رویداد به پایان رسیده است!
مهارت‌های ضروری کوچینگ برای مدیران در تاریخ چهارشنبه ۲۰ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۴:۰۰

مهارت‌های ضروری کوچینگ برای مدیران

  • از ۷۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


مهارت‌های ضروری کوچینگ برای مدیران

«کوچینگ چیست و چرا امروز یک مهارت ضروری برای مدیران است»

به همراه معرفی دوره بین‌المللی «کوچینگ برای مدیران» تحت نظارت ICF

 

 

[ با شرکت در این کارگاه منابع بسیار ارزشمندی دریافت خواهید نمود]

 

 

 

چرا مهارت‌های كوچينگ برای مديران ارزشمند است؟
اگر رهبران سازمان‌ها می‌خواهند فقط یک اولویت را اجرا کنند بهتر است آن اولویت این باشد که مدیران خود را مجهز به مهارت‌های یک کوچ نمایند. این توصیه شرکت گلوپ برای رهبران سازمان‌ها است.

تا همین چند سال پیش کسی از کوچینگ و بیزینس کوچینگ خبر نداشت ولی امروزه در کتاب‌ها، مقالات، برنامه‌های تلویزیونی و سخنرانی‌ها در مورد کوچینگ زیاد می‌شنویم. بااین‌حال هنوز هم یکی از پرتکرارترین سؤال‌هایی که به سمت کوچ‌ها می‌آید این است که کوچینگ چیست؟ و زمانی که با سازمان‌ها یا مدیران طرف هستیم سؤال بعدی این است که کوچینگ چه ارزش‌افزوده‌ای برای آن‌ها می‌آورد؟

یکی از مهم‌ترین نقش‌هایی که هر رهبر به عهده دارد این است که افراد تیم خود را از طریق کوچینگ به بهترین حالت خود برساند. با انجام این کار رهبر به افراد خود کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرند، مشکلاتی که آن‌ها را عقب نگه می‌دارد، حل کنند و مهارت‌های جدیدی یاد بگیرند و از سوی دیگر مسیر حرفه‌ای‌شان روبه‌پیشرفت بگذارد. مدل رشد یکی از ابزارهایی است که در این مسیر می‌تواند همراه رهبران باشد.

از زمانی که کوچینگ به شکلی که امروز مرسوم است به وجود آمد، سازمان‌ها و مدیران یکی از مشتریان پروپاقرص آن بوده‌اند. نتایج پژوهش‌های مؤسسهٔ هی گروپ نشان می‌دهد، حدود یک‌سوم از شرکت‌های برتر لیست فورچون ۵۰۰ از خدمات کوچینگ استفاده کرده‌اند. شواهدی که داریم نیز نشان می‌دهد سایر شرکت‌ها به‌سرعت در حال همراه شدن با شرکت‌های برتر برای ایجاد فضای مناسب برای کوچ‌های داخلی و خارجی هستند و انتظار می‌رود تقاضا برای کوچینگ افزایش یابد و این روند با سرعت تصاعدی بالا رود.

تجربه نشان داده است معمولاً در سازمان‌ها واحدهای مدیریت یا افرادی که در این واحدها کار می‌کنند اولین نقاط تماس سازمان با کوچینگ هستند؛ و از این مهارت‌ها برای توسعه سازمان استفاده می‌نمایند و یکی از مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین مسئولیت این افراد طراحی یا توسعه سیستم‌های مدیریت عملکرد کارکنان است.

در این کارگاه سعی بر این داریم تا با پاسخ به پرسش‌های زیر اهمیت داشتن مهارت‌های کوچینگ را برای مدیران بیان کنیم:

 

کوچینگ چیست؟
کاربرد کوچینگ در مدیریت کدام است؟
چرا با مهارت‌های کوچینگ کیفیت مدیریت ما افزایش پیدا می‌کند؟
مهارت‌های کوچینگ چگونه در فرایند ارزیابی عملکرد کارکنان کمک می‌نماید؟
چگونه می‌توانیم به این مهارت‌ها دست پیدا کنیم؟

 

 اگر دانستن پاسخ پرسش‌های بالا برای شما ارزشمند و مفید است، آکادمی کوچینگ FCA انگلستان ایران تصمیم دارد در این کارگاه به پرسش‌های بالا پاسخ دهد.

 

زمان‌بندی

روز کارگاه
عنوانشروعپایان
آموزشی۱۴:۰۰۱۶:۰۰
استراحت و پذیرایی۱۶:۰۰۱۶:۳۰
معرفی دوره‌ی کوچینگ مدیران۱۶:۳۰۱۸:۰۰

سخنران

عزیز میردار
عزیز میردار
بیزینس کوچ

عزیز میردار


عزیز در رشته مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد دارد و بیش از ۱۶ سال تجربه کاری در زمینه های مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی دارد.
علاقه مندی اصلی عزیز کسب و کار و ارتباطات انسانی در کسب و کار است. به همین خاطر در هشت سال گذشته تجربیات متفاوتی با عنوان مدرس یا مشاور با بیش از پنجاه سازمان ایرانی در این زمینه داشته است. پیرو همین علاقه مندی در سال ۲۰۱۵ کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان "دوباره فکر کن" منتشر شده است تا به حال چهار بار در ایران تجدید چاپ شده است.
عزیز در سال ۲۰۱۷ آموزش مهارتهای کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA شروع کرد و پس از اتمام موفق این دوره در سال ۲۰۱۸ و شرکت در آزمون CKA مدرک صلاحیت حرفه ای خود در زمینه کوچینگ را در سطح ACC از فدراسیون بین المللی کوچ ها ICF دریافت کرد. همچنین پس از گذراندن دوره "آموزش مدرسین" به تیم مدرسین آکادمی FCA انگلستان پیوست و تدریس مهارتهای کوچینگ را نیز شروع کرد.
در حال حاضر عزیز بیش از ۳۰۰ ساعت تجربه کوچینگ دارد و با تخصص بیزینس کوچ به سازمانها، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران خدمات کوچینگ ارائه می کند.

برگزارکنندگان

آکادمی FCA انگلستان
آکادمی FCA انگلستان

آکادمی FCA انگلستان


در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | Farsi Coaching Academy در انگلستان تأسیس شد و با نام آکادمی بین المللی کوچینگ فعالیت آموزشی خود را برای افرادی که تمایل داشتند کوچ حرفه‌ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ رابیاموزند آغاز کرد. آکادمی اولین دوره آموزش در سطح ۱ را با ۶ دانشجوی فارسی زبان از لندن، سوئد و ایران آغاز کرد. اواخر اسفند ماه ۱۳۹۴ حدود ۴۰ نفر به‌عنوان دانشجو در آکادمی حضور داشتند که این دوره را به اتمام رساندند. تعداد ثبت نام دانشجویان از نیمه دوم سال ۱۳۹۴ تا اوایل سال ۱۳۹۵ بیش از دو برابر رشد کرده است. هم اکنون بیش از ۳۰۰ دانشجو و فارغ‌التحصیل از نقاط مختلف جهان و ایران دوره‌های تربیت کوچ را در آکادمی گذرانده یا در حال گذارندن می‌باشند.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان

تنها آکادمی‌ بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان

رویداد های برگزارشده۱۹
  • شروع: چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۸:۰۰