رویداد به پایان رسیده است!
معارفه دوره توسعه فردی در تاریخ جمعه ۱۰ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
جمعه ۲۹ فروردین

سمینار نامبروان‌

  • تهران
  • از ۹,۰۰۰ تومان
آواتارمطالعه شریف
پنج‌شنبه ۲۲ اسفند

ایستگاه مطالعه نوروز

  • تهران
  • رایگان
آواتارخانه مشاوره یوحنا

معارفه دوره توسعه فردی

شروع:
جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
موضوع: مدیریت / آموزش
معارفه دوره توسعه فردی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


۳ ساعت آموزش رایگان توسعه فردی 
+
یک ساعت معارفه دوره توسعه فردی پلاس آموزش توسعه فردی یک فرآیند زمان بر است که به فرد کمک می کند با تمرکز روی خودش، استعدادها و توانمندی هایش را کشف کند و با تمرکز روی این توانمندی ها یک زندگی ایده ال برای خود بسازد. اینکه ما آدم ها بخواهیم رشد کنیم به صورت غریزی در تمام ما آدم ها وجود دارد و احساس موفقیت و احساس رشد و توسعه فردی را در خودمان احساس می کنیم. منتها باید بخواهیم که در این فرآیند حضور داشته باشیم. زمانیکه اراده کنیم و انگیزه داشته باشیم می توانیم به رشد و توسعه فردی برسیم. به همین منظور ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با آموزش توسعه فردی مطالب مفید و مختصری را برای شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا بتوانید بهترین باشید و بهترین زندگی را برای خودتان بسازید. با ما همراه باشید.

کارهای مهمی را انجام دهید !
سعی کنید در هیچ زمانی بیکار نباشید و یک کار مهم را داوطلبانه انجام دهید. فعال بودن می تواند به شما انگیزه دهد و راههای جدیدی را برایتان آشکار کند. فعالیت های فرهنگی انجام دهید، در انجمن های فرهنگی شرکت کنید. برای خودتان یک برنامه داشته باشید، نه تنها کارهای فرهنگی بلکه یک برنامه ورزشی هم در کنار برنامه روزانه خود ترتیب دهید تا بتوانید از روزهای زندگی خود لذت ببرید.

کمی تغییر کنید !
تغییر بد نیست! گاهی همین تغییرات کوچک ما را به رشد و توسعه فردی می رساند و موفقیت های چشمگیری را به خودمان اختصاص دهیم. سعی کنید به زندگی خود توجه کنید و ببینید چه چیزهایی باید تغییر کند تا شما به آنچه که دلتان می خواهد برسید!  در آموزش توسعه فردی، می آموزید که چطور خودتان را بشناسید و بتوانید مهارت هایتان را ارتقاء دهید. بنابراین از تغییر کردن هراس نداشته باشید و آن را به فال نیک بگیرید!

به دیگران کمک کنید !
فردی که در حال توسعه باشد به خوبی می داند که باید به دیگران کمک کند! آنها را شاد کند و مهربان باشد! مهربانی یکی از ویژگی های بارز افرادیست که توسعه یافته هستند. اینکار نه تنها احساس بهتری به شما می دهد بلکه شما را به رشد و بالندگی می رساند. از این رو سعی کنید بیشتر مهربان باشید و با دیگران سازش داشته باشید و به آنها کمک کنید.

کتاب بخوانید !
مطالعه کردن یکی از کارهای مثبت و مفید است و تحقیقات نشان می دهد مهمترین عامل رشد ذهنی و داشتن آرامش فکری، مطالعه کردن است. فقط روزی 15 دقیقه کافیست تا کمی از استرس ها و اضطراب ها دور شویم و مطالعه کنیم. می توانید کتاب هایی که به شما انگیزه و اراده می دهد مطالعه کنید و با خواندن کتاب های علمی به دانش خودتان اضافه کنید.

ریسک کنید !
اگر می خواهید موفق شوید باید ریسکپذیر باشید! تمامی افرادی که به موفقیت های بزرگی رسیده اند اهل ریسک بوده اند و به همین دلیل هم توانستند موفق شوند. برای اینکه شانس خود را در زندگی محک بزنید گاهی اوقات ریسک کنید و نگران چیزی هم نباشید.

یک دقیقه تفکر
همه ما می توانیم به هر چیزی برسیم و خودمان را موفق احساس کنیم، آرامش داشته باشیم و دلمان خوش باشد که حداقل یک زندگی ایده آل برای خودمان ساخته ایم! برای خودتان وقت بگذارید و به هر چیزی که می خواهید به آن برسید فکر کنید و آنها را تجزیه و تحلیل کنید. زمانیکه بدانید دقیقا چه چیزی می خواهید و هدف و مقصد کجاست به راحتی می توانید با یک برنامه منسجم به توسعه فردی برسید و موفق شوید. هر روز دقایقی به خودتان فکر کنید، به انتظاراتی که از زندگی دارید و به اهدافی که می خواهید به آنها برسید. اینگونه می توانید هم به توسعه فردی دست یابید و هم احساس آرامش داشته باشید.

 

 

 

۲۴ ساعت آموزش کاربردی برای توسعه فردی
این دوره در  ۶ جلسه  ۴ ساعته برگزار می شود 

 

 پذیرایی میان وعده  + گواهینامه بین المللی 
تقدیم کتاب به عنوان هدیه
تقدیم کتاب صوتی به عنوان هدیه هر هفته 
امکان ضبط صوت جلسات

به مدت شش ماه پشتیبانی از طرق شبکه های اجتماعی خواهیم داشت شبانه روز !

همه این ها رو در دوره معارفه توسعه فردی هم  توضیح خواهیم داد ......

 

 

زمان دوره :

مرداد  ماه ۹۶  دوره اول  - برگزار شد

بهمن  ماه ۹۶  دوره دوم  - برگزار شد

اردیبهشت  ماه ۹۷  دوره سوم  - برگزار شد

شهریور  ماه ۹۷  دوره چهارم  - برگزار شد 

 اذر  ماه ۹۷  دوره پنچم  - برگزار شد 

اسفندماه   ۹۷  دوره ششم  - در حال ثبت نام هستیم   

 

 

آشنایی بیشتر با مدرس و طراح دوره :

پویا ودایع 

 

 


 


 

سخنرانان

پویا ودایع
پویا ودایع
مدرس و نویسنده

مدرس و نویسنده
مربی رفتاری هنرمندان
کارشناس صدا و سیما
استاد مهمان دانشگاه
روانشناس صنعتی و سازمانی

آدرس: تهران خیابان بهشتی - خیابان پاکستان -کوچه دوم - موسسه اموزش عالی بهار