشخص می کنه و کارهاریی که انجام می دید به نتایجی منجر میشن که  کیفیت زندگی شما رو مشخص می کنه این زنجیره با فکر کردن شما شروع میشه.

در عصری که ما به طور مداوم زیر بمباران اطلاعاتی (شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها، اخبار و...) هستیم، داشتن فکر زلال و روشن و متمرکز شدن خیلی خیلی سخت شده. اگر توجه کنید، امروز ما آرامش کمتری نسبت به دهه های گذشته تجربه می کنیم.

در اصل با تمرین خلوت کردن، مراقبه و یا مدیتیشن ضمیر ناخودآگاه و الهامات رو فعال می کنید، زوایای مشکل خودشون رو نشون میدن و می فهمید دقیقا چه کاری باید انجام بدید. به ذهنتون اجازه بدید آروم بشه تا اتفاق های شگفت انگیزی رو که براتون پیش میاد رو ببینید. کم کم صدای درون خودتون رو می شنوید شما باید فکر کنید و مراقبه یکی از بهترین تکنیک هاست برای ما

سخنرانان

فرشید کاشانی
فرشید کاشانی
بنیانگذار موسسه ی روزنه نگاه

دارای بیش از 15 سال تجربه ی پژوهشی در زمینه های توسعه فردی، دانش مالی و مراقبه

آدرس: اهواز - زیتون کارمندی - خیابان صالحپور - بین زیتون و زمزم - پلاک131 - طبقه سوم - موسسه روزنه نگاه