رویداد به پایان رسیده است!
مدیریت به طعم قهوه در تاریخ یکشنبه ۲۹ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۵ دی ساعت ۱۰:۰۰

مدیریت به طعم قهوه

  • ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
  • تبریز
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کلیاتی در خصوص دوره آموزشی مدیریت به طعم قهوه


صنعت غذا و نوشیدنی یا به عبارت ساده تر، کافی شاپ ها و رستوران ها در زمره مهم ترین صنایعی هستند که بر روی سبک زندگی شهروندان تاثیر می گذارند. اغلب مخاطبان این صنعت انسانهای آگاهی هستند که به جزییات اهمیت می دهند، انتظارات بالایی دارند، تفاوت ها را درک می کنند و در مسیر وفادار شدن، استانداردهای خاص خود را می جویند.

برای موفقیت یک کافی شاپ یا رستوران، پارامترهای مهمی باید مد نظر قرار گیرند. محیط جذاب و متفاوت، فضایی آرام و آرامش بخش، غذا و نوشیدنی لذیذ، گارنیش و ارائه‌ی خلاقانه و …، همگی جزو لاینفک موفقیت یک کافی شاپ و رستوران هستند. اما قدر مسلم باید پذیرفت که انسانها هم نقش بسزایی دارند.

تک تک کسانی که در مجموعه شما کار می کنند، همگی یک نماینده تمام عیار از برندتان هستند که در برخورد با مشتری، نگاه حرفه ای و رفتار شما را نمود می دهند. همه ما دوست داریم با بهترین ها کار کنیم و تا بهترین ها مشتریمان شوند و به ما وفادار بمانند. این در حالی است که باید بتوانیم خوب ها را جذب کنیم و آنها را بر اساس یک فرآیند هوشمندانه مدیریت به بهترین ها تبدیل کنیم.

در دوره مدیریت به طعم قهوه، با جزییات تمام در خصوص مدیریت انسانها در صنعت غذا و نوشیدنی صحبت خواهیم کرد و کنار هم خواهیم کوشید دیدگاهی متفاوت یافته و نتایجی بهتر خلق کنیم.

برگزارکنندگان

آکادمی بیگ
آکادمی بیگ
یک پله بالاتر
یک پله بالاتر

سخنرانان

آیدین نامدار
آیدین نامدار
مشاور در امور کسب و کار

آدرس

تبریز ولیعصر، برج تجارت جهانی ، طبقه 13 واحد 9

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

BigBlackBox

شرکت عصاره ناب قهوه ایرانیان به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۷۲۷۵۰۷ صاحب امتیاز برند کار خود را از سال ۹۵ و به صورت تخصصی در صنعت قهوه و همچنین صنایع وابسته با داشتن تیمی متشکل از افراد متخصص و مجرب در جهت ارائه خدمات تخصصی در شاخه های مختلف این صنایع شروع کرد . ن

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰