کاور
پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ساعت ۰۸:۰۰

مدیریت اجرایی (MBA) با گرایش علوم داده

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


این دوره برای مدیران، روسا و کارشناسان سازمان‌­های خصوصی و دولتی مفید خواهد بود و به مدیران کمک خواهد کرد تا در تصمیم‌­گیری­های خود بر مبنای تحلیل اطلاعات عمل نمایند و بتوانند با استفاده از مدل­‌های تحلیلی، تبعات تصمیمات خود را بسنجند و مناسب­‌ترین تصمیم را برای سازمان خود اخذ نمایند.

 

گرایش جدید علوم داده در سال‌­های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به کاربرد گسترده مباحث تحلیل داده‌­ها، این موضوع در برخی از دانشگاه‌­های معتبر به عنوان یکی از گرایش­‌های MBA ارائه شده است. دانشگاه تهران قصد دارد برای بار نخست، این دوره را در ایران برگزار نماید. دوره MBA با گرایش علوم داده سعی دارد تا در کنار آموزش مفاهیم مدیریتی عمومی، مفاهیم تخصصی تحلیل داده، هوش تجاری، مد‌ل­های پیش­بینی و مدیریت داده را نیز به فراگیران منتقل نماید.

 

بسیاری از مدیران بنگاه‌­ها بر تجربیات خود و مدل­‌های تصمیم‌­گیری سنتی و تجربی اتکا دارند که در دنیای رقابت کنونی، فاقد کارآمدی کافی است. از این رو نیاز به روش­‌ها و مدل‌­های مدرن برای اداره و راهبری بنگاه‌­ها احساس می‌­شود. استفاده از تکنیک‌­های تحلیل داده و تصمیم­‌گیری‌­های داده محور از موضوعات مهمی است که در سال­‌های اخیر مطرح شده است و مدیران صنایع مختلف می­‌توانند از آن بهره ببرند. آموخته‌­های این دوره به مدیران بنگاه‌­ها کمک خواهد کرد تا به جای روش‌­های سنتی و مبتنی بر سعی و خطا یا تجربیات شخصی، از مدل­‌های یادگیری ماشین، داده‌­کاوی و در یک کلام علم داده کمک بگیرند و بتوانند دقیق­‌ترین تصمیم ممکن را برای بنگاه خود اخذ نمایند. این رویکرد تاثیر بسزایی در افزایش بهره‌­وری بنگاه­‌ها و حل برخی از مشکلات کلیدی کشور خواهد داشت.

 

مخاطبین این دوره عموم رؤسا و مدیران و کارشناسان ارشد سازمان‌­ها و بنگاه­‌های دولتی و خصوصی هستند که به نحوی در امور تصمیم‌­گیری دخیل بوده و علاقمند هستند از روش­‌های مبتنی بر تحلیل داده جهت تصمیم‌­گیری­‌های خود استفاده نمایند. دوره به صورت حضوری و در 250 ساعت برگزار خواهد شد. فراگیران علاوه بر آشنایی با مباحث کاربردی مدیریت و علوم داده، از تجربیات اجرایی در این حوزه‍‌ها نیز بهره‌­مند خواهند شد و در هر یک از سرفصل­‌ها تجربه سازمان‌­های مشابه عرضه خواهد شد.

برگزار‌کننده

آواتار

پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: جمعه ۱ اسفند ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران

اشتراک‌گذاری رویداد