کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

مدیریت چیز عجیبی است وقتی مدیر می شوید، وارد دنیای عجیب غریبی می شوید که با تمام مشاغلی که تا کنون می شناختید کاملا متفاوت است. در جایگاه مدیر انتظارات بسیاری از شما می رود و قرار است نقش های زیادی را بازی کنید. نماد قدرت باشید، رهبر، نوآور، انگیزه دهنده ، سیاستمدار، قاضی ، شانه ای برای گریه کردن، عمو، عمه و خاله ای دلسوز، دیپلمات، جادوگر (برای افزایش جادویی حقوق)، حامی ، منجی، همه چیز دان و… صدها نقش دیگر که قطعا با آنها برخورد داشته اید.

جالب اینکه شما مسئول عده ای از افراد می شوید که شاید شما در انتخابشان دخالتی نداشته اید. ممکن است دوستشان نداشته باشید و اشتراکی با آنها نداشته باشید. آنها هم ممکن است شما را دوست نداشته باشند. اما شما موظف هستید از آنها بهترین بهره وری کاری را بخواهید و بخواهید که یک روز کاری عالی به شما بدهند. ممکن است برخی مواقع مانند بچه های کوچک رفتار کنند. در برخی مواقع مانند نوجوان ها بهانه گیر می شوند. گاهی هم کاری انجام نمی دهند و و وانمود به کار کردن می کنند و از این جور کارها… در تمام این مدت هم باید کاملا خونسرد باشید و فریاد هم نزنید. بله مدیریت فهرست بلند بالایی از این وظایف و نقش ها دارد…

شما باید دونده ای وقت شناس، پیشرو، سخت کوش ، شیک پوش، ناجی، تا دیر وقت کار کن، سحر خیز، فروتن، قاطع، مسئول، مراقب ، آگاه، دانا، بدون خطا، باهوش و … باشید.

مدیریت قواعدی دارد که فرقی ندارد مسئول یک نفر باشید یا هزار نفر، برای همه یکسان و کاربردی است. واز انجایی که مدیریت علمی است که به روانشناسی و فرهنگ جامعه مرتبط است لذا در جوامع مختلف دنیا قواعد مختلفی جاری است. ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و ضروری است قواعد خاص مدیریت در ایران را بیاموزیم.

این دوره آموزشی دقیقا برای همین منظور طراحی شده است و اساسی ترین قواعد و قوانینی که لازم است تا یک مدیر بتواند به طور برجسته ای مدیریت نماید در این دوره آورده شده است.

مطالبی که در این دوره یاد خواهید گرفت در هیج کتاب، دوره اموزشی و دانشگاه و موسسه دیگری پیدا نخواهید کرد. این آموزشها از دل عملکردهای موفق در سازمانهای ایرانی و بر اساس تجربیات واقعی شکل گرفته اند.

دوره های مدیریتی
 مدیریت قواعدی دارد که فرقی ندارد مسئول یک نفر باشید یا هزار نفر، برای همه یکسان و کاربردی است.

مجموعه مهارتهایی که در این دوره خواهید آموخت در راستای سه مهارت حیاتی زیر است:

✳️مهارتهای فردی

این مجموعه مهارتها به شما انرژی بالایی داده و با ایجاد حسی بهتر نسبت به خود، انگیزه و اعتمادبه‌نفستان را بالا می برد.

✳️مهارتهای ادراکی

این دسته از مهارتها توانایی درک و تشخیص کارکردهای گوناگون سازمان و آگاهی از روابط و شناخت اجزا و عناصر مهم در موقعیت‌های مختلف را برای شما به دنبال دارد.

✳️مهارتهای انسانی

این دسته از مهارتها به شما توانایی و قدرت تشخیص در زمینه ایجاد محیط تفاهم و همکاری ، شناسایی فعالیت مؤثر به عنوان عضو گروه، درک انگیزه‌های افراد و تأثیرگذاری بر رفتار آنان را می بخشد.

این مهارتها مدیر را قادر می‌سازد که به طریقی تصمیم‌گیری یا اقدام کند که موجبات اثربخشی سازمان و رضایت کارکنان آن را فراهم نماید. و برای هر نوع مدیریتی ضرورری و از الزامات یک مدیریت موفق و مؤثر است.

این مهارت‌ها ذاتی نبوده و قابل یادگیری و پرورش هستند.

مهارت مدیریتی

با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟

 • ۷ساعت محتوای آموزشی

 • فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)

 • جزوه مطالب این کارگاه

 • حمایت و مشاوره آقای مهندس دکامی برای طراحی سیستم در حین کار

 • گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش

 • عضویت در گروه تلگرامی "شبکه مدیران" محلی برای رفع مشکلات مدیریتی محل کارتان

در این دوره ۲۳ قانون و قاعده مدیریت در ایران ارائه می شود که به تنهایی می توانند از شما مدیری برجسته بسازند.

در انتهای این دوره واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در واقع شما به جرگه مدیران حرفه ای وارد می شوید (که تعدادشان هم واقعا در ایران پایین است) و می توانید با تمرین و بکار بردن این نکات حرفه ای انگیزه کارکنانتان را به حد اعلای خود نزدیک کنید و هر روز شاهد بالا رفتن بهره وری افراد و سازمانتان باشید. و شما بعنوان یک مدیر حرفه ای دیده خواهید شد.

برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای تمامی کسانی که سودای مدیریت در سر دارند مناسب است. مدیریت قواعدی دارد که فرقی ندارد مسئول یک نفر باشید یا هزار نفر، برای همه یکسان و کاربردی است. تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند مفید است.

آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟

قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی اموزش داده نمی شوند فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور وفرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در اینجا این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی ار بیاموزند و به حمض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.

تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟

شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از ان مطالب را واقعا توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟

اگر تا کنون از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب نوشته شده توسط مهندس دکامی را خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی هستند وبه سادگی میتوان از انها در محل کار استفاده کرد. لذا این دوره هم توسط ایشان طراحی و تدوین شده است و خودشان هم آموزش می دهند. فکر کنم همینقدر توضیح کافی باشد و تفاوت آن را متوجه شده باشید.

اگر شرکت نکنم چه می شود؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و مانند گذشته ادامه می دهید. اصلا این کارگاه برای این طراحی شده است که اتفاقات عالی رخ دهد و شما وارد دنیای حرفه ای مدیریت شوید. پس تصمیم با خودتان است مدیر بمانید یا مدیر حرفه ای شوید.

مهارت مدیریتی

مدرک پایان دوره

این دوره از سوی آکادمی های MPT اتریش، IQS انگلیس و آکادمی ANCCP ایتالیا مورد تایید است و از سوی این آکادمی ها مدرک ارائه می شود. مدارک ارائه شده قابل استعلام بوده و در سرتاسر دنیا معتبر هستند.

ما برای این دوره تصمیم گرفتیم مدرک از MPT ارائه دهیم.

سخنرانان

ارشیا دکامی
ارشیا دکامی
بنیان گذار مدیریت کاربردی در ایران

مدرس نویسنده و مشاور مدیریت

اطلاعات بیشتر در مورد گروه آموزشی ارشیا دکامی

تلفن موسسه: 02128421681

سایت: www.dekami.com

تلگرام: کانال مدیریت کاربردی

اینستاگرام: @practicalManagement

 

گالری تصاویر

تمامی کارگاه های ما تضمین بازگشت وجه دارند

دوره های مدیریتی

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی ارشیا دکامی

این گروه آموزشی خدمات آموزشی و مشاوره ای مدیریت را ارائه می دهد  این خدمات در قالبهای زیر ارائه می شوند: مشاوره حرفه ای مدیریت به سازمانها و صنایع برگزاری کارگاهها، دوره ها و سمینارهای آموزشی برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی ویژه سازمانها ارائه م

رویداد های برگزارشده۳۷

آدرس

تهران تهران سالن همایش های انصار

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۱۶ فروردین

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
چهارشنبه ۱۳ اسفند

چهارسوق دوازدهم

 • آنلاین
 • از ۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه رویداد چهارسوق
یک‌شنبه ۱۰ اسفند

شروع سرمایه‌گذاری در رمزارز ها

 • آنلاین
 • از ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز آموزش‌های عالی تخصصی پردیس دانشکده‌های فنی دانشکاه تهران
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین همایش کمپین #من_طراحم

 • آنلاین
 • از ۱۱۵,۰۰۰ تومان
 • مرکز طراحی اسپیرال