رویداد به پایان رسیده است!
مدیریت ذهن و انگیزه در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۹ خرداد ساعت ۲۰:۰۰

مدیریت ذهن و انگیزه

  • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کمی آرامش


در شرایط فعلی و با اتفاق های متعدد که به تغییر سبک زندگی ما انسان ها تبدیل شده است و ایجاد دلهره و استرس های فراوان خیلی از ما دچار بحران فکری شدیم .

بحرانی که می تواند تاثیر بلند مدتی در زندگی ما بگذارد

داشتن آرامش در این شرایط می تواند کمک شایانی به ما در راستای تفکر مثبت و اداره مسیر زندگی با شرایط و تغییرات کند .

تعریف آرامش کار چندان ساده‌ای نیست، با این حال شاید بتوانیم آن را به‌عنوان زندگی عاری از خشونت (فیزیکی، ذهنی، روحی و همه‌ی اشکال دیگر آن) و همراه با احترام، درک تفاوت‌ها و سعه‌ی صدر تعریف کنیم. آرامش بیرونی به جهان و آرامش درونی به ضمیر هر شخص برمی‌گردد.

آرامش بیرونی: مفهوم آرامش بیرونی که همه‌ی ما آن را با عنوان صلح می‌شناسیم، بدان معناست که بتوانیم علیرغم تفاوت‌های فرهنگی، مذهبی و سیاسی به یکدیگر احترام بگذاریم و عشق بورزیم.
آرامش درونی: ما باید آرامش را ابتدا در درون خود پرورش دهیم؛ یعنی باید ترس‌، خشم، تعصب و فقدان مهارت‌های اجتماعی را (که منجر به رفتارهای خشونت‌آمیز می‌شوند) در خود بشناسیم و بر آنها غلبه کنیم. اگر نتوانیم خشونت درونی خود را کنترل کنیم، طوفان بیرونی هرگز فروکش نخواهد کرد.

 


مدیریت ذهن و انگیزه


اهمیت مدیریت ذهن و انگیزه در بالا رفتن بازده ایی زندگی می توان گفت در شزایط فعلی بسیار با اهمیت و قابل درک است ما دوره ایی را برای شما در نظر گرفته ایم که در این دوره مباحث روز دنیا در سطح بین المللی بیان خواهد شد و راهکار ها و تکنیک های بسیار جذاب در راستای ایجاد یک زندگی روانی سالم را بررسی خواهیم کرد.

حتی فکر کردن به کلماتی مثل بی نظمی، آشفتگی و به هم ریختگی هم باعث افزایش استرس می شود. هیچ کس نمی تواند این موضوع را انکار کند؛ همه به نحوی با آن سروکار داشته اند.

زندگی همانقدر ساده یا سخت می شود که خودمان بخواهیم. (دونا اسمالین) 

حتی فکر کردن به کلماتی مثل بی نظمی، آشفتگی و به هم ریختگی هم باعث افزایش استرس می شود. هیچ کس نمی تواند این موضوع را انکار کند؛ همه به نحوی با آن سروکار داشته اند؛ چه در کمد دیواری، چه در محل کار و چه در نوع پوشش. اما بدترین و آزاردهنده ترین بی نظمی ممکن چیزی است که در ذهن های ما رخ می دهد.

 

حتما احساسش کرده اید. از یاد بردن قرارهای ملاقات یا تاریخ های مهم، باز گذاشتن شیر آب یا روشن گذاشتن اجاق گاز، کلنجار رفتن با لغات و پیدا نکردن کلمه مناسبی که کارتان را راه بیندازد. وقتی که اسیر ترس و نگرانی هستیم، نمی توانیم حضور ذهن داشته باشیم. وقتی حضور ذهن نداشته باشیم، ارتباطمان با خودمان، محیط اطراف مان و زندگی های مان را از دست می دهیم. مشکلات ذهنی ما را از مسیر درست منحرف کرده و تعادل مان را به هم می ریزند. شاید آنقدر حواس مان را پرت کنند که ناگهان به خود بیاییم و ببینیم که یک ساعت داشتیم فیلم می دیدیم اما هیچ چیز از آن نفهمیده ایم.

 

سخنرانان

دکتر غلامرضا دبیری
دکتر غلامرضا دبیری
مدیرعامل شرکت طراح ایده نوتاش

زمان‌بندی

چارت برگزاری
عنوانشروعپایان
Start and welcome۲۰:۰۰۲۰:۰۵
Motivation management۲۰:۱۰۲۰:۳۰
Energy۲۰:۳۰۲۰:۴۰
smart۲۰:۴۰۲۱:۰۰
dcisive۲۱:۰۰۲۱:۱۵
skills۲۱:۱۵۲۱:۳۰
creativity۲۱:۳۰۲۱:۴۰
analyze۲۱:۴۰۲۱:۵۰
motivation۲۱:۵۰۲۲:۰۰

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت طراح ایده نوتاش

غلامرضا دبیری  مدرس بازاریابی و فروش مشاور برند لوکس نویسنده کتاب : مذاکره موفق نویسنده کتاب : افراد موفق ، افراد ناموفق مترجم کتاب های :  1 -  ریسکها را هوشمندانه بپذیرید 2 - راه ثروت 3 - 5 دلیلی که چرا اکثر افراد ثروتمند نمی شوند دارنده مدرک بین

رویداد های برگزارشده۱۴
رویداد های فعال۰