کاور
جمعه ۱۶ آبان ساعت ۱۰:۰۰

سمینار نامبروان‌

  • از ۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


مطالعه شریف برگزار می‌کند:

سمینار لایف کوچینگ نامبروان‌

سال جدید را پر قدرت آغاز کن. از خودت یک انسان نو با اندیشه‌های جدید بساز و بدان که ما در این مسیر در کنار تو هستیم. آرزو‌هایت را به سال بعد موکول نکن و همین حالا در راستای اهدافت گام بردار.


ما در کنار شما هستیم

ما به شما می‌آموزیم که چگونه این اهداف را به بهترین شکل ممکن برای خود تعریف کنید و به راحتی به آن دست‌یابید. نکته طلایی ما برای شما انتخاب کردن نقطه آغاز و هدایت شما در این مسیر است.


قرار است چه کنیم؟

آرزو‌هایتان را فراموش نکنید. اجازه ندهید که گذر زمان شما را فراموشکار کند. می‌خواهید کسب‌وکارتان را قدرتمند‌تر کنید؟ بیشتر پول دربیاورید؟ جایگاه اجتماعی بالاتری بدست بیاورید و یا پدر و مادر بهتری برای فرزندانتان باشید؟

خواسته شما هرچه که می‌خواهد باشد. اهمیت آن چیست وقتی که به دست فراموشی سپرده شده است؟

بارها تلاش و حتی برنامه ریزی کردید تا از خود انسان بهتری بسازید  اما هر بار مشکلی شما را از این هدف دور کرده است. بد تر از آن این آرزوی شما است که به مرور محو می‌شود و به دست فراموشی سپرده خواهد شد. قرار است این اجازه را به شم ندهیم و کمکتان کنیم که به آرزوهایتان برسید.


موضوعات مورد بحث در این سمینار

۱. هدف‌گذاری

۲. ارتباطات

۳.افزایش عملکرد

۴. افزایش تمرکز

۵. هوش مالی

۶. افزایش انگیزه

۷. شبکه سازی

۸. مذاکره

۹. تست‌های شخصیت شناسی

۱۰. سبک زندگی

۱۱. مدیریت ذهن

۱۲. مدیریت فردی


سعید محمدی کیست؟

من سعید محمدی موسس مجموعه مطالعه شریف، طراح دوره فوق پیشرفته تندخوانی فانتوم در ایران، نویسنده مجموعه کتاب‌های تندخوانی فانتوم، کتاب انسان ۲۰۲۰، دانسته‌هایت را به کار بگیر و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت هستم. متولد ۲۲ مهر ۱۳۶۱ هستم، در دوران دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خواندم، در دانشگاه رشته مهندسی شیمی و مهندسی نفت و MBA خوانده‌ام. سالیان طولانی است که دوره‌های متعددی را می‌گذرانم و حتی همین‌ الان ماهیانه چندین میلیون تومان برای آموختن مطالب جدید سرمایه‌گذاری می‌کنم .

در زندگی احساس شادی و آرامش دارم و سعی میکنم همواره لبخند بزنم. خداوند را بزرگ‌ترین پارتی جهان هستی می‌دانم. توانایی منحصربه‌فرد من، سرعت بالا در انجام کارها، خلاقیت و ایده‌ هایم است. معتقدم از طریق تحول درفرد فرد ایرانیان،می‌توانیم جامعه‌ای شاداب داشته باشیم . مهم‌ترین خصوصیت اخلاقی من این است که سعی میکنم فردی راست‌گو و استوار باشم. از چیزی که دفاع می‌کنم این است که آگاهی ،علم و دانش نوری است که هر جا بتابد ناآگاهی،فقر و جهل را از بین می‌برد و تنها راه خوشبختی را دانستن و اجرا کردن می‌دانم و اعتقاد دارم ما باید جامعه ای خوشبخت داشته باشیم تا در زندگی شخصی هم احساس خوشبختی کنیم.

به اعتقاد من فقط ۴% افراد جامعه خوشحال، ثروتمند،موفق و دوست‌داشتنی هستند و به این گفته خویش عمیقاً اعتقاد دارم که حتی درشرایط کنونی می‌توان به‌راحتی از زندگی لذت برد و تا بی‌نهایت پیش رفت به‌شرط اینکه در زندگی امروز فانتوم باشیم. یادمان باشد فقط یک بار زندگی خواهیم کرد پس فرصت آموختن را از دست ندهیم.در زندگی امروز فانتوم باشیم.

 

 

 

آدرس

تهران سالن اصلی دانشگاه الزهرا

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مطالعه شریف

اگر دنبال اثر گذاری بیشتر در جامعه هستید و تصمیم برای تغییر زندگی تان دارید، در دوره نامبر وان که یک دوره حرفه ای در زمینه توسعه فردی و سبک زندگی است شرکت کنید. برای این کار نام و نام خانوادگی تان را به شماره   ۳۰۰۰۴۱۰۴  پیامک کنید و منتظر لینک رایگا

رویداد های برگزارشده۷۲
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۱۰ نفر
  • شروع: جمعه ۱۶ آبان ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: جمعه ۱۶ آبان ساعت ۱۳:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم