رویداد به پایان رسیده است!
مسابقه حافظ خوانی در تاریخ شنبه ۶ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مسابقه حافظ خوانی

شروع:
شنبه ۶ آبان ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
شنبه ۶ آبان ۹۶ ۱۹:۰۰
مسابقه حافظ خوانی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی کتابآوا

 

 


در این قسمت آقای هادی خیرآبادی (موسس کتابآوا) به معرفی اهداف، فعالیت ها و برنامه های کتابآوا می پردازد و روش های مختلف همکاری با کتابآوا را بیان می کند تا هر کدام از عزیزان که علاقمند باشند بتوانند به طریقی با موسسه کتابآوا همکاری داشته باشند.

این همکاری زمینه های مختلف از جمله: نویسندگی و مترجمی، خواندن کتاب صوتی و شعر و دکلمه، تدریس شعر، بیان و سخنوری، صدابرداری، فیلمبرداری، میکس و مسترینگ، بازاریابی و ... را شمامل می شود.

حافظ خوانی با موزیک زنده

در این بخش سرکار خانم سیدار اوانکی(استاد غزلخوانی و حافظ پژوهی موسسه) به قرائت غزل مسابقه به همراه توضیح و تفسیر شعر پرداخته و به بیان نکاتی راجع به شناخت حافظ و اشعارش و نحوه خوانش صحیح غزل های لسان الغیب می پردازند.

در طول حافظ خوانی سرکار خانم اوانکی موسیقی زنده ایشان را همراهی خواهد کرد.

مسابقه حافظ خوانی


پس از برنامه سرکار خانم اوانکی مسابقه ای بین حاضرین برگزار می گردد. به صورتی که غزلی از حافظ در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و کسی که غزل را درست بخواند و معنی کند هدیه ای به رسم یادبود دریافت می کند.

شعر و طنز

در بخش سوم استاد نادر ختایی ضمن قرائت چند شعر از خودشان به ارائه نکاتی راجع به مقدمات شاعری و الزامات اولیه سرودن شعر می پردازند و به سوالات شرکت کنندگان علاقمند برای یافتن مسیر خود برای سرایش شعر پاسخ می دهند.

مشاعره

پس از شعرخوانی استاد ختایی یک مسابقه مشاعره بین حضار برگزار می شود و به دو نفر برتر هدیه ای به رسم یادبود اهدا می گردد.

فن بیان

 

استاد قره داغی(استاد فن بیان و سخنوری موسسه) به بیان نکات مهم و ریشه ای در پرورش صدا و فن بیان می پردازند و چند تمرین اصلی و پایه ای برای تقویت صدا و حنجره ارائه می کنند.و مراحل دوره فن بیان و سخنوری را تشریح می کنند.

معرفی دوره های موسسه

جناب آقای خانمحمدی مدیر عامل موسسه آرمان سفید به معرفی اجمالی دوره های موسسه و ضوابط پذیرش و ثبت نام می پردازند.

بداهه نوازی سه تار

بداهه نوازی سه تار توسط هنرمند فرهیخته رحمن قزوینی

اهدای جوایز

در این بخش جوایز دو نفر اول تقدیم حضورشان می گردد. و چنانچه موفق به حضور نشده باشند جایزه و لوح تقدیر برایشان ارسال می گردد.


لازم به ذکر است:

دو نفر اول (یکی به انتخاب هیات داوران موسسه و دیگری با رای اعضاء کانال) هر یک مبلغ یکصد هزارتومان جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر دریافت می کنند.

3 نفر اول کارت تخفیف صد در صدی برای شرکت در کلاس فن بیان موسسه دریافت می کنند.

نفر 4ام تا دهم کارت تخفیف 50 درصدی برای شرکت در کلاس فن بیان موسسه دریافت می کنند.

کلیه افرادی که در مسابقه شرکت کرده اند لوح تقدیر از کتابآوا دریافت کرده و از تخفیف 30 درصدی برای شرکت در کلاس فن بیان برخوردار می شوند.

کلیه حاضرین در سمینار هم می توانند از 20 درصد تخفیف برای شرکت در کلاس ها برخوردار شوند.

تست صدا

  • کلیه شرکت کنندگان در سمینار می توانند پس از اتمام جلسه تست صدا انجام داده و موسسه پس از بررسی و کارشناسی اساتید فن بیان نقاط قوت و ضعف صدای عزیزان را به همراه پیشنهاداتی در زمینه هایی که علاقمندان در آن توانایی دارند به ایشان ارائه می کند.

آدرس:تهران میدان انقلاب- روبروی سینما بهمن- نبش خ منیری جاوید- ساختمان بهمن- طبقه 7 - واحد 701