رویداد به پایان رسیده است!
معرفی مهارت‌های لازم برای آموزش الکترونیکی در تاریخ سه‌شنبه ۱ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱ مهر ساعت ۱۷:۰۰

معرفی مهارت‌های لازم برای آموزش الکترونیکی

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

منصور میرطاهری
منصور میرطاهری
مدیر و موسس نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی

او از سال ۱۳۸8 در زمینه طراحی ارائه تأثیرگذار و خلاقانه فعالیت داشته است. تاکنون بیش از 250 کارگاه آموزشی با حضور بیش از 5200 نفر فراگیر برگزار نموده است. همچنین مشاور ارائه در شرکت ها و سازمان های بزرگ بوده است.

منصور میرطاهری بنیانگذار نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی (infographics.ir) است و با راه‌اندازی آن قصد دارد به ارتقاء مهارت‌های ارائه تأثیرگذار و خلاقانه کمک کند.

او امیدوار است که با کمک دیداری سازی داده ها واطلاعات، پیامها سریع انتقال یافته و ماندگار شوند و در این راستا به مخاطبان در تصمیم سازی و تصمیم گیری کمک شود.

المبرا محزون
المبرا محزون
مدیر و مدرس اینفوگرافیک کالج

المیرا محزون از سال ۱۳93 در زمینه طراحی اینفوگرافیک، گزارشات عملکردی و ارائه تأثیرگذار و خلاق فعالیت داشته است. او تاکنون بیش از 50 کارگاه آموزشی با حضور بیش از 1100 نفر فراگیر برگزار نموده است. المیرا محزون مدرس و مدیراینفوگرافیک کالج می باشد.


توضیحات


داستان از آنجا شروع شد که کرونا همه مدارس را تعطیل کرد و باعث شد آموزش‌های حضوری در سراسر جهان جای خود را به آموزش های الکترونیکی و مجازی بدهند.

به این ترتیب، معلمان برای ادامه حرفه ارزشمند تعلیم و تربیت به دانش و مهارت های جدید و تمرین و پشتیبانی بیشتری نیاز دارند. 

مهارت هایی از قبیل برگزاری کلاس های آنلاین در بسترهای متفاوت، تولید محتواهای متنی، تصویری، ویدئویی و تعاملی و ...

ما برای کمک به شما، گام نهادن در ارتقا کیفیت آموزش الکترونیکی در کشور و رفع دغدغه های معلمین و دبیران عزیز وبینار آنلاین و رایگان " معرفی مهارت های لازم برای آموزش الکترونیک " را تعریف کردیم

در این وبینار شما یاد می گیرید که باید چه دانش و مهارت هایی داشته باشید تا به صورت مجازی هم یک معلم خوب و حرفه ای باشید.

اما خبر خوب اینکه در این وبینار تنها به معرفی و آشنایی نمی پردازیم بلکه تمامی سرفصل های زیر را در قالب مثال، تدریس هم می کنیم.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

سوالات متداول

این دوره پیش نیاز داره؟
خیر، نیازی به هیچ پیش نیازی نیست.
نرم افزار ورژن خاصی لازم دارم؟
خیر با هر ورژنی که روی سیستمتون نصب هست می تونید محتواهاتون رو بسازید و از آموزش ها استفاده کنید.
چرا باید در این دوره شرکت کنم؟
اگر باید محتواهای آموزشی مجازی تولید کنید یا به صورت آنلاین تدریس کنید، در این وبینار شرکت کنید تا یاد بگیرید چطور محتواهایتان را حرفه ای تر، با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن بسازید.

سرفصل‌های آموزش


1.     طراحی یک دیاگرام خلاقانه در پاورپوینت

2.    ساخت اسلاید تعاملی در پاورپوینت

3.  ویرایش فیلم و صداگذاری در کمتازیا

4.    ساخت آزمون در نرم افزار کمتازیا

5.   افزودن متن به عکس با موبایل

6.     تبدیل گفتار به نوشتار

برگزار‌کننده

آواتار

نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی

نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی، با بهره جستن از افراد متخصص در زمینه‌های رایانه و فناوری اطلاعات، داده کاوی، تحلیل داده و گرافیک به ارائه خدمات مشاوره، طراحی و پیاده سازی اینفوگرافیک‌های ایستا، پویا، تعاملی (تحت وب و اندروید) و فیزیکی، گزارش‌های دوره

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر