کاور
"معارفه دور‌ه‌ی کوچینگ برای مدیران" در تاریخ یک‌شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
شرکت در وبینار (۲۰۰ نفر اول)
-
رایگان
تمام شد
شرکت در وبینار
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

چرا مهارت‌های كوچينگ برای مديران ارزشمند است؟

معارفه‌ی دوره بین‌المللی «کوچینگ برای مدیران» تحت نظارت ICF


اگر رهبران سازمان‌ها می‌خواهند فقط یک اولویت را اجرا کنند بهتر است آن اولویت این باشد که مدیران خود را مجهز به مهارت‌های یک کوچ نمایند. این توصیه شرکت گلوپ برای رهبران سازمان‌ها است.


تا همین چند سال پیش کسی از کوچینگ و بیزینس کوچینگ خبر نداشت ولی امروزه در کتاب‌ها، مقالات، برنامه‌های تلویزیونی و سخنرانی‌ها در مورد کوچینگ زیاد می‌شنویم.
دوره های آموزشی کوچینگ تحت استانداردهای خاصی در دنیا طراحی و اجرا می شوند. یکی از معتبر ترین نهادهایی که در دنیا کوچینگ را زیر چتر خودش نگاه داشته و به دوره های آموزشی کوچینگ اعتبار می دهد فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF است. آموزشگاه های معتبر تحت نظارت این نهاد آموزش های استاندارد و معتبر بین المللی را با نشان و اعتبار این نهاد معتبر ارائه می دهند.


آکادمی FCA انگلستان اولین و تنها دوره کوچینگ برای مدیران که به زبان فارسی برگزار می شود و دارای اعتبار از ICF می باشد را طراحی و اجرا کرده است. 

ویدیو از آپارات

ویژگی های دوره‌ی کوچینگ برای مدیران

شیوه برگزاری: آنلاین
مدت زمان دوره: ۶ ماه (هر هفته یک ساعت کلاس)
تجربه داشتن کوچ در طول دوره
تجربه کوچینگ با مراجع
در پایان دوره به شرکت کنندگانی که شرایط لازم را دارند مدرک معتبر بین المللی در سطح ACSTH (با اعتبار بین‌المللی و دارای تأیید از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ) داده می شود.


از شما دعوت می کنیم برای اینکه بدانید کوچینگ چگونه به مدیران کمک می کند و آموزش های معتبر بین المللی کوچینگ چه مشخصاتی دارند در جلسه معارفه این دوره حضور پیدا نمایید.

 

سخنرانان

عزیز میرداد
عزیز میرداد
مدرس مهارت‌های کوچینگ مورد تأیید ICF

عزیز میردار

عزیز در رشته مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد دارد و بیش از ۱۶ سال تجربه کاری در زمینه های مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی دارد.
علاقه مندی اصلی عزیز کسب و کار و ارتباطات انسانی در کسب و کار است. به همین خاطر در هشت سال گذشته تجربیات متفاوتی با عنوان مدرس یا مشاور با بیش از پنجاه سازمان ایرانی در این زمینه داشته است. پیرو همین علاقه مندی در سال ۲۰۱۵ کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان "دوباره فکر کن" منتشر شده است تا به حال چهار بار در ایران تجدید چاپ شده است.
عزیز در سال ۲۰۱۷ آموزش مهارتهای کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA شروع کرد و پس از اتمام موفق این دوره در سال ۲۰۱۸ و شرکت در آزمون CKA مدرک صلاحیت حرفه ای خود در زمینه کوچینگ را در سطح ACC از فدراسیون بین المللی کوچ ها ICF دریافت کرد. همچنین پس از گذراندن دوره "آموزش مدرسین" به تیم مدرسین آکادمی FCA انگلستان پیوست و تدریس مهارتهای کوچینگ را نیز شروع کرد.
در حال حاضر عزیز بیش از ۳۰۰ ساعت تجربه کوچینگ دارد و با تخصص بیزینس کوچ به سازمان‌ها، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران خدمات کوچینگ ارائه می کند.

برگزارکنندگان

افق مدیرت
افق مدیرت
آکادمی کوچینگ FCA انگلستان
آکادمی کوچینگ FCA انگلستان

آکادمی کوچینگ FCA انگلستان

 

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | Farsi Coaching Academy، سال ۲۰۱۲ در انگلستان تأسیس شد. آکادمی اولین دوره آموزش را با ۶ دانشجوی فارسی‌زبان از لندن، سوئد و ایران آغاز کرد. امروز دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آکادمی بیش از ۴۰۰ نفر می‌باشند؛ دانشجویان و کوچ‌هایی از پنج قاره‌ی جهان در حال فراگیری مهارت‌های کوچینگ در آکادمی بین‌المللی FCA هستند.

فلسفه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان (FCA)

آموختن فرایند کوچینگ فراتر از این است که یک سری مفاهیم به همراه ابزار و استراتژی یاد بگیریم. کوچینگ مخلوطی از آموزش، دانش، آگاهی، مهارت، استعداد و احساس است. یک کوچ مؤثر و ایده‌آل از تجربه‌های خود کمک می‌گیرد و به‌عنوان یک الگو برای مراجعینش عمل می‌کند. یک کوچ حرفه‌ای «به حرفی که میزند عمل می‌کند»، یک کوچ اول خودش تغییر می‌کند و بعد به دنبال کمک به دیگران برای تغییر است.

اطلاعات کامل دوره‌ّهای تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ
به همین دلیل، دوره‌های تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ در آکادمی طوری طراحی‌شده است که دانشجویان ابتدا این علم و آگاهی و تکنیک‌ها را روی خودشان پیاده کنند و خود نمونه چیزی باشند که می‌خواهند مراجع خود به دست آورد. وقتی این ویژگی‌ها را کسب کردند، در محیط امن آکادمی با دانشجویان هم‌سطح تمرین کنند و بعد وارد بازار کارشده و با عموم شروع به کار کنند. کوچ‌ها هنگامی‌که موضوعی را اول خودشان لمس کنند، آن‌گاه راحت‌تر می‌توانند برای مراجعین خود اجرا ‌کنند.

برگزار‌کننده

آواتار

افق مدیریت

رویداد های برگزارشده۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۹ اسفند

مهارت های مدیریتی

 • آنلاین
 • رایگان
 • مدیرآوا
دوشنبه ۲۱ تیر

دوره اقتصاد کلان

 • آنلاین
 • ۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان
پنج‌شنبه ۱۷ تیر

دوره آنلاین ITIL 4: Drive Stakeholder Value

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
سه‌شنبه ۱۹ مرداد

دوره آنلاین ITIL4 Direct, Plan and Improve (DPI)

 • آنلاین
 • از ۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • دیجی وایز آکادمی