رویداد به پایان رسیده است!
معناگرایی،تعامل بین رشته ای : امکان-امتناع در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۴:۰۰

معناگرایی،تعامل بین رشته ای : امکان-امتناع

  • رایگان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


پیدایش پارادايم ها مى تواند ناشى از ناتوانى پارادایم‌های موجود در شناسايى و حل مسائل، نگاه جديد به مسائل موجود و يا ناشى ازتضارب و حتى تعامل پارادايم هاى موجود باشد، كه در نهايت ادعاى دانشى مشروع تر و توجیه‌ پذيرترى را ارائه ‌مى نمايد، همچنين اساساً پارادایم‌های موجه‌تر نه بر تخريب و ويرانگرى پارادایم‌های موجود كه در مواجهه‌ای انتقادى با آن‌ها به بالندگى انضمامى خود می‌پردازند.
در اين راستا پارادايم بازاريابى معناگرا ضمن تأکید بر اهميت به تفاهم و تعامل بين پارادايمی، ادعاى دانشى ارتقا كيفيت زندگى نوع بشر به ماهو زندگى موجود بشر در يك جهت گيرى نو و عمل‌گرایانه مبتنى بر حداقل‌ اشتراكات بشرى را دارد و هيچ خط قرمزى جز نفى شاخص‌ها ى ناكارآمد موجود در راستای ايجاد جامعه‌ای مبتنی بر دانايى، دارايى و داد را ندارد، و همچنين برونداد انتظارى آن نيز مبتنى بر ايجاد نگاه معنا گرايانه، زمينه سازى ظهور معنا در جوامع انسانى در سايه توانایی‌های بشرى مى باشد.
در این راستا سمينار بازاريابى معناگرا نوعی اعلام موضع در بازانديشى وظیفه واقعی بازاریابی، هم در حوزه نظری و هم در حوزه اجرایی با تو جه بِه ضرورت هاى موجود است. به همین جهت، برای شفاف‌سازی مواضع خود ابتدا ترجیح داده‌ام که از بیان مواضع پارادایمی خود شروع كنم و آن چیزی نیست جز بازاریابی معناگرا به مثابه حلقه گمشده انسان امروز .
به همین خاطر تلاش مضاعف صورت گرفت تا برای ایضاح موضوع، در ادامه همايش سال قبل كه از همراهى دو تن از برجسته‌ترین اساتید حوزه فلسفه و انسان شناسی؛ جناب آقای دکتر عبدالکریمی و حوزه بازاریابی و رفتار مصرف کننده؛ جناب آقای دکتر حیدر زاده، به عنوان مبداء آغازين تبيين تمایز ات و تفاهمات مفهومی استفاده شده بود در دومين همايش نيز ضمن استفاده از حضور اساتيد دوره قبل، اين طى طريق را كامل تر نموده و از همراهى و حضور جناب آقای دكتر پژمان جعفرى و جناب آقای دكتر فعال از صاحب نظران دغدغه مند و مطرح حوزه بازاريابى و جامعه شناسى نيز بهره مند خواهيم شد.
بنده مصراً و عمیقاً، نه تنها از دانشجویان بازاریابی، فلسفه و جامعه شناسي که از عموم آحاد جامعه که در سر سودای توفیق و رهایی و تحقق معنا را دارند، دعوت می‌کنم در این همایش شرکت کنند و نه تنها که شرکت کنند که خود رسانه‌ای باشند برای ارسال این پیام برای تشویق شرکت دیگران .


با آرزوی موفقیت
بهرام خیری

آدرس

تهران خیابان حافظ کوچه رشت دانشگاه امیرکبیر ساختمان فارابی سالن پروفسور سلیمی طبقه منهای یک

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه سدال

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰