مدیریت تعارض

شروع:
چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۹۸ ۱۸:۰۰
مدیریت تعارض
برگزارکننده‌ی رویداد
تهیه بلیت برای این رویداد از روز چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۰۰:۰۰ تا روز چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۳:۰۰ امکان‌پذیر است.

توضیحات

آکادمی دیجی‌کالا برگزار می‌کند؛
دوره مدیریت تعارض در تیم‌های استارتاپی
دوره مدیریت تعارض و ارتباطات در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آبان از ساعت ۹ الی ۱۸ در مرکز نوآوری دیجی‌کالانکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد.
در تمام استارتاپ‌ها ممکن است مشکلاتی بین اعضای تیم ایجاد شود و پیامدهای بزرگ‌تری با خود به همراه داشته باشد. برای مدیریت این مشکلات و پیامدهای ناشی از آن‌ها باید ارتباطات و تعاملات اعضای تیم را بررسی کنیم و با یادگیری تکنیک‌های مذاکره و متقاعدسازی، تعارضات بین آن‌ها را حل کنیم.
پرسش‌گری، خوب گوش دادن، تکنیک‌های مختلف مذاکره، تکنیک‌های حل مسئله و... موضوعاتی هستند که بر مدیریت تعارضات تاثیرگذار هستند و در دوره مدیریت تعارض و ارتباطات به آن‌ها پرداخته خواهد شد.
مجید منوچهری که مدرک دکتری خود را در زمینه مدیریت اجرایی و مدیریت منابع انسانی از کشور فنلاند دریافت کرده است و اکنون بعنوان مشاور و كوچ مديرات ارشد شركت هاي دانش بنيان عضو مركز شكوفايي و نوآوري معاونا علمي فناوري رياست جمهوري در حوزه منابع انسانی است؛ در این دوره به مدیریت تعارض و ارتباطات یا Communication & Conflict Management می‌پردازد.
سرفصل‌های این دوره به صورت زیر است:
• مرور مفهوم تعارض و اختلاف
• تعیین نقش‌ها در تعاملات و ارتباطات
• تکنیک‌های مذاکره
• تکنیک‌های حل مسئله
• گوش دادن و پرسش‌گری
• نقش پیش‌فرض‌های ذهنی در تعاملات

این دوره در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۲ و ۲۳ آبان ماه از ساعت ۹ الی ۱۸ در مرکز نوآوری دیجی‌کالانکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام این دوره از طریق سایت ایوند انجام می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

آدرس:تهران بعد از میدان آزادی- بزرگراه لشگری- جنب مترو بیمه (درب شمالی)- کارخانه نوآوری آزادی- دیجی کالانکست