مدیریت اردوهای دانش آموزی

شروع:
شنبه ۱۴ مهر ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۰ مهر ۹۷ ۱۹:۰۰
مدیریت اردوهای دانش آموزی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره

اردو یکی از بهترین و مناسب ترین شرایطی است که می توان طی آن به تعلیم وتربیت مستقیم و غیرمستقیم پرداخت. به جرات باید گفت سازندگی اردو تا حدی است که چه بسا نتوان با روزها و ماه ها کار معمولی در خانه و مدرسه به نتیجه ای معادل یک هفته‌ای آن رسید.

 

طبیعی است که اردو به لحاظ روش تربیتی خاص خود در مقایسه با مدرسه، کیفیتی کاملا متفاوت دارد و دارای ظرفیتی است که بسیاری از حرف های ناگفته مدرسه را می‌توان در آن جا گفت تا با عمل ،در جان و روان افراد قرار گیرد و شاید راز موفقیت اردو همین تفاوت اساسی روش‌های آن با روش های کلاسیک مدرسه‌ای باشد.

 

امّا برای برگزاری یک اردوی موفق باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 

در اولین گردهمایی فعالان اردویی (رهاورد*) جناب آقای زارعی، چهارچوب‌های محتوایی لازم برای طراحی یک اردوی موفق را تبیین کردند. جناب آقای عباس نمکی، الزامات قانونی و نکات لازم برای برنامه ریزی اجرایی اردو را بیان نمودند. آقایان قلی زاده و میردامادی، تجربیات موفق خود در زمینه طراحی اردو به صورت یک بازی هدفمند را تشریح نمودند.

* رهاورد رویدادی است که به همت کمپینو (اپلیکیشن اردو) در شهریور سال 1397 برگزار گردید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کمپینو به آدرس http://kampino.ir مراجعه فرمایید.

آیین نامه دوره

تمامی فرایند دوره شامل؛ ثبت‌نام، ارائه فیلم‌های آموزشی آزمون‌ها از طریق ابزارهای رایانه‌ای و اینترنت است؛ به همین جهت آشنایی کافی مخاطبان با رایانه‌، اینترنت، شبکه های اجتماعی و دسترسی مناسب به اینترنت ضروری است و این مرکز مسئولیتی در قبال بروز مشکلات احتمالی به سبب عدم رعایت شرط فوق نداشته و عواقب آن بر عهده خود شخص خواهد بود.

ثبت‌نام نهایی، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ در مهلت مقرر است.

تمامی محتوای ارائه‌شده شامل: فیلم‌های آموزشی و خلاصه مباحث کارگاه مختص اعضای دوره است و انتشار آن‌ها به هر نحو ممنوع است.

انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به‌هیچ‌وجه امکان­پذیر نیست. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود در دوره اطمینان کسب کنید.

اطلاع‌رسانی‌های دوره از طریق سامانه پیام کوتاه و پیام­رسان بله صورت خواهد گرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیان صادق به نشانی http://ble.im/join/ZWJjNTNlND، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

گواهی پایان دوره صرفاً به افراد دارای نمره نهایی بالای 60 تعلق می‌گیرد؛ لذا از صدور هرگونه گواهی برای داوطلبین با نمره نهایی پایین‌تر از 60 معذوریم.

همه گواهی ها به صورت دیجیتال به آدرس ایمیل مخاطبان ارسال می شود. افرادی که تقاضای نسخه چاپی گواهی پایان دوره را دارند می بایست مبلغ 15000 تومان جهت صدور گواهی پرداخت نمایند.

در صورت هرگونه سوال می توانید در ساعات اداری با شماره 88365335 و یا آیدی @karamat در پیام رسان بله با ما در ارتباط باشید.

آدرس:تهران بلوار دریا-مجتمع فرهنگی اموزشی امام صادق