معادن محتوا در ایران

شروع:
پنج‌شنبه ۱۰ آبان ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۰ آبان ۹۷ ۱۸:۰۰
معادن محتوا در ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

مهمان رویداد

علی حاجی‌محمدی

علی حاجی‌محمدی

مدیرعامل و بنیانگذار همیار وردپرس و ژاکِت

توضیحات

در سی و سومین هفته از رویدادهای متوالی محتوا (محتوالی) دور همون میز لق و گِرد کافه‌نیمکت می‌شینیم، اخبار هفته در دنیای کسب‌و‌کارهای آنلاین رو مرور می‌کنیم و بعد با علی حاجی‌محمدی گپ می‌زنیم. علی بنیانگذار همیار وردپرس و همینطور فروشگاه محصولات وردپرسی ِ ژاکِت هست. 

 

از علی می‌پرسیم که چطور کسب‌و‌کارش رو شکل داد، چالش‌های ایجاد کسب‌وکاری که عمدتا بر پایه تولید و توزیع محتوای خوب بنا شده چیه و از پتانسیل‌هایی که فضای آنلاین ایران برای کسب‌و‌کارهای محتوایی یا مرتبط به محتوا ایجاد کرده حرف خواهیم زد. 

 

علی کلی تجربه، شکست و موفقیت و اشتباه داره که دوست داریم به ما و اهالی محتوالی منتقل کنه. 

 

 

محتوالی (رویدادهای متوالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ)


تیم محتوانا رویداد محتوالی را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه‌های محل رویداد یعنی کافه نیمکت دانشگاه تهران، اگر اولین بار است که به جمع ما می‌آیید مبلغ ۲ هزار تومن و برای همراهان همیشگی مبلغ ۸ هزار تومن دریافت می‌شود. البته خبر خوب اینکه همین مبلغ هم طی رویداد در قالب سفارش شما از کافی‌شاپ به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه نیمکت رایگان سفارش دهید.

تیم محتوانا

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا و زبانشناس

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان ۱۶ آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک ۱۶ آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت