رویداد به پایان رسیده است!
مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ

شروع:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۱۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۱۴:۰۰
مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

جلسه مشاوره خصوصی یک ساعته ویژه یک تیم استارت آپ

مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ

اکوسیستم اقتصادی مبتنی بر کسب و کار در لحظه در حال تغییر و تحول است .  .قطعا یک «استارت آپ»، بیشتر از دیگر کسب و کارها احتیاج دارد  تا استراتژی های فروش  بازاریابی خود را تدوین ،و در طول رشد استارت آپ  آن را مورد بررسی و  بروز رسانی قرار دهد . 

در جلسه مشاوره خصوصی ضمن بررسی  اقدامات انجام شده یک تیم ، نکات و پیشنهادات کاربردی با رویکرد بهینه سازی استراتژی  بررسی و نقاط قابل بهبود برنامه های تدوین شده اصلاح خواهد شد. 

شرکت رهپویان 7  با توجه به فعالیت تخصصی خود رد زمینه ارایه مشاوره و آموزش مدیریت کسب و کار سعی دارد همگام با نیاز تیم های استارت آپی به خدمات آموزشی و مشاوره های ، خدمات خود را بهینه ساخته و با هزینه های متناسب با ماهیت استارت آپ آن را در اختیار تیم های متقاضی قرار دهد .

سابقه 20 ساله کاری مدیران و کارشناسان این شرکت و همچنین فعالیت های گسترده و بین المللی بالاخص در زمینه مرتبط با استارت آپ ، ارایه خدماتی با کیفیت را به تیم های متقاضی تضمین می نماید 

 

 

آدرس:تهران خیابان انقلاب - حدفاصل میدان فردوسی و دروازه دولت - خیابان رامسر پلاک 41 طبقه سوم واحد 10 (دسترسی آسان از متروی فردوسی و یا متروی دروازه دولت )