رویداد به پایان رسیده است!
مهارت اعتماد به‌نفس در کوچینگ در تاریخ سه‌شنبه ۲۱ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مهارت اعتماد به‌نفس در کوچینگ

شروع:
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۹۶ ۲۰:۳۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۹۷ ۲۱:۳۰
مهارت اعتماد به‌نفس در کوچینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


 

 

نمی‌دانید تاچه حد اعتماد به نفس باعث اعتماد به هر چیز دیگر می شود

"ویکتور هوگو"


يك انسان نميتواند بدون تاييد خود به آسايش رسد

”مارك تواين“

اگر به گذشته و یا حال خود نگاه کنید آیا ردپایى از این واقعیت میبینید که تعداد دفعات زیادى در زندگى خود می‌توانستید بسیار بهتر و مؤثرتر و با اطمینان بیشتر عمل کنید اگر به خود بیشتر اعتماد داشتید!؟ ، به توانایى‌هاى خود بیشتر باور داشتید!؟ 
خیلى از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که شما یا در درون خود اعتماد به‌نفس دارید یا ندارید؛ که این اندیشه‌ای اشتباه است. اعتماد به‌نفس احساسی درونی است که هر کس می‌تواند آن را در درون خود ایجاد نماید.

تمام ما در زمان‌هایی احساس اعتماد به‌نفس را تجربه کرده‌ایم، هر چه بیشتر و بیشتر این حس را در درون خود تقویت کنیم می‌توانیم پتانسیل‌های خود را شناخته و تصمیم‌هاى قوى‌تری بگیریم و از سفرى که در آن هستیم بیشتر لذت ببریم. یکى از اصلى‌ترین ناحیه‌ها که ما یاد می‌گیریم چگونه اعتماد به‌نفس خود را بالا ببریم، باور داشتن و آگاهی بیشتر و بیشتر از خود و توانایى هایمان است. اعتماد به‌نفس یکى از مهارت‌هایی است که ما می‌توانیم بیاموزیم و عملکرد بهتری به‌عنوان یک شخص یا یک فردحرفه‌اى داشته باشیم.

یکى از مهارت هایى که در کوچینگ آموزش میبینید آگاهى و کمک به خویش و مراجعانتان در بالا بردن اعتماد به‌نفس است. این مهارت نه تنها می‌تواند زندگى شما را تغییر دهد بلکه به شما کمک می‌کنید که به افرادى که با آنها در ارتباط هستید کمک نمایید. به‌عنوان یک کوچ شما یاد میگیرید آگاهى خود و مراجع خود را بالا ببرید که چگونه اعتماد به‌نفس خود را ساخته و به اهداف مورد علاقه خود برسید .

 

 

در تاريخ ۱۵ و ۲۲ اسفند و ۲۱ فروردین در سه كلاس یک‌ساعته؛ سه‌شنبه شب‌ها ساعت ۲۰:۳۰

جزوه اعتماد به‌نفس را از آكادمى دريافت كرده و در كنار اين آموزش در يك جلسه فردی با کوچ تائید شده و باتجربه از بزرگ‌ترین و شناخته‌ترین موسسه نظارت کوچینگ در دنیا (فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF) یکی از مدل‌های کوچینگ را در مسير همراهى مراجع براى رسيدن به اهداف خود را، درك و امتحان كنيد.

 

هزینه‌ی واقعی این دوره + یک جلسه‌ی کوچینگ با یک کوچ حرفه‌ای معادل ۸۰۰٫۰۰۰ تومان است؛ اما شما فقط ١٩٩ هزار تومان پرداخت می‌کنید.


محل تشكيل کلاس‌ها


تمام کلاس‌های آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان به‌صورت مجازى و از طريق وبينار برگزار می‌شود. تنها نياز شما دسترسى به اينترنت و يا خط تلفن است؛ و از هرکجا می‌توانید به ما متصل شوید.

آیا برای شما کیفیت آموزش با استانداردهای بین‌المللی اهميت دارد؟

دوره‌های ۳۰ و ۶۰ ساعته آکادمی از طرففدراسیون جهانی کوچینگ، ICF تائید شده و آموزش مهارت گرفتن و دادن بازخورد بخشی از این دوره‌ها می‌باشد. هم‌زمان این فرصت مناسبى براى امتحان فضای مجازی و سنجش نحوه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان، FCA می‌باشد.

درصورتی‌که تا ٧٢ ساعت پس از پايان کلاس‌های بازخورد در یکی از دوره‌های بلند مدت تائید شده ثبت‌نام كنيد ۱۹۹ هزار تومان از هزينه كاسته خواهد شد. [دوره‌های آموزش کوچینگ]


چرا آكادمى کوچینگ FCA


  • آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان، FCA اولین و تنها مرکز فارسی‌زبان معتبر با دوره تائید شده و تحت نظارت ICF (در سایت فدراسیون coachfederation.org ثبت‌شده) برای تدریس مهارت‌های کوچینگ و دريافت مدرك بین‌المللی می‌باشد.
  • كاهش هزینه‌های دوره در مقابل دوره‌های مشابه سایت ICF و دیگر آموزشگاه‌های بین‌المللی.
  • فضای مجازی برای تمرین و آموزش و حمایت خارج از کلاس‌ها.
  • دسترسی به تمام مدرسین که در جمع بیش از ٢٠ سال تجربه کوچینگ دارند و بیش از ١٢٠ دانشجوی آکادمی از سراسر دنیا و استان‌های ایران.

 

[نمایش ویديو در سایت آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان]


مدرسین دوره‌ها


تمام مدرسین آکادمی به‌طور فردی از فدراسیون ICF به‌عنوان یک کوچ آموزش‌دیده و باتجربه تائید شده‌اند. فدراسیون ICF، کوچ‌ها را در سه سطح تائید می‌کند. از کوچ همکار Associate Coach با مدرک اولیه که ۶۰ ساعت آموزش‌دیده و حداقل ۱۰۰ ساعت کسب‌وکار کوچینگ داشته تا سطح نهایی بنام کوچ استاد Master Coach که حداقل ۲۰۰ ساعت آموزش‌دیده و ۲۰۰۰ ساعت کسب‌وکار کوچینگ داشته.
در حال حاضر مدرسین آکادمی خانم‌ها نازنین ملک بيكلو و آیسان بنی‌هاشمی با مدرک Associate و آقای تیمور میری با مدرک Master هستند. مدرس کلاس‌ها یکی از این اساتید خواهد بود.


آیا اين دوره براى من مناسب است؟


  • آیا يادگيرى مهارت بازخورد می‌تواند به زندگى حرفه‌ای و شخصى شما كمك كند؟!
  • آیا می‌خواهید با کمترین ریسک یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی خود را بگیرید؟
  • آیا می‌خواهید تفاوت آموزش مهارت‌های کوچینگ و کار کردن با یک کوچ تائید شده را تجربه کنید؟
  • آیا می‌خواهید آموزش و تمرین کوچینگ را از راه مجازی كه تائید شده تجربه کنید؟
  • آیا می‌خواهید از مدل آموزشی کاربردی و به‌طور عملی به مهارت‌های کوچینگ برسید؟

اگر پاسخ شما بله به همه و يا تعدادى از سؤال‌های بالا هست پس اين دوره می‌تواند براى شما بسيار مفيد باشد.

می‌توانید اطلاعات بیشتری را از این صفحه بدست آورید: [دوره‌ی آزمایشی کوچینگ | پکیج کوتاه‌مدت]
همچینن اگر تمایل دارید درمورد کوچینگ بیشتر بدانید، این مقاله را مطالعه نمایید [کوچینگ چیست؟]

مدرسین دوره‌های پکیج

نازنین ملکبیکلو
نازنین ملکبیکلو
مدرس و کوچ حرفه‌ای

نازنین ملک بیكلو فوق ليسانس مديريت سيستم هاى اطلاعاتى (ISM) از دانشگاه Brunel انگليستان و كوچ عملكرد با بيش از ٦٠٠ ساعت سابقه كار با مراجعين در سطح بين المللی.
اولين فارغ التحصيل سطح ۱ آکادمی کوچینگ، تأییدیه سطح ۱ (ACC) از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) می‌باشد و يكى از مدرسین آكادمى است.

آیسان بنی‌هاشمی
آیسان بنی‌هاشمی
مدرس و کوچ حرفه‌ای

آیسان بنی‌هاشمی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) از دانشگاه تهران و کوچ نقاط قوت با بيش از ۴۰٠ ساعت سابقه كار با مراجعين می‌باشد. دارای مدرک سطح یک آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان و تأییدیه سطح یک (ACC) از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ است و یکی از مدرسین آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان است.

زمان‌بندی

جلسه‌ی اول
جلسه‌ی دوم
جلسه‌ی سوم
جلسه‌ی کوچینگ
عنوانشروعپایان
۱۵ اسفند ۱۳۹۶۲۰:۳۰۲۱:۳۰
عنوانشروعپایان
۲۲ اسفند ۱۳۹۶۲۰:۳۰۲۱:۳۰
عنوانشروعپایان
۲۱ فروردین ۱۳۹۷۲۰:۳۰۲۱:۳۰
عنوانشروعپایان
زمان این جلسه انتخابی است
رویداد آنلاین است