رویداد به پایان رسیده است!
مهارت ارائه کاریزماتیک در کسب و کار در تاریخ جمعه ۱۸ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۸ بهمن ساعت ۱۰:۰۰

مهارت ارائه کاریزماتیک در کسب و کار

 • رایگان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درد و دل مدرس


در بیش از ۱۶ سالی که در حوزه‌ی کارآفرینی درگیر بوده‌ام، بارها و بارها با کسب و کارهای بسیار خوبی مواجه شده‌ام که مشکل خاصی نداشته‌اند جز اینکه نمی‌توانستند به دیگران بگویند که چقدر خوب هستند!

مهم نیست کسب و کار شما در چه وضعیتی است آیا به  تازگی قصد شروع آن را دارید یا مدتهاست که شروع کرده اید مهم اینست که باید بدانید چگونه اثر بگذارید! آن هم نه یک اثر ساده بلکه یک اثر ماندگار...

مطابق آنچه در مجموعه دکتر اسکیل تا کنون پیش برده‌ایم بازهم قرار است از مغز شروع کنیم و اینکه چه فرآیندی در مغز، ما را به نقطه ادراک  می‌رساند و چه اتفاقی در مغز می افتد تا این ادراک ماندگار شود.

 شما در این کارگاه می آموزید که  با چه دستورالعمل‌ها | فرمول‌هایی کسب و کار خود را  اثر گذار معرفی کنید. راجع به تمرین‌های عملی صحبت می‌کنیم که در طول کارگاه منجر به خلق یک محتوای اثر گذار می شود.  این کارگاه کاملا تعاملی است و شما در پایان یک محتوای اثر گذار قابل ارائه دارید.

نمی دانیم قبلا در کارگاه‌ها یا دوره‌های دکتر اسکیل شرکت کرده‌اید یا نه؟ اگر شرکت کرده‌اید که با جنس ارائه و کارگاه‌های بیش از 4 ساعتی که بدون استراحت و بی وقفه ادامه پیدا می کرد و شما به جای خسته شدن بیشتر و بیشتر انرژی می گرفتید آشنا هستید و اگر هم شرکت نکرده‌اید پیشنهاد می کنیم شرکت کنید تا نکات طلایی و کاربردی این روش را بیاموزید.

 


مخاطبین


این کارگاه به درد چه کسانی می خورد؟

 • اگر به دنبال شروع کسب و کار هستید و نمی دانید برای ارائه کسب و کارتان چه باید بکنید این کارگاه می تواند برای شما خیلی مفید باشد.
 • اگر در کسب و کارتان مشتری‌های سازمانی دارید و این مشتریها با ارائه حضوری جذب می شوند پیشنهاد می کنیم در این کارگاه شرکت کنید.
 • اگر درگیر جذب سرمایه هستید و دقیقا نمی دانید چه چیزهای برای یک سرمایه گذار جذاب است این کارگاه به شما کمک زیادی خواهد کرد.
 • اگر می خواهید که ساختار ادراک و اثر گذاری در مغز را درک کنید پیشنها می کنیم در این کارگاه شرکت کنید.

 


باهم یاد می‌گیریم


شما در این کارگاه چی یاد می گیرید؟

 • با ساختار ادراک در مغز بر اساس علوم عصب شناسی آشنا خواهید شد.
 • مفاهیم کلیدی ماندگاری و اثر گذاری محتوا در مغز را درک خواهید کرد.
 • پیاده سازی 5 الگوی اثر گذاری در ارائه کسب و کار را خواهید آموخت.
 • نکاتی درباره نگارش و اجرای متن اثر گذار در ارائه حضوری را تجربه خواهید کرد.
   

نکته مهم : بکارگیری محتوای هر یک از این کارگاه‌ها، منوط به شرکت در دوره بلند مدت نیست!

خودمانی‌تر بگوییم در این کارگاه‌ها قرار نیست مطالب نصفه و نیمه‌ای گفته شود و مانند بسیاری از کارگاه‌های دیگر در پایان به ثبت نام در دوره‌ی آموزشی دیگری هدایت شوید!  

 

سخنرانان

سعید ابراهیمیان
سعید ابراهیمیان
بنیانگذار ISB Academy

- سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران

- وی در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد و در طی 3 سال توانست بیش از 20 هزار مشتری را جذب کند.

- وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است

- مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه‌ی خود دارد

برگزارکنندگان

مرکز کارآفرینی و نوآوری طرفه‌نگار
مرکز کارآفرینی و نوآوری طرفه‌نگار

سوالات متداول

دکتر اسکیل کیست؟
سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
چرا دکتر اسکیل؟
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.
کارگاه تعاملی چه تفاوتی با کارگاه عادی دارد؟
کارگاه های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این کارگاه علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است به شما کمک می کند تا از خودتان شروع کنید و متناسب با نیازهای خودتان در طول کارگاه پیش بروید.
هم اکنون یک کسب و کار دارم، آیا در این دوره شرکت کنم؟
اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
هیچی! همه‌چیز موجود هست!
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط نیست .

آدرس

تهران تهران، خیابان میرداماد، خیابان نسا، خیابان زرنگار، پلاک 35، طبقه دوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری و کارآفرینی طرفه نگار

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۰