رویداد به پایان رسیده است!
مدیریت ارشد کسب و کار MBA در تاریخ پنج‌شنبه ۱ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۷ آبان ساعت ۰۸:۰۰

مدیریت ارشد کسب و کار MBA

 • از ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • اراک
 • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

MBA مدیریت بازاریابی ؟!


برای اولین بار برگزاری دوره مدیریت ارشد کسب و کار MBA با ارائه گواهینامه فنی و حرفه ای

 • فراگیری دانش ها و مهارت های مدیریتی 

تغییرات تکنولوژیک ، تغییرات در نیازهای مشتریان  و تحولات در فضای بازار  بسیاری از کارافرینان ، صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد شرکت ها که را که تحصیلات فنی ، مهندسی ،پزشکی و .... دارند را متوجه این نکته نموده است که برای هدایت اثر بخش شرکت خود به مهارتهای مالی ، مدیریتی ، بازاریابی و ...نیاز دارند ، یکی از راه حل های موجود بدست آوردن مهارت های مدیریتی، بازاریابی،همچنین  مهارت های تصمیم گیری استراتژیک گذراندن دوره MBA است.

 • سرمایه گذاری برای توسعه فردی
  گذراندن دوره ی MBA سرمایه گذاری مناسبی برای رشد شغلی،توسعه فردی و افزایش درآمد می باشد

 

 • فرصت بیشتر استخدامی برای دارندگان مدرک MBA
  در سال های اخیر شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایران علاقه مندی زیادی به استخدام دارندگان مدرک MBA از خود نشان داده اند و دارندگان مدرک MBA را در اولویت استخدامی خود قرار می دهند

   

 • MBA چه تفاوتی با رشته های دیگر دانشگاهی دارد ؟

اما محتوای آموزش داده شده در رشته MBA تفاوت قابل توجهی با دیگر دروس و رشته های دانشگاهی دارد. دروس دوره MBA به جای اینکه بر ارائه محتوای علمی بیشتر تاکید کند بر استفاده از دانسته های دانشجو تاکید دارد. علاوه بر مهارت های فنی مثل حسابداری، تحلیل بازار، مدیریت بازاریابی، بورس و بازار سرمایه؛ در طول دوره های MBA مهارت هایی مثل آینده پژوهی و تفکر استراتژیک، مهارت های رهبری و انگیزش کارکنان به دانش پژوهان آموزش داده می شود. با رویکرد تعاملی و پروژه محور مهارت های دانشجو تقویت شده و او قادر خواهد بود از آنچه طی دوره تحصیل آموخته در بازار کار استفاده کند.

طی دوره MBA، دانش پذیران یاد می گیرند چگونه مشکلات سازمان را ریشه یابی کنند؛ عوامل اصلی و مشکل ساز را پیدا کنند، راه حل هایی برای هر مشکل را بیابند پیش از انجام هر اقدام و ارائه هر راهکار عواقب آن را پیش بینی کنند. تحلیل سازمان به عنوان یک سیستم و مجموعه اجزای تاثیر گذار بر هم، تفکر سیستمی و نظام مند یکی دیگر از مهارت هایی است که دانش پذیران MBA در طول دوره تحصیل به دست می آورند. MBA نظام فکری مدل ذهنی شما را در مواجهه با مشکلات و مسائل عوض خواهد کرد و باعث خواهد شد به دور از شتاب زدگی بتوانید با تفکر علمی و نظام مند به حل مشکلات سازمان خود بپردازید.

 • کسب مدرک معتبر یا کسب مهارت؟
  کسب مدرک معتبر MBA و داشتن گواهی با اسم یک مدرسه کسب و کار معتبر انگیزه مهمی برای برخی از دانشجویان است. بی شک مدرک MBA به سابقه کاری و برند شخصی شما جلای خاصی خواهد داد و به شما اعتماد به نفس بالاتری هم خواهد بخشید اما آیا تمام کاربرد تحصیل MBA در کسب مدرک آن است؟ پاسخ ما یک نه قاطعانه است.

گرچه مدرک MBA در سرتاسر جهان و برای اکثر کسب و کار ها و شرکت ها در هر ابعاد و زمینه ای معتبر و مفید است اما هدف اصلی و تمرکز دوره MBA بر افزایش مهارت مدیریتی شما برای مواجهه با مشکلات بزرگ در فضای کسب و کار است. در حالی که اعتبار بالای مدارس کسب و کار معتبر و ارزش بالای تحصیل MBA به مدرک شما اهمیت زیادی می بخشد اما آنچه که شما در طول دوره تحصیل MBA کسب می کنید چیزی بیشتر از یک مدرک و گواهینامه است.

کسب مهارت های مدیریتی، توانایی در راه اندازی کسب و کار، برنامه ریزی برای سازمان ها، توسعه مهارت های فردی از جمله مذاکره، خلاقیت و نوآوری، ارتباطات فردی و اجتماعی و … به مراتب از کسب مدرک، ارزشمند تر و مهم تر است. نگاه یک کارآفرین بزرگ و یک مدیر موفق به تحصیل MBA کسب مهارت و توانایی است نه کسب مدرک زیرا مدرکی که با کسب توانایی همراه نشده باشد به خودی خود هیچ ارزشی ندارد حتی اگر از معتبر ترین دانشگاه جهان صادر شده باشد. شما نیز اگر به دنبال کسب مهارت و توسعه توانایی های فردی خود هستید مطمئن باشید در دوره MBA می توانید مهارت های خود را به خوبی بهبود ببخشید.

 

 


اطلاعات دوره MBA

گرایش : مدیریت بازاریابی

کاملا عملیاتی

با حضور برجسته ترین اساتید کشوری

مدت دوره : 500 ساعت - یکساله معادل 32 واحد دانشگاه 

زمان برگزاری  : ازیک آبان ماه 98 

روزهای برگزاری : پنجشنبه و جمعه 

گواهینامه : گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای

همراه با تخفیف های ویژه اولین دوره ثبت نام

 

 • گرایش بازاریابی
  در دوره MBA گرایش بازاریابی سعی می شود مهارت هایی مثل اصول بازاریابی، تدوین استراتژی های بازاریابی، اصول طراحی کمپین تبلیغاتی موفق، مطالعه و تحلیل بازار، تعیین بازار هدف و بخش بندی بازار، نگرش برنامه بازاریابی، افزایش وفاداری مشتری به سازمان و تکنیک های افزایش جذابیت محصول به دانشجو آموزش داده شود. با فراگیری این مهارت ها دانشجو می تواند به خوبی نسبت به تحقیقات بازار اقدام کند، بازار و نقاط قوت و ضعف رقبا را آنالیز کند و جامعه هدف محصولات و خدمات شرکت را شناسایی کند. دوره MBA بازاریابی از دانشجو یک مدیر بازاریابی می سازد و نباید تصور کرد که بعد ازاین دوره تنها شغل ویزیتور و مسئول فروش برای او در دسترس است.

 

 • گواهینامه فنی و حرفه ای ؟

موسسه آموزشی مدیر فردا سومین موسسه در کشور میباشد که با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری این دوره مینماید.

مدرک فنی و حرفه ای برای 500 ساعت آموزش با استاندارد جهانی مورد تایید سازمان جهانی کار (ILO) و یکی از معتبرترین مدارک حرفه ای در سطح جهان و از معدود موارد مورد پذیرش جهانی برای اقامت، مهاجرت و ارتقاء شغلی می باشد.

 • مزایای مدرک فنی و حرفه ای :

? دریافت وامهای مختلف با ارائه گواهینامه دریافتی- وام خود  اشتغالی

? جايگزين مدارك دانشگاهی به عنوان مدرک معادل

? كاربرد جهت اخذ پروانه كسب

?اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای (قابل ترجمه جهت استفاده در کشور های خارجی)

?بهره گیری از امکان ارتقاء شغلی در محل کار

? بهره گیری از امکان جذب سریعتر در شرکتها و موسسات مختلف

?امکان تدریس در اموزشگاهها و دریافت کارت مربیگری با گواهینامه اخذ شده

و ...

 

 • مخاطبان دوره MBA چه کسانی هستند و رشته MBA برای چه کسانی مفید است؟

 دوره MBA به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش مدیریت هستند، اما در زمینه‌های دیگر تحصیل کرده‌اند. به همین علت، عموم مخاطبان دوره MBA، تحصیلات اصلی خود را در حوزه‌های دیگر گذرانده و برای تکمیل مهارتهای مدیریتی خود، این رشته را به صورت دانشگاهی یا در قالب دوره MBA آزاد دنبال می‌کنند.

 1. اگر به کارآفرینی فکر می‌کنید و قصد دارید کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کنید، بی‌تردید مجموعه درس‌های رشته MBA یکی از ضرورت‌های آموزشی شما محسوب می‌شود.
 2.   اگر در سمت‌های مدیریتی یا سرپرستی اشتغال دارید یا چنین موقعیت‌هایی را در مسیر شغلی خود پیش‌بینی کرده‌اید، دوره MBA می‌تواند برای شما مفید باشد.
 3.   اگر از کیفیت ارتباط خود با همکاران یا مدیران‌تان راضی نیستید، یا فکر می‌کنید رابطه‌های شغلی شما هنوز می‌تواند بهتر شود، احتمالاً دوره MBA می‌تواند در این زمینه کمک ارزشمندی باشد.

 

برگزارکنندگان

موسسه آموزشی مدیر فردا
موسسه آموزشی مدیر فردا
برگزار کننده کنفرانس، سمینار و دوره های آموزشی ، مشاوره کسب و کار، فروش و بازاریابی، مشتری مداری و...
دکتر متین میلانی
دکتر متین میلانی
مدرس و مشاور بازاریابی و فروش، هوش هیجانی، دیجیتال مارکتینگ، مشتری مداری و....

سوالات متداول

گواهینامه پایان دوره توسط چه سازمان و یا دانشگاهی داده می شود؟
گواهینامه 500 ساعت آموزش دوره MBA قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای ارائه میگردد. این مدرک مورد تایید سازمان جهانی ILO می باشد
از چه طریق می توان اطلاعات بیشتر و مشاوره کسب کرد؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و ثبت نام با شماره تلفن 34028192-086 و 09122725350 تماس حاصل نمایید
شرایط ثبت نام چیست؟
حداقل ميزان تحصيلات : - داراي بودن مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد رشته هاي مديريت - داراي بودن مدرك تحصيلي كارشناسي در يكي از رشته هاي مديريت و يك سال سابقه كار مرتبط -دارابودن مدرك كارشناسي در ساير رشته ها ودارابودن 3سال سابقه كار در حوزه كسب وكار -دارابودن مدرك كارداني كليه رشته ها ودارابودن 5 سال سابقه كار در حوزه كسب وكار -دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم با حداقل 7 سال سابقه كار در حوزه مديريت كسب و كار
ایا امکان پرداخت اقساطی شهریه وجود دارد؟
بله .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید. 08634028192 -09122725350

آدرس

اراک خیابان شریعتی، کوچه سلامت، ساختمان مهرگان، طبقه 5، واحد 9

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزشی مدیر فردا

موسسه آموزشی  فنی حرفه ای مدیر فردا شماره تلگرام جهت ثبت نام :           09186005176

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰