رویداد به پایان رسیده است!
همایش بزرگ فروش مستمر و جذب سرمایه در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۴ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

همایش بزرگ فروش مستمر و جذب سرمایه

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ارائه راهکارهای فروش مستمر


به دست آوردن مهارت فروش تنها به مدیران فروش و فروشنده‌های حرفه‌ای محدود نمی‌شود و تقریبا تمام افراد به نوعی باید مهارت فروش را در خود تقویت کنند. یکی از اهداف همایش بزرگ فروش مستمر و جذب سرمایه دادن نگرش درست فروش به تمامی افراد اعم از مدیران، کارفرمایان، دانشجویان، فروشندگان کالا، فروشندگان خدمات و همچنین افراد تازه کار است.

پس اگر مدیری هستید که قصد گسترش شبکه فروش خود را دارید و می‌خواهید فروشندگان حرفه‌ای را جذب مجموعه خود کنید، یا مدیر فروشی هستید که می‌خواهید تیم فروش خود را تقویت کنید، این همایش کاملا مناسب شماست.

اگر به تازگی کار فروش را شروع کرده‌اید و می‌خواهید دانش خود را در زمینه فروش بالا ببرید، و یا به هر دلیلی می‌خواهید مهارت‌های ارتباطی خود را بالا ببرید تا بتوانید ایده‌های خود را به درستی به دیگران ارائه بدهید، پیشنهاد می‌کنیم یک صندلی در همایش فروش مستمر و جذب سرمایه رزرو کنید.


راهنمایی برای جذب سرمایه بدون گرفتن وام


بخش دوم همایش به موضوع مهم جذب سرمایه اختصاص دارد. پس از اینکه با مهارت‌های فروش حرفه‌ای آشنا شدید و راهکارهای فروش مستمر را یاد گرفتید، فرصت آن می‌رسد که از این مهارت‌ها در جهت جذب سرمایه برای گسترش فعالیت‌های تجاری خود استفاده کنید.

شاید موضوع جذب سرمایه برای بسیاری از کسانی که قصد راه‌اندازی کسب و کاری جدید دارند و یا می‌خواهند کار خود را گسترش دهند، یک امر مشکل به نظر بیاید، اما در این همایش با راه حل‌هایی برای رسیدن به سرمایه مورد نیاز خود آشنا می‌شوید که مهم‌ترین ویژگی این راه حل‌ها این است که شما را قادر می‌سازند بدون گرفتن وام، سرمایه مورد نیاز خود را به دست بیاورید.

تفاوتی نمی‌کند که شما در آغاز راه هستید و نیاز به سرمایه‌های کم دارید یا فردی فعال و با تجربه هستید و نیاز به سرمایه‌های کلان. با راهکارهایی که در این همایش به شما آموزش داده می‌شود، می‌توانید با صبر و تلاش و بدون گرفتن وام، سرمایه‌های اندک تا کلان را برای شروع و گسترش کسب و کار خود جذب کنید


دستاوردهای شما پس از شرکت در همایش بزرگ فروش مستمر و جذب سرمایه


  • راهکارهای فروش مستمر

 

آشنایی با راههای کسب مهارت‌های ارتباطی و شخصیت شناسی در فروش

آشنایی با روش‌های دسته بندی مشتریان

ایجاد مزیت رقابتی در فروش

آشنایی با روش‌های نگهداری اطلاعات مشتری

ارائه تصویر حرفه‌ای از خود و مجموعه‌تان به مشتریان

روش ایجاد اعتبار و اعتماد  فروشنده در ذهن مشتری

آشنایی عملی با روش‌های مذاکرات و فروش حضوری

آشنایی عملی با روش‌های مذاکرات و فروش تلفنی

آشنایی عملی با نکات مکاتبات و فروش ایمیلی

کسب مهارت فروش در زمان بحران

نحوه مدیریت کل فرایند فروش و گزارش گیری

 

  •   جذب سرمایه بدون گرفتن وام

 

آشنایی با منابع سرمایه

آشنایی با روش‌های جذب سرمایه

آشنایی با اصول جلب اعتماد سرمایه گذار

آشنایی با اصول و روش‌های تعریف منافع برای سرمایه گذار

آشنایی با روش‌های تامین سرمایه جسورانه در داخل و خارج از کشور

 

 

 


ورکشاپ شبکه سازی تجاری


 

یکی از مهمترین ویژگی‌های همایش فروش مستمر و جذب سرمایه ورکشاپ شبکه سازی تجاری است. تیم فیوچر اسکای پیش از شروع، در حین اجرا و پس از پایان همایش شما را در یافتن لینک‌های بازرگانی و شبکه سازی تجاری کمک خواهد کرد.

ورکشاپ شبکه سازی تجاری یکی از مهیج‌ترین قسمت‌های این همایش است.
سخنران این همایش


جناب آقای امیر حسین سوری مدیر توسعه شرکت فیوچر اسکای با 19 سال سابقه فعالیت بازرگانی، کلیدی‌ترین نقش را در توسعه فعالیت‌های این شرکت داشته‌اند. تجربه ساخت شبکه فروش در 14 کشور، فروش کالا به بیش از 40 کشور و صادرات ماشین آلات به کشورهای اروپایی تنها چکیده مختصری از تجربیات ایشان است. برای آشنایی بیشتر با آقای امیر حسین سوری مدرس دوره‌های آموزش بازرگانی شرکت فیوچر اسکای، می‌توانید از وب سایت شخصی امیر حسین سوری دیدن کنید یا ایشان را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره تلفن  031-32680335 تماس بگیرید. مشاوران آموزشی ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

 


برگزار کننده


شرکت فیوچر اسکای امارات در کنار فعالیت‌های بازرگانی و ارائه خدمات در این زمینه، با ایجاد دپارتمان آموزش در سال 2018 توانسته است که تا کنون بسیاری از هموطنان علاقه‌مند به فعالیت بازرگانی را راهنمایی کند. آموزش‌های ارائه شده در کلاس‌ها و سمینارهای شرکت فیوچر اسکای، برگرفته از سال‌ها تجربه بازرگانی و فروش می‌باشند.

 آدرس

تهران خیابان ولیعصر، جام جم ، مرکز همایش های بین المللی صداوسیما

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فیوچر اسکای امارات

⭕️ شرکت بازرگانی فیوچر اسکای برگزار کننده تمامی دوره ها : ⭕️⭕️ ✳️✳️ شرکت فیوچر اسکای یک شرکت اماراتی است که در سال 1377 تاسیس گردید و به تدریج فعالیت های خود را در زمینه های مختلف اعم از اتوماسیون صنعتی، بازرگانی و صادرات و واردات گسترش داد و اکنون ب

رویداد های برگزارشده۲۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر