رویداد به پایان رسیده است!
مدیریت به وقت کرونا در تاریخ چهارشنبه ۱۵ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۹:۰۰

مدیریت به وقت کرونا

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


رهبر باید "بازی ساز" باشد؛ باید تیم خود را طوری سازماندهی کرده و راهبردهایی را به کار گیرد که او را به اهدافش برساند. البته یک رهبر واقعی اهداف شخصی، خودخواهانه، و غیر اخلاقی ندارند. اهداف او متعلق به یک گروه اجتماعی، سازمان یا شرکت و یا خانواده است.
رهبر باید بوی موفقیت بدهد و هر طور که هست کارکنانش را به "آنجا" ببرد. اما سوال این است که "آنجا کجاست ؟ همان جای مطلوب که گروه، سازمان ، خانواده باید به آنجا برسد، همان "مقصد" ی است که در چشم‌انداز رهبر نمایان شده است. رهبری که چشم انداز ندارد، مردم را به کجا می‌برد؟!

دیگر کاربرد اساسی چشم‌انداز این است که همچون نوری درخشنده بر وضع موجود می‌یابد و زوایایی از آن را آشکار می‌کند که تاکنون دیده نمی‌شده اند. به بیان دقیق‌تر، چشمانداز، وضع موجود را به چالش می کشد و سازمان را برای استفاده‌ای بهتر و مسئولانه‌تر از منابع کنونی خود توانمند می‌سازد. به این ترتیب، سازمان می‌تواند منابع محدود خود را به شیوه‌ی کارآمدتری به کار گیرد.

مدیریت هدف‌بنیان یا Management byObjective  به اختصار (MBO)، پارادایمی انقلابی بود که در دهه ۶۰ میلادی (هشتاد سال پیش) رایج شد و صرفاً برای دنیای آن روز مناسب بود. این پارادایم در دنیای پر شتابی که در اواخر و آغاز دهه نود میلادی پدیدار شده بود تناسب نداشته لذا جای خود را به پارادایم نوین مدیریت ارزش بنیاد (MBV) سپرد.

در این وبینار به طور مفصل در این رابطه صحبت خواهد شد تا بتوانید با جدیدترین پارادایم‌های حوزه‌ی مدیریت و رهبری آشنا شوید.

سخنرانان

استاد عقیل ملکی‌فر
استاد عقیل ملکی‌فر

برگزارکنندگان

آکادمی اشتغال راه آوران رشد
آکادمی اشتغال راه آوران رشد
www.rahavaraneroshd.com
مدرسه تعالی راه آوران رشد
مدرسه تعالی راه آوران رشد
www.rahestanetaali.com

برگزار‌کننده

آواتار

آموزشگاه فنی‌وحرفه‌ای راه آوران رشد

دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها، مدیران و کارکنان سازمان‌ها، آموزشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای راه ‌آوران رشد فرصتی تازه برای ورود سریع به مشاغل برتر و ترفیع شغلی برای شما فراهم می‌نماید

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰