کاور
شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۰۰:۰۰

مشاوره کسب وکارهای استارت آپی با خانم دکتر سمیه یزدی

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


 کارآفرینی وکسب وکار یک کار چند بعدی ووظیفه ای بسیار دشوار ودرعین حال پر چالش است . یک خطای ساده در تعریف وتعیین نیاز ویا راه اندازی کسب وکار می تواند هر کارآفرینی را به خاک سیاه بنشاند .دراین خصوص توجه به اصول ومبانی کارآفرینی بسیار مهم وتعیین کننده است .

دراین خصوص ، وجود وحضور یک مشاور کارآفرینی آگاه به اصول ومبانی کارآفرینی ، می تواند درموفقیت شما بسیار مهم وکارساز باشد .این کارگاه ، در پی ان است تا شما عزیزان با موضوع راه اندازی کسب وکار به عنوان یک موضوع بسیار مهم وتعیین کننده آشنا شده وآنها را در عمل به کاربگیرید .

فراموش نکنید ، که  طبق آمار واطلاعات موجود، هزینه مشاوره 1 هزارم هزینه کل است که این خود موجب برگشتی معادل 10000 برابر هزینه پرداخت شده برای مشاور خواهد شد .


توصیه های خانم دکتر یزدی به شما


۱. خودتان را ارزیابی کنید

تمام افراد برای شروع یک کسب و کار از همان ابتدای امر آماده نیستند. این بدان معنی نیست که شما ایده‌های خوب و درخشانی ندارید بلکه ممکن است از نظر ویژگی‌های فردی شما آماده‌ی راه‌اندازی یک استارت آپ نباشید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید ایده‌هایتان را جامه‌ی عمل بپوشانید باید بدانید که آیا برای تمام کارهایی که در آینده‌ی نزدیک به سراغ شما می‌آیند از بررسی اسناد و ارتباطات گرفته تا پرداخت صورت‌حساب‌ها آماده هستید یا خیر. این نشان می‌دهد شما باید بتوانید قبل از هر کاری خودتان را مدیریت کنید تا بتوانید کسب و کارتان را هم مدیریت کنید.

درواقع قبل از سرمایه‌گذاری مالی و زمانی در هر کاری خودتان را ارزیابی کنید و ببینید آیا شما ویژگی‌های یک کارآفرین را دارید یا خیر. آیا شما انگیزه لازم برای شروع کار را دارید؟ آیا قدرت سازگاری و اعتماد به نفس لازم را دارید؟ آیا شما به اندازه کافی انعطاف‌پذیر هستید؟

 

۲. ایده‌هایتان را پرورش دهید.

فقط به دنبال یک کسب و کار محدود و جزیی نباشید. سعی کنید به یک طیف وظایف کاری فکر کنید که همه‌ی آنها بتوانند برای‌تان پولسازی کنند. درواقع یک مفهوم کسب و کار بیافرینید که برایتان شور و هیجان و تنوع داشته باشد. و همیشه به دنبال ایده‌هایی برای شروع کسب و کار باشید که زندگی مردم را به سمت مثبت تغییر می‌دهند و برایشان ارزش افزوده ایجاد می‌کنند.

 

۳. ایده هایتان را آزمایش کنید.

وقتی یک ایده در ذهن شما نقش می‌بندد و به فکر اجرایی کردن آن می‌افتید باید ببینید آیا می‌توان آنرا به واقعیت نزدیک کرد یا خیر. آیا محصول یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارید همان چیزی است که مردم می‌خواهند؟ آیا می‌توانید به سود مورد نظرتان دست یابید؟ آیا محصول یا خدمات‌تان واقعا جواب می‌دهد؟

 

۴. یک طرح جامع کسب و کار بنویسید

طرح جامع کسب و کار شما را به پیشبرد اهداف‌تان هدایت می‌کند، حتی اگر برنامه کسب و کار شما فقط یک طرح دورکاری برای ترجمه باشد باز هم برای معرفی ایده‌تان به سرمایه‌گذاران بالقوه نیاز دارید. طرح کسب و کار شما باید یک بیانیه ماموریت، یک خلاصه شرکت، یک خلاصه اجرایی، یک پیشنهاد خدمات یا محصول، شرح یک بازار هدف، پیش‌بینی‌های مالی و هزینه عملیاتی داشته باشد.

 

۵. نام تجاری خود را ثبت کنید.

سعی کنید نام تجاری خود را سریعا در اداره ثبت شرکت‌ها به نام خودتان ثبت کنید.

 

۶. بازار خود را بشناسید.

شما باید نسبت به کسب و کارتان علاقمندی داشته باشید از یان رو باید دایما برای ارتقای آن تلاش کنید. ارزیابی بازار، هدف قرار دادن مشتریان، تشخیص مشتریان علاقمند و… یک کار ارزیابی رقابتی خوب است.

 

۷. هزینه‌ها را تعیین کنید.

تحقیقات بیشتری انجام دهید و عوامل ایجاد هزینه‌های ثابت را در حرفه خود مشخص کنید. این نه تنها به شما کمک می‌کند که کسب و کارتان را به طور موثرتری مدیریت کنید بلکه سرمایه‌گذاران بالقوه را هم به سمت کسب و کارتان متمایل می‌کنید.

 

۸. بودجه ریزی کنید 

 شما باید تعیین کنید که چه مقدار بودجه برای انجام این کار نیاز دارید و چگونگی تولید محصول یا خدمات جدید را در طرح بازاریابی خود بگنجانید.

 

۹. سرمایه‌گذار مناسب پیدا کنید.

شما برای شروع کار خود خواه ناخواه نیاز به استفاده از وام ها، کارت‌های اعتباری، کمک‌های مالی و سرمایه‌گذاران ریسک پذیر دارید. سعی کنید که یک سرمایه‌گذاری پیدا کنید که نیازهای شما را بشناسید و از بسیاری جهات با یکدیگر مشابهت داشته باشید تا بتواند به راحتی با شما کار کند.

 

۱۰: به سرمایه گذارتان گوش فرادهید.

چه خوش‌تان بیاید چه نه سرمایه‌گذارتان در بسیاری امور کسب و کارتان به شما توصیه‌هایی خواهد کرد و شما باید به توصیه‌های او گوش کنید. البته این بدان معنا نیست که هر آنچه را او به شما می‌گوید چشم بسته انجام دهید.

 

۱۱. یک سیستم پشتیبانی عالی ایجاد کنید

شما برای شروع کسب و کارتان زمان و منابع زیادی را در کارتان سرمایه‌گذاری می‌کنید. مطمئن باشید که خانواده‌تان در جریان مستقیم کار شما قرار دارند. آنها باید آگاه باشند که این روند به لحاظ مالی و عاطفی بسیار چالش‌برانگیز است.

 

۱۲. یک ساختار قانونی تعیین کنید

تعیین اینکه چه جور شرکتی ثبت کنید بسیار مهم است. آیا شما نیاز به یک شرکت خصوصی دارید یا مشارکتی با برخی افراد، شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود یا یک شرکت تعاونی مورد نیاز شماست؟

 

۱۳. یک نام برای کسب و کارتان برگزینید.

مشاوره کسب و کار : در مورد انتخاب یک نام مناسب برای کسب و کارتان تصمیم بگیرید و سپس بررسی کنید که آیا دامنه اینترنتی آن نام موجود است و شاما می‌توانید با آن اسم یک سایت هم برایش بزنید.

 

۱۴. از منابع رایگان بهره ببرید

منابع رایگان متعددی می‌توانند در زمینه آموزش، و پژوهش و تحقیقات حوزه کسب و کار به شما کمک کنند. سعی کنید نهایت بهره را از آنان ببرید.

 

۱۵. تعهدات مالیاتی خود را بشناسید.

باید از همان ابتدای کار بدانید که وضع مالیاتی شما به چه گونه است. آیا می‌توانید از معافیت‌های مالیاتی استفاده کنید یا خیر. آیا برای پایان سال مالیاتی و پر کردن وارسال اظهارنامه آمادگی دارید.

 

۱۶. مجوزهای دسترسی و لایسنس‌های مختلف را بررسی کنید.

بررسی کنید که برای کسب و کار شما به چه مجوزهایی نیاز است و آیا اگر لایسنس شرکت خارجی خاصی را بگیرید اوضاع کسب و کارتان بهتر می‌شود.

۱۷: یک بیمه بخرید

اطمینان حاصل کنید که از یک بیمه مناسب برای کسب و کار و کارمندان‌تان استفاده می‌کنید. حتی در مورد محل کار و ساختمانی که در آن مستقر هستید هم از یک بیمه خوب استفاده کنید تا مشکلات ناشی از آسیب‌های غیرمترقبه را نداشته باشید.

 

۱۸. دفاتر مالی خود را تنظیم کنید

شما باید بدانید که آیا از سیستم نقدی استفاده می‌کنید یا سیستم تعهدی. سال مالی خود را بشناسید و یک سیستم قوی حسابداری تنظیم کنید.

۱۹. محل مناسب کسب و کارتان را مشخص کنید.

مکانی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای کسب و کار شما را برآورده می‌کند و فرصت رشد و رقابت با سایر کسب و کارها را برای شما میسر می‌کند. همچنین به تامین‌کنندگان مواد اولیه شمانزدیک است و نکته مهم‌تر اینکه برای مشتریان‌تان نیز در دسترس است.

 

۲۰. برای راه‌اندازی یک دفتر اداری خودتان را ناراحت نکنید

اگر شرایط خرید یا اجاره یک دفتر کار مناسب را ندارید اصلا ناراحت نباشید. شما می‌توانید از یک اتاق منزل‌تان یا انباری کوچک‌تان هم استفاده کنید. داشتن دفترکار همه چیز یک کسب و کار نیست. 

 

۲۱. برای ثبت اختراع عجله نکنید.

ثبت اختراع معمولا هزینه بسیاری می‌طلبد و بسیار هم وقت‌گیر و خسته‌کننده است. از این رو برای ثبت اختراع تان زیاد هم عجله نکنید بگذارید اول مشتری هایتان را پیدا کنید و خیالتان از بابت بازار فروش آن راحت شود و سپس به دنبال ثبت و کارهای قانونی بروید.

 

۲۲: منعطف باشید.

شما باید قادر باشید نسبت به آنچه مشتریان‌تان می‌خواهند انعطاف لازم را داشته باشید. توجه به نیاز مشتری و خواست او می‌تواند ضامن بقای کسب و کار شما باشد.

 

۲۳. ایده‌هایتان را با اعضای خانواده و دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

معمولا دوستان و عزیزان شما نسبت به کسب و کارتان صادقانه سخن می‌گویند. پس از آنان به عنوان مشاوران رایگان و صادق حتما کمک بگیرید.

 

۲۴. ناظران ایرادگیر را فراموش کنید.

بین انتقاد سازنده که موجب رشد و گسترش کسب و کار شما می‌شود و نیز ایرادگیری‌های از روی غرض همیشه فاصله است. سعی کنید به انتقادات سازنده گوش دهید اما از افراد ایرادگیر که هیچ راه‌حلی برای مشکل شما ندارند و فقط می‌خواهند مسیر شکست را برایتان هموار کنند فاصله بگیرید.

 

۲۵. عصبانی نشوید

اگر در نوبت اول ایده شما توسط مشتریان یا سرمایه‌گذاران رد شد زود عصبانی نشوید. سعی کنید چیزی که آنها دوست نداشته‌اند را پیدا کنید و در جهت رفع آن کوشا باشید. پس از رفع ایرادات و انجام تغییرات لازم دوباره به سمت انان برشد.

 

۲۶. خدمات یا محصولات‌تان را خیلی سریع تحویل دهید.

کسب و کار شما یک کار در حال پیشرفت است و اگر محصول یا خدمات خود را به سرعت تحویل مشتری دهید می‌توانید اجتماعی از مشتریان راداشته باشید که بازخوردهای ارزشمندی به شما می‌دهند و در ادامه مسیر همواره کمک‌رسان شما خواهند بود.

 

۲۷. محصولات یا خدمات جدید را پیشنهاد دهید.

 اگر مشتریانی از گذشته داشته‌اید شک نکنید که باارائه خدمات یا محصولات جدید می‌توانید دوباره به معامله با آنان ادامه دهید.

 

۲۸. صبور باشید

همیشه یادتان باشد که موفقیت یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. پیش از اینکه سود ببرید، باید زمان زیادی را صرف کسب و کارتان کنید.

 

۲۹. چیزی بیش از سطح انتظار ظاهر شوید.

وقتی یک مشتری جدید گرفتید سعی کنید لااقل در ماه اول خدمات و کالایی به او عرضه کنید که بیش از سطح انتظارش باشد. این گونه مشتری را به خودتان وفادار کرده‌اید.

 

۳۰. همه اتفاقات کسب و کارتان را در سایت یا وبلاگ‌تان بنویسید

هشت شغل آنلاین،در منزل نیز می ‌توانید کسب درآمد کنید!

از اینکه درباره تمام موفقیت‌ها و شکست‌ها، مذاکرات و مبارزات‌تان در کسب و کار با مشتریان سخن می‌گویید اصلا خجالت نکشید. مشتری باید بداند شما زنده و فعال و پویا هستید. پس برایش تعریف کنید.

 

۳۱. از جنگ و جدل با شریک(شرکا) خود اجتناب کنید.

هرگز تن به درگیری‌ بین خودتان و شریک‌تان ندهید. اگر می‌بینید واقعا نمی‌توانید با هم کار کنید سریعا رابطه کاری را قطع کنید و به طور قانونی هرکسی سهمش را بردارد و کار خودش را انجام دهد. درگیر این جنگ و جدل‌ها شدن اجازه رشد در کسب و کارتان را از شما می‌گیرد.

 

۳۲: از تنها شدن نترسید

یادتان باشد همانطور که شما نیاز به سرمایه‌گذار دارید بعضی ادم‌ها هم هستند که نیاز به سرمایه‌گذاری در یک شرکت را دارند. پس اصلا ترس به خودتان راه ندهید و تسلیم نشوید. در نهایت یک یا چند شریک سرمایه‌گذار دیگر پیدا می‌کنید و اوضاع را تحت کنترل خود درمی‌آورید.

 مشاور کسب و کار

۳۳. یک دستیار محتوانویس استخدام کنید.

گذشته از اینکه شما یک نویسنده زبردست هستید اما باید یک دستیار محتوانویس برای خودتان استخدام کنید که ایمیل‌های هدفمند به مشتریان‌تان بزند و همچنین بتواند کسب و کار شما را در رسانه‌های اجتماعی معرفی کند و در توسعه برند شما کوشش کند.

 

۳۴. برای جلسات کاری حسابی آماده شوید.

وقتی قرار ملاقات با یک مشتری دارید سعی کنید حسابی آماده باشید و آنچه ر ا که فکر می‌کنید نیاز است در دسترس داشته باشید. مثلا اطلاعات خود رادر مورد حرفه‌تان بالا ببرید، در مورد کارکنان شرکت‌تان نکات مهم و خوبی داشته باشید و از بازار رقابت به خوبی سخت بگویید.

 

۳۵. رقابت نباید شما را بترساند.

هنگام صحبت با سرمایه‌گذاران یا مشتریان از کلام ناجوری درباره بازار رقابت و رقیبان‌تان استفاده نکنید. هیچ نیازی نیست که این جلسه را تبدیل به یک قرار ملاقات تلخ کنید. در حقیقت گاهی اوقات به این شیوه صحبت کردن حتی ممکن است مشتری شما را به سمت رقیب‌تان سوق دهد. به یاد داشته باشید وقتی یک رقیب در بازار حضور دارد، پس یک بازار برای کسب و کار شما شکل گرفته است.

 

۳۶. مزیت تبلیغات دهان به دهان را بدانید.

هیچ چیزی بهتر از تبلیغات دهان به دهان برای فروش کالا یا خدمات وجود ندارد. اجازه دهید اعضای خانواده، دوستان و افراد بانفوذی که می‌شناسید چند کلمه‌ای درباره محصول یا خدمات شما با دیگران سخن بگویند. شک نکنید آن چند نفر هم با افراد دیگر سخن می‌گویند و همینطوری محصول شما دهان به دهانمی چرخد و معروف می‌شود.

 

۳۷. شبکه را فراموش نکنید.

از اینکه دیگران با چهره شما آشنا شوند نترسید. سعی کنید از لاک خود بیرون بیایید و خودتان را به عموم مردم چه مشتریان و چه سرمایه‌گذاران نشان دهید. شرکت در همایش‌های مربوطه و حضور در نشست‌های مختلف روش خوبی برای گسترش شبکه است.

 

۳۸. به مشتریان برجسته خدمات بیشتر ارائه دهید.

تعامل با مشتریان بخش بزرگی از کسب و کار شماست. کسب و کار شما ممکن است مشتریان جدیدی به دستآورد اما این بخش مهم کسب و کار شما نیست. بخش مهم آن حفظ ان دسته از مشتریان است که برای شما مشتریان برجسته و وفادار محسوب می‌شوند.

 

۳۹. از کارکرد درست وب سایت تان مطمئن شوید.

مشتریان بالقوه می‌خواهند تا حد امکان در مورد کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و باید بتوانند به سرعت به هر نوع اطلاعات در وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

 

۴۰. بیش از حد نگران اقتصاد نباشید.

برخی از بهترین کسب و کارها در دوره رکود اقتصادی راه‌اندازی شده‌اند. طبق آمار بنیاد کافمن بیش از نیمی از شرکتهایی که در ۲۰۰۹ توسط فورچون ۵۰۰ فهرست شده بودند در دوران رکود اقتصادی تاسیس شده بودند.

 

۴۱. مطمئن شوید که مشتریان صورت حسابهای‌شان را پرداخت می‌کنند.

همیشه مطمئن باشید که پول محصولات یا خدمات‌تان به شما برمی‌گردد. سعی کنید یک تقویم زمانی داشته باشید و در آنجا تمام پرداختها را ثبت کنید.

 

۴۲. کارمندان مناسب استخدام کنید.

برای کسب و کار خود کارمندان مناسب استخدام کنید. اگر فکر می‌کنید این کسب و کار شماست و نیاز به فرد دیگری ندارد یادتان باشد که شمادر هر زمینه‌ای تخصص و مهارت ندارید و برای برخی وظایف باید از افراد دارای کیفیت و تخصص کافی کمک بگیرید.

 

۴۳. مسئولیت‌ها را به افراد مختلف واگذار کنید.

وظایف مختلف را به کارمندان‌تان بسپارید. به این کار مدیریت اثربخش می‌گویند.

 

۴۴. بدانید که صداقت بهترین سیاست است.

اگر هر موضوعی را با کارکنان درمیان بگذارید مطمئن باشید که می‌توانند به شما راه‌حل‌های خوبی بدهند. هیچکس از اینکه پشت سرش حرف بزنند خوشش نمی‌آید. پس تمام موضوعات حساس را قبل از اینکه درگوشی شوند خودتان بازگو کنید.

 

۴۵. یادتان باشد که مخالفان همیشه جذب می‌شوند.

به استخدام افرادی که شخصیت مخالف شما دارند اقدام کنید. این افراد شما را به یک چالشی می‌کشند که شاید دریچه‌های جدید در برابر دیدگان شما بگشاید و مهارت واستعدادهایشان چیزی را به کسب و کار شما می‌دهد که تا به حال نداشته‌اید.

 

۴۶. با تفریحات مختلف و زندگی اجتماعی خود خداحافظی کنید.

شما مجبورید مدت زمان زیادی را به کسب و کار خود اختصاص دهید از این رو حتی یک شبانه روز هم برای برنامه‌های کاری یک روزه‌ی شما کم است. بنابراین مجبور هستید بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی و تفریحی خود را کنار بگذارید و امیدوار باشید دوستان و خانواده‌تان این موضوع را درک کنند.

 

۴۷: بدانید که شما فرد نهایی پرداخت تمام پولها هستید.

به عنوان یک مدیرعامل یا صاحب کار مسئولیت پرداخت چک‌ها و حقوق کارکنان با شماست. پس برای کسب درآمد بجنبید. 

 

۴۸. از موفقیت یک تعریف فایده‌مند و درست داشته باشید.

فقط به این دلیل که کسب و کار شما تا به حال باعث نشده که میلیاردر شوید دلیل نمی‌شود که بگویید کسب و کارتان شکست خورده است. همین قدر که شما یک سلسله وظایف کاری را انجام می‌دهید که به شما شور و انگیزه می‌دهد یعنی اینکه داستان موفقیت شما در حال تکمیل شدن است.

 

۴۹: زمان خداحافظی را تشخیص دهید. 

شکست اجتناب ناپذیر است. اگر کارها اصلا خوب پیش نمی‌روند و شما هرکاری از دست‌تان برمی‌آمده انجام داده‌اید و نتیجه نگرفته‌اید غرورتان را کنار بگذارید و کاسبی‌تان را جمع کنید. خب البته که پذیرفتن این موضوع به همین راحتی‌ها هم نیست ولی یادتان باشد که این بهترین کار است.

 

۵۰. فقط به توصیه دیگران حتی یک مشاور کسب و کار تکیه نکنید.

مشاور کسب و کار : با وجود تمام این راهنمایی‌ها برای شما یادتان باشد مهمترین چیز روش آموختن است. در حالیکه ممکن است بسیاری از توصیه‌ها برای دیگران خوب و کاربردی باشد شاید برای موفقیت و شکست شما تاثیرگذار نباشد. کسی که در نهایت می‌تواند صلاح و صواب کار خودش را تشخیص دهد کسی جز خود خود شما نیست. پس مسئولیت مستقیم تمام کارهایتان را بپذیرید و با تکیه بر دانش و مهارت خود مسیر کسب و کارتان را بسازید و آباد کنید. شاید در این راه شکست هم بخوری. اما نیک می‌دانید که این چیزی بوده که خودتان انتخاب کرده‌اید و به سرانجام رسانیده اید. 

سخنرانان

سرکار خانم دکتر یزدی
سرکار خانم دکتر یزدی
عوضء هیات علمی دانشگاه وکوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران

دکتری کارآفرینی وکسب وکار

عضوء هیات علمی دانشگاه

مولف چند کتاب در حوزه ی کارآفرینی وکسب وکار

کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران

متخصص درزمینه ی راه اندازی کسب وکارهای استارت اپی

متخصص کسب وکارهای بانوان

برگزارکنندگان


بایدهای کارآفرینی از دیدگاه خانم دکتر یزدی


·        یک چشم انداز قوی وبزرگ برای خود داشته ودر مسیر آن حرکت کنیم  و هیچکس و ‌هیچ چیز نتواند ما را از راهمون منحرف نکند

·        امیدوار باشیم و دیگران را امیدوارم کنیم

·        یک رهبر ومدیر کارآفرین خوب ولایق باشیم

·        قدردان حمایت دیگران در مسیر ترقی باشیم و آنها را در منافع حاصله شریک کنیم 

·        باهم باشیم

·        باهم پیشرفت کنیم

·        باهم کارکنیم

·        از تک روی اجتناب کنیم

·        مشارکت پذیر ومسئولیت پذیر باشیم

·        به خاطرخود، منکر وناقض نتایج ومنافع گروهی نباشیم

·        جذب حداکثری ودفع حداقلی داشته باشیم

·        با آغوش باز، پذیرای نتایجی باشیم که اززندگی دریافت می کنیم واگر به آنها اعتراضی داریم ، بلافاصله به آینه نگاه کنیم تا مقصر را بیابیم . زیرا این ساده ترین راه برای خودشناسی وتغییر خوداست .

·        همه را در کارها ونتایج گروهی مشارکت بدهیم

·        با یک چشم انداز بزرگ ومثبت واردگود کارآفرینی شویم

·        درانتخاب ومعرفی ، توصیه وحمایت از افراد دقت وافرداشته ودراین خصوص افراط نکنیم 

·        مسئولیت ها واختیارات افراد را مشخص وحدود آنرا تعیین وآنها را وادار به رعایت آن کنیم (بازگذاشتن دست افراد درهمه ی امور خطرناک است )

·         اختیارات زیاد وحمایت های بیش از اندازه از کسی وفردی وگروهی نکنیم

·        متوجه نیات وخواستگاه اطرافیان خود باشیم

·        نتیجه گرا (مثبت- سازنده وناظر برمنافع گروه) باشیم

·        گروهی عمل کنیم وتک روی بپرهیزیم

·        امپراتوری کارآفرینی خود را برشانه های گروهی ، یکدل، صمیمی ودوستدارهم بنا کنیم

·        به فکر منافع جمع باشیم تا منافع ما هم تامین شود

·        قدر آنهایی که موجب رشد ما شدند را بدانیم

·        منافع گروهی را بین همه تسهیم کنیم

·        دوستی ها را توسعه بدهیم

·        پیامدها ونتایج کار خود را پذیرا باشیم

·        شکست ها را عامل پیروزی وموفقیت خود بدانیم

·        درپی ساخت امپراتوری باشیم چه برای خود وچه برای دیگران

·        مسئولیت پذیرباشیم

·        پرکار باشیم ولی مراقب باشیم که در دام شرکای کم کار وکارآفرین نما نیفتیم

·        باید وابستگی درآمد خود را از فروش فیزیکی عمر نجات بدهیم

·        چیزی باشیم که باید باشیم همه کاره نباشیم 

·        باید از امکانات موجود در فضای مجازی حداکثر استفاده را بکنیم 

·        باید براساس نتایج روزانه و سالیانه ؛ رویکردها و دیدگاه های خود را تغییر بدهیم

·        باید مدیریت سرمایه ‌و پول را فرابگیریم 

·        باید پول و قدرت پول را به خدمت خود دربیاریم و ‌برای پول کار نکنیم پول برای ما کار بکند

·        باید خودمان را پیدا کنیم و خودمان باشیم ونه کس دیگر

·        باید ایمان ‌و توکل خود به خدا را در وجودمان تقویت کنیم 

·        باید تمام عمر دانشجو باشیم 

·        باید برای ساخت امپراتوری خوداز IT  نهایت بهره را ببریم 

·        باید یک امپراتور باشیم

·        باید یا امپراتوری بسازیم یا در ساخت یک امپراتوری مشارکت کنیم

·        باید وابستگی درآمد خود را به فروش فیزیکی ساعات عمر خود ازبین ببریم

·        باید یک موتور تولید ثروت بزرگ ورشد یابنده بسازیم

·        باید در امپراتوری خود به رشد سرطانی فکر کنیم واین مهم از طریق استارت آپ ها چقدر خوب برای ما فراهم شده است

·        باید شکارچی افراد به درد بخور و لایق باشیم وبا آنها حشرونشر کنیم نه با جماعت آویزانی که جز پایین کشیدن ما کار دیگری از دستشان بر نمی آید

·        باید به عنوان کارآفرین مشتری مدار باشیم

·        باید یک بازنده ی خوب و یک برنده ی دست ‌دلباز باشیم 

·        باید کتاب بخوانیم وبه خصوص کتاب های تاریخی را

·        باید خالی از عاطفه وخشم باشیم

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

سوالات متداول

نحوه ی دریافت خدمات از خانم دکتر یزدی
لطفا به انتخاب خود یکی از بلیت های اعلام شده را تهیه کنید
حوزه ی کاری وتخصص ایشان در چیست ؟
کسب وکارهای استارت اپی ، کسب وکارهای بانوان وخانگی ، کسب وکارهای زودبازده ونیز کسب وکارهای کوچک ومتوسط
آیا امکان عودت وجه وجود دارد ؟
خیر- لطفا در خرید خود دقت کنید

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

انتشارات امیران

انتشارات امیران ، ناشر برترملی در زمینه چاپ وتولید انواع محتوی مکتوب والکترونیکی در زمینه موضوعات کارآفرینی ، استارت آپ، مدیریت وبهره وری ، مدیریت وتفکر استراتژیک ، بازاریابی وفروش ، هلدینگ وآینده پژوهی ومجری جایزه مدیریت سال پروفسور میرسپاسی است . م

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۴
  • شروع: شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۰۰:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۲۳:۵۹
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است