رویداد به پایان رسیده است!
مسابقه طراحی هویت بصری محصولات غذایی «علی‌بابا» در تاریخپنج‌شنبه ۲۲ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مسابقه طراحی هویت بصری محصولات غذایی «علی‌بابا»

شروع:
شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۲ فروردین ۹۸ ۲۳:۵۹
مسابقه طراحی هویت بصری محصولات غذایی «علی‌بابا»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

برگزارکنندگان

فن‌آورد

فن‌آورد

توضیحات

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست!

فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده است که استعدادها و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره‌ی آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر بفرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش‌برانگیز محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. این مجموعه از سال 1393 با همت جمعی از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه شریف با هدف حل مسائل شرکت‌ها و سازمان‌ها به دست متخصصان و نخبگان از طریق ارتباط صنعت و دانشگاه شکل گرفته و در عمر 4 ساله‌ی خویش توانسته با حل ده‌ها مسئله توسط شرکت‌ها و اعطای جوایز نقدی در این مسیر گام بردارد. این بار فن‌آورد قصد دارد با احترام از شما برای شرکت در مسابقه‌ی "طراحی هویت بصری محصولات غذایی علی بابا" دعوت به همکاری ‌نماید

محصولات غذایی علی‌بابا اولین بار در سال 1366 پا به عرصه‌ی تولید گذاشته و با نوآوری و شناخت دقیق ذائقه‌ی مردم، محصولات جدید و منحصر بفردی را به تولید رساند. اکنون پس از سال‌ها وقفه، قصد تولید محصولات پروتئینی و گیاهی ارگانیک، سالم، مطابق با استانداردهای روز جهانی و با طعم اصیل و طبیعی دارد.

این تولید کننده در فاز اول قصد تولید محصولاتی چون گوشت مرغ و تخم‌مرغ، گوشت آهو، لبنیات ، برنج و زعفران داشته و در فازهای بعدی اقلام دیگر را نیز به سبد محصولات اضافه خواهد کرد. محصولات به‌صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق وب سایت عرضه خواهند شد.

 این شرکت به وسیله‌ی برگزاری مسابقه از طریق مجموعه فن‌آورد انتظار دارد شرکت کنندگان در مرحله‌ی اول طرح‌های خود را که شامل طراحی لوگو، پالت رنگی، اقلام اداری شامل: کارت ویزیت، سربرگ، پاکت‌نامه و .... را طراحی و برای مجموعه از طریق راههای اعلام شده ارسال نمایند. طرح‌های ارسالی مورد داوری قرار گرفته و در نهایت به برگزیدگان، جوایزی به شرح زیر تعلق می‌گیرد:

 نفر اول 10 میلیون تومان

 نفر دوم 3 میلیون تومان

 نفر سوم 2 میلیون تومان

لازم به ذکر است اطلاعات تکمیلی در خصوص با برگزاری مسابقه پس از ثبت‌نام خدمت شما ارسال می‌گردد.

آدرس:تهران کیلومتر ۲۰ جاده دماوند - پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری ۴- پلاک ۴۳- طبقه سوم