رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه یکروزه آشنایی با دوره مدیر در نقش کوچ در تاریخ جمعه ۲۲ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۲ آذر ساعت ۰۸:۰۰

کارگاه یکروزه آشنایی با دوره مدیر در نقش کوچ

  • رایگان
  • کرمان
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کوچینگ چیست؟مرکز آموزش کوچینگ ایران
کوچینگ چیست از زبان بیل گیتس: هر فردی به یک کوچ (مربی) نیاز دارد.همه ما به افرادی نیاز داریم تا به ما بازخورد بدهند تا ما عملکردمان را بهبود ببخشیم. یکی از بنیانگذاران شرکت های بزرگ در دنیا در خاطرات خود درباره کوچینگ می گوید: “زمانی که در حال ساخت اولین شرکتم بودم، متوجه شدم که بزرگ‌ترین محدودیت در رشد شرکتم، رشد شخصی من به عنوان پایه‌گذار و مدیرعامل است.بنابراین یک کوچ استخدام کردم. طی ماه‌ها، ده کوچ مرا برای برنامه‌های توسعه استراتژیک، حیات بخشیدن به ارزش‌های شرکت، کار از طریق موقعیت‌های بین فردی پراسترس یاری کردند و من در بسیار قاطع‌تر و مصمم‌تر شدم که ارزشش برای من غیرقابل وصف است”

 

 

کوچینگ هنر تسهیل کردن راه برای رسیدن به هدف است. کوچینگ مجموعه مهارت‌هایی است که استعدادها و پتانسیل‌های فرد را شکوفا می‌کند تا فرد بتواند در زندگی شخصی و حرفه ای خود کارآیی و عملکرد بهتری داشته باشد. کوچینگ به فرد فرصت می دهد تا برای خود اهدافی مشخص کند و در راستای محقق شدن این اهداف گام برداشته و اقداماتی صورت دهد. کوچ راه را برای رسیدن به این اهداف و موفقیت فرد هموار می‌کند، به او انگیزه می‌دهد تا تعهد و مسئولیت‌پذیری بیشتری از خود نشان دهد. کوچینگ آمیزه‌ای از چالش و حمایت است. کوچینگ نه یک روش درمانی است، نه مشاوره و نه منتورینگ. توسعه فردی و سازمانی، افزایش اعتماد به نفس، خودباوری، خودشناسی و افزایش سطح درک و آگاهی از مهم‌ترین دستاوردهای کوچینگ به شمار می روند.

 

 

کوچینگ یکی از پرسودترین صنایع دنیاست و به افراد، صاحبان کسب‌وکار و سازمان‌های بزرگ کمک می‌کند تا چالش‌های پیش روی خود را شناسایی و با پتانسیل های فردی یا سازمانی خود آنها را رفع کنند.

 

 

طبق تعریف فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)، کوچینگ رابطه‌ای است دو طرفه میان کوچ و مشتری (فرد یا سازمان) که با شناسایی توانایی‌ها و پتانسیل‌های افراد و سازمان‌ها، به آنها کمک می‌کند تا بهترین و سریع‌ترین مسیر برای رسیدن به موفقیت را طی کنند.

 

 

افرادی که از کوچینگ استفاده می‌کنند دیدگاه‌های جدیدی را درباره فرصت‌ها و مشکلات فردی، مهارت‌های بیشتر در تصمیم‌گیری و تفکر، روابط بهتر با دیگران و اطمینان در انجام وظایف زندگی و کارشان تجربه می‌کنند. آن‌ها می‌توانند هم‌زمان با تعهد برای بالا بردن کارایی‌های شخصی خود، به نتایج تحسین‌بر‌انگیزی در حوزه‌های بهره‌وری، رضایت فردی از زندگی و کار و دستیابی به اهداف مربوطه دست یابند.

 

 

 

طبق آمار ICF فدراسیون جهانی کوچینگ، 99% درصد مشتریان و مراجعان کوچینگ از تجربه حضور یک کوچ در کسب و کار آنها، احساس رضایت داشته و کوچینگ را عامل اصلی رشد بیزینس در بحران ها و چالش های پیش رو می دانند!

 

 

بسیاری از افراد موفق و تأثیرگذار جهان به قدرت بیزینس کوچینگ ایمان دارند و درهمه سطوح زندگی شخصی وکسب و کارشان از بیزینس کوچ های حرفه ای بهره می گیرند. بیل گیتس، وارن بافت، تونی رابینز، اپرا وینفری، ایلان ماسک و بسیاری دیگر از پتانسیل های کوچینگ و تأثیر آن بر رشد کسب وکارهای بزرگ مطلع هستند.

 

 

 

 

آیا می دانید نرخ بازگشت سرمایه در کوچینگ به چه میزان است؟

 

 

 

 

 

 

 


مخاطبین دوره کوچینگ


  • کارآفرینان و صاحبان استارتاپها
  • مدیران ارشد و مدیران میانی کسب و کارهای بزرگ 
  •  کسانی که صاحب کسب و کار هستند و می‌بایست برای ارتقا و بهبود عملکردشان تلاش کنند.
  •  افرادی که می‌خواهند بیزینس کوچینگ را در سازمان خود پیاده کنند و از مزایای بیشمار آن بهره‌مند شوند.
  •  افرادی که می خواهند سرمایه‌گذاری کنند و پیش از هر کاری می‌خواهند با الفبای بازاریابی و کوچینگ آشنا شوند تا تصمیمی هوشمندانه اتخاذ کنند.
  •  افرادی که مدیریت پروژه‌ای را بر عهده دارند و می‌خواهند خود را به مدرن‌ترین و قدرتمند‌ترین تکنیک‌ها و ابزارهای توسعه فردی و کسب و کار مجهز کنند.
  •  دانشجویان و کارمندان 

مدرس

یاسر متحدین
یاسر متحدین
مدرس حرفه ای کوچینگ

- مدرس کشوری کوچینگ

- موسس مرکز کوچینگ ایران

-دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار

-بیش از 3500 ساعت-نفر تجربه ارائه خدمات آموزش و اجرای کوچینگ

-بنیانگذار و مدیرعامل موسسه توسعه مریبگری فراکوچ ایرانیان

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هیچ، ما به دنبال افرادی هستیم که آماده یک تغییر بزرگ هستند.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
در پک رویداد لوازم مورد نیاز به شما تحویل داده می شود و شما نیاز به هیچ وسیله ای ندارید جز یک ذهن آماده
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر، نام شما برای ما ارسال می گردد.
به نظر من هزینه شرکت در این همایش زیاد است.
دانش تنها سرمایه ای است که در تمامی شرایط ماندگار خواهد بود و به رشد و پیشرفت شما کمک می کند. موفقیت از آن کسانی است که حاضر می شوند بر روی خودشان و کسب و کارشان سرمایه گذاری کرده، مهارت ها و تکنیک های تازه ای بیاموزند.

آدرس

کرمان کرمان بلوار جمهوری بعد از سه راه هوانیروز سالن هتل ایرانگردی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز تخصصی کارآفرینی و کسب و کار کارمانا

مرکز تخصصی کارآفرینی و کسب و کار کارمانا در سال 1398 تاسیس و از تیرماه 98 فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز از سازمان فنی و خرفه ای کشور آغاز نموده است. این مرکز علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی کارآفرینی و کسب و کار ویژه مدیران و صاحبان کسب و کار در کرم

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰