رویداد به پایان رسیده است!
مدیریت تاثیرگذاری‌ و ارزش‌آفرینی در شرایط بحران مدیریت در تاریخ پنج‌شنبه ۸ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۸ اسفند ساعت ۱۰:۰۰

مدیریت تاثیرگذاری‌ و ارزش‌آفرینی در شرایط بحران مدیریت

  • ۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


انسان از ابتدای آفرینش در معرض خطرات روانی و جسمانی بوده است انواع و اقسام بلایای طبیعی و غیر طبیعی را در طول تاریخ تجربه کرده است در برابر برخی مقاوم شده و در برابر برخی دیگر هنوز راه چاره‌ای وجود ندارد.

اما انسان به نسبت و در هر دوره تلاش کرده دانش مربوط به بلایای مختلف از طبیعی تا غیر طبیعی، روانی تا جسمانی را کسب کند تا کمتر دچار بحران شود و این بحران‌ها را بتواند از سر بگذراند. سرعت روند خیلی از اتفاقات و بلایا از جوامع سنتی به سمت مدرن افزایش پیدا کرده است به طوریکه اگر در گذشته انسان‌هایی که غارنشین بودند دچار یک بیماری می‌شدند، این اندازه اپیدمیک نمی‌شد که امروز و در جوامع بزرگ شاهد اپیدمیک شدن برخی بیماری‌ها چون وبا، ابولا، ویروس‌های مختلف دیگر مثل آنفولانزا یا کرونا که همین روزها نیز بحثش در مجامع مختلف داغ است، هستیم.
ما هم مثل بقیه مردم جهان در سالهای گذشته با بحران‌های طبیعی و غیر طبیعی زیادی در کشورمان مواجه بودیم از گران شدن اقلام و کالاها، دلار، وضعیت اقتصادی، زلزله، سیل و مسائل دیگر گرفته تا ویروس کرونا! همه اینها استرس و اضطراب را در سطح جامعه و بنگاههای اقتصادی افزایش می‌دهد و این استرس بیش از بیماری اپیدمیکی همچون کرونا بر روان اعضای جامعه و سازمانها تأثیر میگذارد.
تحت این شرایط بسیاری از امور اساسی نظیر آموزش به تعطیلی کشیده شده است. اما با وجود فناوریهای تازه میتوان تاحدودی از بروز صدمات بیشتر بر پیکر سازمانها جلوگیری کرد.
سلامتی شما برای ما از هرچیزی مهم‌تر است. اما آموزش نباید در هیچ شرایطی تعطیل شود.
برای شرکت در اولین وبینار مجازی پرویز درگی، معلم بازاریابی، فرصت را از دست ندهید.

سخنرانان

پرویز درگی
پرویز درگی
مدیر انجمن علمی مدیریت کسب و کار

برگزارکنندگان

TMBA
TMBA
  • شروع: پنج‌شنبه ۸ اسفند ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۸ اسفند ساعت ۱۱:۳۰
رویداد آنلاین است