رویداد به پایان رسیده است!
معماری را زندگی کنیم در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

معماری را زندگی کنیم

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معماری را زندگی کنیم


باور داشته باشیم که طراحی قدرت ایجاد تغییر برای فراهم آوردن محیطی فراتر از فضا را برای همه ما دارد. خلاقیت راه حلی برای ساختن پیرامونی حتی بالاتر از چهارچوب ذهنی ما را فراهم می‌نماید. در دنیایی که هنر و طراحی هنوز و همچنان با ارزش هستند، همواره جاذبه های جدیدی را برای ایجاد هماهنگی بین طراحی دیروز و خواسته های فردا، کشف می کنیم. زیبایی در معنای واقعی معماری همیشگیست!

این یک نشست تعاملیست!

 

 

در راستای فرهنگ سازی آموزشی و ارتقاء سطح دانش، این سمینارها توسط انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون و مشارکت و حمایت سایر برگزار کنندگان بصورتی برنامه ریزی شده که هزینه ای برای مخاطب ندارد.

همراه با گواهی معتبر از گروه مشاوران طراحی خط سفید و ایران مال

سخنران

شارونا قربانی
شارونا قربانی
موسس و رئیس هیئت مدیره مشاوره طراحان خط سفید اداک

دکتر شارونا قربانی بنیان گذار و رئیس هیئت مدیره گروه مشاوره طراحان خط سفید، با تطبیق پیش زمینه تئوریک و علمی خود به همراه سابقه فعالیتهای حرفه ای طراحی در عرصه بین المللی برای ادامه این سیر در ایران قدم برداشته است. ایشان همچنین مدرس دانشگاه در رشته معماری و طراحی می باشد. او سابقا معاون دانشکده هنر و طراحی اریکان در مالزی بوده است. دکتر شارونا قربانی فارغ التحصیل رشته دکترا در رشته ساخت محیط از دانشگاه UiTM ، کارشناسی ارشد در رشته ساخت محیط از دانشگاه تکنولوژی مارا مالزی و همچنین کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه UiTM می باشد. زمینه تحقیقات او دردامنه طراحی فضاهای درمانی و روانشناسی محیطی، از نظریه طراحی تا اجرا است. او همچنین با محققان در دیگر زمینه های معماری، مرمت و پایداری همکاری کرده است.او به عنوان کمیته بررسی انجمن بین المللی محققان مدنی، کشاورزی و محیط زیست نیز فعالیت کرده است.

آدرس

تهران تهران، انتهای بزرگراه شهید همت (غرب)، بزرگراه شهید خرازی، مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران مال)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه مشاوران طراحی خط سفید

گروه مشاوران طراحی خط سفید، تیم طراحی مستقلی است که خدمات مشاوره طراحی، معماری و ساخت و ساز را ارائه می دهد. به عنوان یک تیم هنری با روحیه همکاری بالا، انگیزه ما در این است که خواسته های شما را طراحی و به واقعیت برسانیم تا بتوانیم از مرز روزمرگی گذشت

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر