رویداد به پایان رسیده است!
منابع انسانی هوشمند با کوچینگ ۲ در تاریخ سه‌شنبه ۱۲ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۲ شهریور ساعت ۲۰:۳۰

منابع انسانی هوشمند با کوچینگ ۲

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

همه دست اندرکاران منابع انسانی با ابزار بازخورد آشنا هستند، کارآمدی و ناکارآمدی آنر ا به دفعات تجربه کرده اند و شاید در بعضی از سازمانها به لحاظ مسائل فرهنگی مورد استفاده قرار نمی گیرد.


و اما در منابع انسانی نوین می خواهیم از بازخورد کوچینگی رونمایی کنیم . چرا این دو با هم متفاوت است ؟


بر این باوریم که بازخورد کوچینگی به لحاظ ساختار و جهت دیدگاهش توانسته سازمانها را از مشکلات ناشی از عدم ارائه بازخورد و یا بازخورد های ساندویچی به راه حل سومی برساند.
راه حلی که در این رویداد با چند مثال به آن می پردازیم
یکی از چالشهایی که مدیران منابع انسانی با آن روبرو میشوند توانمندتر کردن نیروی انسانی در همه سطوح است، مخصوصا نیروی انسانی جوان تر که بیشتر تمایل داره خودش مسیرش رو پیدا کنه و البته همکارانی که در سازمان احساس می کنند به نقطه پایان رشد خود رسیده اند . به نظر میرسه استفاده از متدهای قدیمی از جنس تغییر پوزیشن. تغییر شرح مسئولیت. ارتقاء افقی مثل گذشته نمی تواند نیاز نیروی انسانی را پوشش دهد.

 

 

یکی از بهترین ابزاری که در حال حاضر مورد توجه مدیران منابع انسانی قرار گرفته کوچینگ است

چرا کوچینگ؟معجزه کوچینگ بر پایه این باوره که انسانها توانمند هستند و سرشار از پتانسیلهایی که با آگاهی و انتخاب می توانند بهترین خودشون باشند و بهترین سازمانشون. یکی از قدرتمندترین کارهایی که مدیران منابع انسانی می توانند در نقش کوچ در سازمان انجام دهند باور این پتانسیلها و معرفی آن به همه سازمان است تا فضایی فراهم شود که همکارانشان در فضایی هوشمند شروع به آموختن کنند تا جایگزین نیاز آموزش های درون سازمانی شود.

 

 

کوچینگ بازکردن پتانسیل درونی آدمها است برای بهبود عملکرد و بهشون کمک می کنه که یادبگیرند بجای اینکه بهشون یاد بدهیم
سير جان ويتمور - كتاب كوچينگ براى عملكرد

 

سخنرانان

نازنین ملک‌بیکلو
نازنین ملک‌بیکلو
بیزینس کوچ

نازنین ملک بیکلو یکی از مدرسین آکادمی بین‌المللی کوچینگ FCA و یک بیزینس کوچ در سطح بین‌المللی است. وی دارای بیش از دوازده سال تجربه کوچینگ است و حرفه کوچینگ را در حدود پنج سال پیش شروع کرده و دارای تأییدیه PCC از فدراسیون جهانی کوچینگ ICF است.

مهدیه طباطبایی
مهدیه طباطبایی
کوچ مدیران اجرایی

من مهدیه طباطبایی هستم و هدفم این است تا کوچ، منتور و مشاور افرادی باشم که می خواهند بر روی نقاط قوت خود متمرکز شوند و مهارتهای خود یا تیم شان را توسعه دهند تا در محیط کاری بهتر، فعالیت کنند.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان

تنها آکادمی‌ بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان

رویداد های برگزارشده۱۹
  • شروع: سه‌شنبه ۱۲ شهریور ساعت ۲۰:۳۰
  • پایان: سه‌شنبه ۱۲ شهریور ساعت ۲۲:۰۰
رویداد آنلاین است