رویداد به پایان رسیده است!
مسابقات ورودی بوت کمپ های برنامه نویسی فرانت اند برای رسیدن به جایگاه برتر شغلی در تاریخ شنبه ۳۱ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مسابقات ورودی بوت کمپ های برنامه نویسی فرانت اند برای رسیدن به جایگاه برتر شغلی

شروع:
شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ ۱۹:۰۰
مسابقات ورودی بوت کمپ های برنامه نویسی فرانت اند برای رسیدن به جایگاه برتر شغلی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مسابقات ورودی راه نزدیکتر شدن به موقعیت های شغلی برتر


همه ما میدونیم در شرایط کنونی برای داشتن شغلی بهتر به مهارتهای بیشتر و دانش تخصصی بالاتری نیاز داریم تا بتونیم به اهدافمون در شغلی که انتخاب می کنیم برسیم.
یکی از موارد شغلی که جایگاه خوبی برای کار داره برنامه نویسی فرانت اند هست. اما ممکنه خیلی از شماها بگید بازار بسیار رقابتی داره و امکان داشتن شغل خوب پایینه. بله. درسته. اما
شرکت Mapsa HR که کارش ارائه خدمات منابع انسانی و آموزش به سازمان ها هست نیاز سازمان ها رو در این زمینه میدونه و براساس اون بوت کمپ های برنامه نویسی رو طراحی کرده و دوستان همراه ما در کمپ های قبلی بر اساس تلاش خودشون و کمک منتورها به اهدافشون نزدیک شدن و تونستن در این مسیر شغلی قرار بگیرن. اینکه شما کدوم جایگاه رو برای خودتون انتخاب میکنید کاملا به تلاش شما بستگی داره!
ممکنه بپرسید خوب پس ما برای شما چه کاری انجام میدیم؟ سوال کاملا درستی هست. همراهی ما با عزیزانی مثل شما که دنبال بهترین ها هستند با وجود منتورهایی که با پروژه های عملی این سازمان ها شمارو درگیر میکنن خواهد بود تا با ترکیب مفاهیم و مهارت های برنامه نویسی خودتون رو در جایگاه های بالاتر که از دور ممکنه در نگاه اول غیرممکن بنظر بیاد پیدا کنید و این مسیر رو برای شما در مدتی فشرده تسهیل میکنه. بنابراین هرچه تلاش شما بیشتر باشه جایگاه بالاتری خواهید داشت.

ما در این مسابقه برنامه نویسی قصد داریم برای نفرات بالاتر شرایط ویژه تری رو در بوت کمپ های برنامه نویسی مون ایجاد کنیم و شما میتونید از نفرات برتر این مسابقه باشید. چرا که نه. ما از تمامی عزیزانی که حاضر هستن این همت رو داشته باشن و احساس میکنن در این زمینه با استعداد هستن دعوت میکنیم که در این مسابقه شرکت کنن و خودشون رو به اهدافشون نزدیک تر کنن.

در انتها برای تمامی دوستای خوبمون که تو این contest شرکت میکنن آرزوی موفقیت میکنیم.

 

برای اطلاع از شرایط مسابقه و ثبت نام رایگان حتما به سایت سر بزنید.

 

لینک شرکت در مسابقات

آدرس: تهران شیخ بهایی شمالی، امداد غربی،پلاک 5