مقدمه اي بر روانشناسي اجتماعي

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
مقدمه اي بر روانشناسي اجتماعي
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۶۴۳۱۷۹۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

مقدمه ای بر روانشناسی اجتماعی

 شاید برای خیلی ها اتفاق افتاده باشد. تحت تاثیر جو دوستان، افکار و انگیزه هایمان خود آگاه یا ناخودآگاه تغییر کرده، اعمالی از ما سر زده که خودمان هم باورمان نمی شود!

یا شرایط ساده تری را در نظر بگیرید، ممکن است در جمعی مجبور به ارایه مطلب مهمی  شده باشیم اما حس کرده ایم که نمیتوانیم با مخاطبان خود ارتباط درستی برقرار کنیم.

آیا تا به حال در این موقعیت ها و موقعیت های مشابه، به دنبال بهترین راه حل بوده اید؟ شده که بخواهید با این مسایل علمی برخورد کنید؟ راستی مگر برای برخورد با این مسایل راه حل علمی هم وجود دارد؟! 

باید گفت بله!

مطالعه تغییرات رفتار، افکار و باورهای انسان ها در برخورد با جامعه در حوزه روانشناسی اجتماعی گنجانده می شود.

کلاب روانشناسی اجتماعی، با هدف آشنایی عموم مردم و خصوصا دانشجویان با مباحث مطرح در این حوزه و استفاده از این بینش ها جهت ارتقای کیفیت زندگی اجتماعی خود و نیز ایجاد بستری جهت اجرای طرح های پژوهشی در این زمینه توسط جمعی از دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با برخورداری از راهنمایی های عده ای از اساتید برجسته روانشناسی کشور و همچنین، استاد بزرگ و فراموش نشدنی این حوزه، پروفسور فیلیپ زیمباردو، استاد روانشناسی اجتماعی در دانشگاه استنفورد در مرکز رشد استعدادهای درخشان این دانشگاه شروع به کار کرده است.

با ما باشید در اولین جلسه از سلسله رویدادهای انجمن روانشناسی اجتماعی؛ با محوریت مقدمات، اصول کار گروهی، اصول تصمیم گیری و تاثیرپذیری.

برگزارکنندگان: مهسا مایلی، مینا انصاری، مهسا دولتشاهی، آرین آیتی، کاوه سامع، فاطمه سادات طباطبایی، آیداکمالیان، محمدمهدی خاوندی، فربد ترکمند، نگار مرادیان

آدرس:تهران مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشكي تهران، آمفی تیاتر