رویداد به پایان رسیده است!
بازاریابی در تلگرام در تاریخپنج‌شنبه ۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بازاریابی در تلگرام

شروع:
پنج‌شنبه ۳ اسفند ۹۶ ۱۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳ اسفند ۹۶ ۱۲:۳۰
بازاریابی در تلگرام
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چند سوال مهم!

  •  چرا با صرف هزینه های زیاد بازدهی مورد نظر را از کانال خود دریافت نکرده ایم؟
  • چگونه برای کانال مان استراتزی محتوایی ایجاد کنیم؟
  • چگونه ریزش ممبر های کانال را کنترل کنیم و از آن کم کنیم؟
  • چگونه مخاطبان کانال را به پول تبدیل کنیم؟
  • چگونه از ایجاد مزاحمت های ناخواسته با پست گذاری برای کاربران کانال بکاهیم؟
  • ایرادات کانال تلگرام چیست و چگونه آن ها را حل کنیم؟

این دوره چه دوره ای است؟

ابتدا راجع به تلگرام و تفاوت اصلی این نرم افزار ارتباطی با سایر شبکه ها بحث میکنیم تا وجه تمایز مبنایی تلگرام رو درک کنیم. بدون درک این مطلب موفقیت سریع در تلگرام امکانپذیر نیست.

بعد از اینکه با موفقیت مراحل قبل رو پشت سرگذاشتیم و موتورمون گرم شد... میریم سراغ تکینیکهای مدیریت کانال. اگر این تکنیکهارو کسی بتونه خوب بفهمه و با سعی و خطا به چهارچوب ایده آل کسب و کار خودش برسه؛ صد در صد در کانال تلگرامیش میتونه تحول اساسی ایجاد کنه و روزبروز شاهد رشد کسب و کارش باشه.

بعد از بررسی تکینیکهای مدیریت کانال میریم سراغ بخش جذابی که اگر بخواهید از تمام زیر و بمش سردربیارید بدون تعارف باید پول زیادی خرج کنید. در این بخش چندتا چند پیشنهاد ویژه برای شما در نظر گرفته ام که با استفاده از آن ها میتونید کانال تون رو با کانال های دیگه متمایز کنید!

و در قسمت آخر به پرسش هایی که ممکنه حین وبینار یا حتی قبل از وبینار توی ذهنتون به وجود اومده باشه جواب میدم. این نکته رو در نظر بگیرید که اگر حتی بعد از کارگاه سوالی توی ذهنتون به وجود اومد میتونید با یه پیام از طریق تلگرام ازم بپرسید من بسیار خوش حال میشم بتونم به پرسش هاتون پاسخ بدم.

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟!

مطمئن باشید همچین مطالبی را در هیچ کجای اینترنت پیدا نخواهید کرد چون 90 درصد مطالب حاصل از تجارب به دست آمده از همکاری با بیش از 2500 کانال تلگرام به دست امده است.

مخاطبان

> کارشناسان دیجیتال مارکتینگ.
> مدیران تبلیغات و شبکه های اجتماعی.
> کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک.
> افرادی که میخواهند بعنوان مدیر شبکه های اجتماعی فعالیت کنند.
> اشخاصی که قصد دارند به طور صحیح کانال تلگرامی خود را مدیریت کنند.

سخنرانان

مهدی شیرانی

مهدی شیرانی

متخصص بازاریابی در شبکه های اجتماعی

سوالات متداول

وبینار چیست؟
واژه وبینار ترکیب دو واژه وب و سمینار است. وبینار، سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند. با شرکت در وبینار می‌توانید در منزل خود بنشینید و در سمینارها و رویدادهای مختلف به صورت زنده شرکت کنید. مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید کافی است به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن زمان کافی برای بهره‌گیری و حضور در دوره‌های آموزشی، همایش‌های تخصصی و کارگاه‌ها از مطالب و یا موارد مورد بحث بی بهره می‌مانند، اما با ابزارهایی مانند وبینار این امکان به راحتی برای همگان مهیا شده است. استفاده از وبینار به دو صورت زنده و غیرزنده امکان‌پذیر است. در حالت زنده، سخنران در همان زمان در حال ارائه سخنرانی است و اگر سوالی داشته باشید می‌توانید در آخر جلسه مطرح کنید. در حالت غیرزنده شما فیلم ضبط شده وبیناری که قبلا برگزار شده را تماشا می‌کنید.
چگونه می‌توان وبینار شرکت کرد؟
به ثبت‌نام‌کنندگان لینک اینترنتی خاصی داده می‌شود و در زمان برگزاری وبینار آن‌ها می‌توانند به صفحه وب خاصی مراجعه کنند و رمزعبوری که به آن‌ها داده شده است را وارد کنند و بصورت زنده صدای سخنران را بشنوند و همچنین فایل پاورپوینت را روی صفحه مانیتور مشاهده کنند.
برای شرکت در وبینار به چه تجهیزاتی نیاز است؟
کافی است یک کامپیوتر، هدفون و همچنین اتصال اینترنت داشته باشید. سرعت اینترنت باید حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه باشد.
آیا وبینار به‌صورت زنده برگزار می‌شود؟
بله این وبینار به صورت زنده برگزار می‌شود و در همان لحظه‌ سخنران درحال سخنرانی است.
رویداد آنلاین است