رویداد به پایان رسیده است!
مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ

شروع:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۱۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۱۴:۰۰
مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

جلسه مشاوره خصوصی یک ساعته ویژه یک تیم استارت آپ

مشاوره خصوصی بررسی استراتژی فروش و بازاریابی استارت آپ

اکوسیستم اقتصادی مبتنی بر کسب و کار در لحظه در حال تغییر و تحول است .  .قطعا یک «استارت آپ»، بیشتر از دیگر کسب و کارها احتیاج دارد  تا استراتژی های فروش  بازاریابی خود را تدوین ،و در طول رشد استارت آپ  آن را مورد بررسی و  بروز رسانی قرار دهد . 

در جلسه مشاوره خصوصی ضمن بررسی  اقدامات انجام شده یک تیم ، نکات و پیشنهادات کاربردی با رویکرد بهینه سازی استراتژی  بررسی و نقاط قابل بهبود برنامه های تدوین شده اصلاح خواهد شد. 

شرکت رهپویان 7  با توجه به فعالیت تخصصی خود رد زمینه ارایه مشاوره و آموزش مدیریت کسب و کار سعی دارد همگام با نیاز تیم های استارت آپی به خدمات آموزشی و مشاوره های ، خدمات خود را بهینه ساخته و با هزینه های متناسب با ماهیت استارت آپ آن را در اختیار تیم های متقاضی قرار دهد .

سابقه 20 ساله کاری مدیران و کارشناسان این شرکت و همچنین فعالیت های گسترده و بین المللی بالاخص در زمینه مرتبط با استارت آپ ، ارایه خدماتی با کیفیت را به تیم های متقاضی تضمین می نماید 

 

 

آدرس: تهران خیابان انقلاب - حدفاصل میدان فردوسی و دروازه دولت - خیابان رامسر پلاک 41 طبقه سوم واحد 10 (دسترسی آسان از متروی فردوسی و یا متروی دروازه دولت )