رویداد به پایان رسیده است!
مسابقه ایده های مضحک(ایگ نوبل) در تاریخ چهارشنبه ۲ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲ دی ساعت ۰۹:۰۰

مسابقه ایده های مضحک(ایگ نوبل)

  • رایگان
  • نجف آباد
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


جایزهٔ ایگ‌نوبل  نظیرهٔ طنزآمیزی از جایزهٔ نوبل است که همه‌ساله در اوایل اکتبر (تقریباً در زمان اعلام نتایج جایزهٔ نوبل) به ۱۰ موفقیت برتر که «ابتدا باعث خنده و سپس به فکر فرورفتن مردم شود» اعطا می‌شود. این جایزه توسط مجلهٔ طنز علمیِ سالنامهٔ تحقیقات نامحتمل سازمان‌دهی می‌شود.

مراسم این جایزه، در «سالن تئاتر ساندرز» دانشگاه هاروارد برگزار می‌شود، و ارائهٔ آن به عهدهٔ گروهی از برجستگان و شایستگان جایزهٔ نوبل است. مراسم هر سال با مجموعه‌ای از سخنرانی‌های عمومیِ برندگان جایزه در مؤسسهٔ فناوری ماساچوست (ام‌آی‌تی) خاتمه می‌یابد.

البته در دنیا رویداد های مختلفی در حمایت و بررسی ایده های خنده دار ،مضحک و بدون کاربرد برگزار می گردد اما هدف ما در برگزاری این رویداد آشنایی دانشجویان با مهارت های ایده پردازی و همچنین افزایش اعتماد به نفس آنها در بیان ایده های مختلف می باشد.

علاقمندان پس از ثبت نام در سایت و ارسال ایده اولیه در صورتی که حداقل امتیاز لازم را کسب کنند در روز برگزاری به عنوان سخنران ایده خود را بیان کرده و در صورت کسب امتیاز از داوران و حضار از آنها تجلیل به عمل می آید.

برای شرکت در این رویداد، باید بلیط "ایده‌پردازشجاع" را خریداری کنید و ایده‌ی خود را در فرم مخصوص ثبت کنید. از بین ایده‌های دریافتی، ایده های مورد قبول توسط کارشناسان کمیته‌ی برگزاری انتخاب می‌شوند. صاحبان این ایده‌ها هرکدام ۳ دقیقه فرصت دارند که جمعیت حاضر و هیأت داوران را در مورد ایده‌ی خود توجیه کنند و داوران به مدت ۲ دقیقه نظرات خود در مورد ایده بیان می‌کنند. در پایان ۳ ایده‌ی برتر انتخاب شده و جوایز نقدی و حمایت‌های ارزشمند مرتبط با ایده‌ها را دریافت می‌کنند.

آدرس

نجف آباد خیابان امام خمینی ،جنب جهاد کشاورزی ،سالن اجتماعات دانشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد(سمیه)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد(سمیه)

دانشکده فنی و حرفه ای دختران نجف آباد (سمیه)

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰