کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام رایگان در دوره
-
رایگان

توضیحات

این مینی دوره به مدت سه جلسه 20 دقیقه ای و به صورت آفلاین برگزار میشود و بعد از ثبت نام در این وبینار، لینک های دانلود جلسات مینی دوره برای شما پیامک میشود (لطفا شماره تماس خودرا درست وارد کرده و قابلیت نمایش آن را فعال کنید)
 
هر فروشگاه و مغازه ای داری که هرروز با مشتری هات در ارتباطی؟
برای مثال: توی حوزه‌ی املاک هستید، خرید و فروش ملک یا ماشین دارید انجام میدید؟

 فروشنده عسل طبیعی هستید؟

یا کارمند یک بانکید؟

کارت گل فروشیه و هرروز گل های خوشگل دست مردم میدی؟

فروش موبایل و کالای دیجیتال انجام میدید؟

فروشگاه پوشاک دارید یا فروشنده هستید؟

توی کار فروش خشکبار هستید؟

آموزشگاه دارید، مدیر و معلم هستید یا تدریس خصوصی انجام میدید؟

توی کار نتورکید فروشنده اید بازاریابید یا کالا و محصولی برای فروش دارید؟

کالای لوکس و گرون قیمت مثل طلا و جواهر دارید؟

پزشک هستید؟ مطب یا داروخونه دارید؟

مهندسید؟ معمارید؟ پیمان کارید؟ یا توی کار ساخت و سازید؟

تولید کننده هستید و تولیدی دارید؟ یا توی کار خدماتی هستید مثل کار بیمه دارید انجام میدید؟

پیشنهاد میکنم حتما در این دوره شرکت کنید ببینید.
این مینی دوره میتونه کسب و کار شما و زندگی شما رو متحول کنه.
توی هر کسب و کاری که باشی، هرروز باید با مشتری های خودت مذاکره کنی صحبت کنی و یک جاهایی شاید نیاز باشه توی یک سالنی بخوای سخنرانی داشته باشی. اما اتفاقی که میافته با مشتریت کلی صحبت میکنی، اون نتیجه‌ای که میخوای رو بدست نمیاری.

توی یک جمع داری صحبت میکنی، اون تاثیری که میخوای کلماتت نداره.

یا میخوای بری روی یک سن، یا توی یک سالن کنفرانس، میخوای با دیگران صحبت کنی اما نمیتونی خیلی واضح و شیوا صحبت کنی و از جملات و کلماتی استفاده کنی که میتونه بیشترین  تاثیر رو روی مخاطبت بذاره.

خیلی وقت ها هم توی مذاکرات  شاید شکست میخوری و اون نتیجه‌ای که میخوای رو بدست نمیاری.
یه وقت ها یه فرصتی ایجاد میشه که میخوای بیای جلوی دوربین و با مخاطبانت صحبت کنی ارتباط بگیری، محصول و خدمات خودت رو معرفی کنی. یا یک وبینار و یک سمینار داری.

اما این ویدیو اون جوری که دلت میخواد از آب در نمیاد و شاید کلماتی که استفاده کردی و فن بیانی که داری و بعد از اینکه صدای خودت رو میشنوی، حالت و حست بد میشه و میگی چرا صدای من اینجوریه؟

توی یک جمع قراره صحبت کنی و نوبت تو رسیده، بشدت اضطراب میگیری، میترسی و همه‌ی کلمات یادت میره. قبلش همه چیزو خوب میدونی ها! میدونی از چه کلماتی باید استفاده کنی. اما اون لحظه همه چیو یه دفعه‌ای فراموش میکنی.

صدای بعضی از افراد رو گوش میکنی و حست خوب میشه و خیلی دوست داری صدایی شبیه به اونها داشته باشی

 یا نه!

 شما هم یک صدای قدرتمند و قوی داشته باشی.
یادتون باشه ما انسان ها، توی اون صدای خودمون گیر افتادیم. یعنی چی؟
یعنی اینکه صدایی که ما الان داریم، صدایی هست که از دیگران یاد گرفتیم و صدای واقعی خودمون نیست. بخاطر همینه که خیلی از خواننده های معروف رو اگه نگاه کنید، بچه هاشونم صدایی شبیه اونها دارند.

و یا خیلی وقت ها حتما براتون اتفاق افتاده توی خونواده وقتی دارین با تلفن با کسی صحبت میکنین یا پشت آیفون، شما رو با پدرتون و مادرتون یا برادرتون اشتباه میگیرن.

چرا؟

چون صدای شما خیلی شبیه اون افراد هست. یعنی ما صدا رو از اونها هم داریم یاد میگیریم.

اما همونطور که ما یک اثر انگشت منحصر بفرد داریم، صدای ما هم در اصل باید منحصر بفرد باشه.

اما ما نتونستیم صدای واقعی خودمون رو به دست بیاریم. و باید این صدای واقعی رو بتونیم رها کنیم.

بعضا از افراد رو میبینی که چقدر صدای خوبی دارن و چقدر از کلمات تاثیر گذاری استفاده میکنن و بیشترین تاثیر رو توی جمع میذارن. به اصطلاح اون جمع رو در دستشون میگیرن و کنترل جمع رو به دست میگیرن و همش دوست داری یک روزی تو هم مثل اونا صحبت کنی.

و خیلی از این افراد از همین حرف زدن دارن پول در میارن و کسب درامد میکنند.

همین الان که من اینجا هستم، توی این سالن، بارها اتفاق افتاده که از حرف زدنم پول در آوردم.

بیش از 40/50  تا سخنرانی من توی همین سالن داشتم و فقط از حرف زدن تونستم کسب درآمد کنم.

شما هم میتونی یک فن بیان قوی داشته باشی، یک صدای رسا داشته باشی و تنها از صحبت کردن بتونی کسب درآمد کنی و زمانی که داری صحبت میکنی، بیشترین تاثیر رو روی مخاطب خودت بذاری.
توی یک جمع خانوادگی حتی اگر نشستی، زمانی که داری صحبت میکنی، افراد بگن که: وای! چقدر جمله قشنگی گفت! چقدر باحال گفت! و حرف شما رو بیشتر تایید کنند.

بدون هیچ ترسی همیشه دوست داشته باشی جلوی یک میکروفون قرار بگیری و برای دیگران صحبت کنی چون وقتی جلوی یک میکروفون قرار میگیری، این یعنی یک فرصت.

یا زمانی که میخوای با کسی صحبت کنی، این یعنی یک فرصت.

یک فرصت فروش

یک فرصت پیشرفت

و خیلی وقت ها ما انسان ها، با یک سخنرانی حرفه ای شاید زندگیمون تغییر کنه.

بارها شده من توی یک جلسه‌ای بودم که افراد مهمی توی اون جلسات بودن. مثل: شورای شهری ها، شهرداری ها، شهردار یک شهری اونجا بوده و بعد از اینکه من صحبت کردم، شهردار اومده و گفته که: آقای تقدسی من میتونم شماره تماس شما رو داشته باشم؟

یا رئیس شورای شهر اومده: آقای تقدسی من میتونم با شما در ارتباط باشم؟

خب! چجوری این اتفاقه میافته؟ 

زمانی که من یک سخنرانی عالی داشته باشم.

زمانی که من یک فن بیان عالی داشته باشم.

یک ارتباط عالی داشته باشم.

زمانی که ما داریم صحبت میکنیم، فن بیان ما، صدای ما، نشون میده که ما چقدر قدرتمندیم. شاید شما خیلی فرد قوی‌ای باشید. و حتما هم همینطوره. شما کلی توانایی و استعداد دارید. اما چون نتونستید یک ارائه خوب داشته باشید، یک فن بیان خوب داشته باشید و یک صدای خوب داشته باشید، همیشه حقتون ضایع شده.

دوروبر خودت افرادی رو دیدی که شاید خیلی چیز زیادی بلد نیستن اما چون بلدن خوب صحبت کنن، فن بیان خوبی دارن، ارتباط خوبی میتونن برقرار کنن، همیشه موفق تر بودن.

ما توی زندگی حرف زدن رو از پدر و مادرمون، لهجه رو از پدر و مادرمون همه چیز رو داریم از پدر و مادرمون، باور هامون رو داریم از پدر و مادرمون یاد میگیریم.

اما قرار نیست اون چیز هایی که ما یاد گرفتیم، درست باشن. برای مثال: وقتی من دارم با لهجه صحبت میکنم توی یک جمع، شاید تاثیر منفی بذاره و مطمئنا هم همینجوریه. افرادی که لهجه دارن ، من خودم همه‌ی لهجه ها رو دوست دارم و عاشق لهجه های کشورمون هستم ولی وقتی داریم با لهجه توی یک جمع صحبت میکنیم، اعتبار ما و اعتماد دیگران نسبت به ما کاهش پیدا میکنه. پس چقدر خوبه که بتونیم لهجه خودمون رو کنترل کنیم و بعضی جا ها بدون لهجه بتونیم صحبت کنیم.

اگر یک سخنرانی حرفه ای داشته باشیم یا یک مذاکره حرفه ای داشته باشیم، براحتی توی یک سخنرانی و توی یک مذاکره میتونیم حقوق یک کارمند رو بدست بیاریم. یعنی خیلی وقت ها ما مذاکراتی داریم. عدد هایی رد و بدل میشه. رقم هایی رو تبادل میکنیم با افراد که میزان حقوق یک کارمنده.

بارها شده من یک سخنرانی داشتم که مبلغی که بابت اون سخنرانی دریافت کردم، برابر بوده با حقوق یک ماه یک کارمند. یا یک مذاکره ای با یک شخصی داشتم تونستم امتیاز هایی رو ازش بگیرم که چند برابر حقوق یک کارمند بوده.

یک فروشنده حرفه‌ای، اگر بتونه فن بیان خوبی داشته باشه، صدای خوبی داشته باشه، اعتماد مشتریش رو به راحتی جلب میکنه و به راحتی میتونه محصول و خدمات خودش رو به مشتری هاش بفروشه و هرروز تعداد مشتری های خودش رو با توجه به اینکه میتونه ارتباط قوی‌ای برقرار کنه، افزایش بده.

توی خانواده ها معمولا افرادی که بهتر صحبت میکنن، فن بیان بهتری دارن، از جایگاه بالاتری هم برخوردارن.

چرا؟ 
چون زمانی که داره صحبت میکنه، بیشترین تاثیر رو روی جمع میذاره و جمع حرف اون آدم رو حتی شاید به اشتباه بیشتر قبول میکنه.

شاید خیلی از شما دوستان منو بشناسین. من اسمم سعیدِ. سعید تقدسی. نویسنده‌ی 10 عنوان کتاب تخصصی در حوزه‌ی کسب و کار. و بیش از 200 تا سمینار و همایش تا الان تو حوزه‌ی کسب و کار برگزار کردم.

پس بیش از 200 تا تجربه‌ی روی سن، سمینار و همایش رو دارم.

و میدونم چطور میتونیم بیشترین تاثیر رو روی مخاطب از طریق کلام خودمون بذاریم.

من هم یک روز نمی‎تونستم خیلی خوب و حرفه‌ای صحبت کنم و خجالت میکشیدم جلوی یک جمعی سخنرانی داشته باشم اما ده ساله که فقط دارم از سخنرانی، سخنوری و مذاکره کسب درآمد میکنم و میخوام این فرصت ویژه رو به شما عزیزان هم معرفی کنم.
 
اگر دوست دارید زندگیتون متحول بشه، پیشهاد میکنم حتما سخنوری و مذاکره رو به صورت حرفه‌ای و تخصصی آموزش ببینید.
اگر میخواید صفر تا صد این موضوع رو از کسی آموزش ببینید که سالها توی این حوزه تجربه داره و خودش از این طریق داره کسب درآمد میکنه، پیشنهاد میکنم حتما توی مینی دوره‌ی "سخنوری و مذاکره‌ی پولساز" ثبت نام کنید.

این مینی دوره به مدت سه جلسه 20 دقیقه ای و به صورت آفلاین برگزار میشود و بعد از ثبت نام در این وبینار، لینک های دانلود جلسات مینی دوره برای شما پیامک میشود (لطفا شماره تماس خودرا درست وارد کرده و قابلیت نمایش آن را فعال کنید)
و در پایان شما صدای متفاوت دارید. اگر تمرین های دوره رو انجام بدید، صداتون خیلی قوی تر و قدرتمند تر میشه و تاثیر بیشتری روی مخاطب میذاره و دیگه حالتون از صداتون بد نمیشه. وقتی صدای خودتون رو ویس میگیرید یا ضبط میکنید و گوش میکنید، دیگه حس بهتری پیدا میکنید نسبت به صدای خودتون.
 

ده سال پیش من کارهایی که انجام میدادم بیشتر کارهایی بود که باید زور میزدی تلاش میکردی تا نتیجه می‌گرفتی.

یک روز یک استادی به من گفت: به‌ جای اینکه این کار رو انجام بدی، بیا از زبونت پول در بیار!

و الان خیلی ها فقط از زبون خودشون دارن پول در میارن. با حرف زدن. اما یک حرف زدن متفاوت. خیلی قوی تر و قدرتمند تر.

اگر دوست داری کسب و کار خودت رو، زندگی خودت رو تغییر بدی و خیلی قوی تر و حرفه‌ای تر ازین به بعد توی جمع ظاهر بشی، پیشنهاد میکنم حتما وارد این دوره شو.
خلاق باشید

این مینی دوره به مدت سه جلسه 20 دقیقه ای و به صورت آفلاین برگزار میشود و بعد از ثبت نام در این وبینار، لینک های دانلود جلسات مینی دوره برای شما پیامک میشود (لطفا شماره تماس خودرا درست وارد کرده و قابلیت نمایش آن را فعال کنید)

سخنرانان

سعید تقدسی
سعید تقدسی

برگزار‌کننده

آواتار

سعید تقدسی

مخترع,محقق و نویسنده کتاب شاه کلید فروش در ایران و 9 عنوان کتاب در حوزه کسب و کار

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۸ مرداد

مجموعه دوره های کاربردی 101 کلید بازرگانی

 • آنلاین
 • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • سازمان مدیریت صنعتی (شمال غرب کشور)
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت

دوره غیرحضوری حقوق مالیاتی املاک و مستغلات

 • آنلاین
 • ۸۹۰,۰۰۰ تومان
 • آقای مالیات
یک‌شنبه ۱۹ اردیبهشت

وبینار جلسه اول دوره مگاسئو [+70 ساعت آموزش SEO]

 • آنلاین
 • رایگان
 • سید محمد امین هاشمی
تا ۲۹ اردیبهشت

طراحی وبسایت از طریق wordpress

 • آنلاین
 • ۷۱۲,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)