رویداد به پایان رسیده است!
ناگفته های روابط عاطفی در تاریخ چهارشنبه ۴ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ناگفته های روابط عاطفی

شروع:
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ ۲۰:۰۰
ناگفته های روابط عاطفی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سرفصل ها

روز اول
عنوانشروعپایان
لزوم برقراری رابطه عاطفی پیش از ازدواج
تکنیک های شناخت شخصیت طرف مقابل
سیر شکل گیری رابطه عاطفی
مدیریت هیجان و احساس در رابطه عاطفی
مدیریت روابط جنسی
شناخت رابطه عاطفی مسموم
ترک رابطه عاطفی
کنار آمدن با تنهایی در دوره جدایی

برگزارکنندگان

انجمن بچه های طاقت

انجمن بچه های طاقت

ساطمان مردم نهاد با مجوز رسمی

انجمن بچه های طاقت
(جمعیت بچه های طلاق ایران)
با هدف آگاه سازی، پیشگیری از طلاق و آسیب های آن برای والدین و فرزندان طلاق، افرادی که طلاق گرفته اند و یا در آستانه ی طلاق هستند.
با شعار ازدواج آگاهانه، طلاق آگاهانه

سخنرانان

دکتر محمد اسدی

دکتر محمد اسدی

دکترای تخصصی روانشناسی سلامت و مدرس دانشگاه یزد

فارغ التحصیل دانشگاه تهران، دکترای تخصصی روانشناسی سلامت و مدرس دانشگاه یزد

توضیحات

برای همه انتخاب هایی مانند خرید تلویزیون، خرید یخچال مدتی مشاوره و تحقیق می کنیم. امروز، اگر شما بخواهید با وسایل نقلیه شخصی خود رانندگی باشید، باید دارای گواهینامه معتبر باشید و برای دریافت گواهینامه باید مراحل خاصی از جمله آزمون چشم پزشکی و تئوری و عملی را گذراند تا به شما گواهینامه داده شود. آیا برای ازدواج کردن نیز از فرد گواهینه آموزش مهارت های ازدواج خواسته می شود یا خیر؟

در سال های اخیر طلاق رشد شدیدی داشته است و بنیان خانواده را به شدت تهدید می کند. از آنجایی که "تشخیص واقعه قبل از وقوع آن باید" انجام شود، انجمن کودکان اطفال به عنوان مجموعه ای که از ارتباط نزدیک با این پدیده در ارتباط بوده است، دلیل اصلی نارضایتی از زندگی مشترک و ارتباطات عاطفی نامناسب نوجوانان و جوانان عدم آشنایی با مهارت ارتباط بین فردی و آمادگی لازم برای انتخاب شریک و شروع ارتباط عاطفی میداند.

نتایج پژوهش‌های علمی نیز بر این نظر صحه گذاشته و از اثربخشی این آموزش‌ها برافزایش رضایتمندی از روابط عاطفی و زناشویی، تعهد به شریک عاطفی، کاهش اختلافات و نهایتاً کاهش نرخ طلاق حکایت دارند. این آموزش‌ها باعث ارتقای فرد در حل مسئله، تصمیم‌گیری درست، اصلاح باورهای غیرمنطقی در مورد ازدواج و فهم علائم خطر در فرد مقابل می‌شود. نتایج نشان می‌دهد که هر چه این آگاهی‌ها بیشتر باشد و زوجین با آمادگی بیشتری وارد رابطه شوند، احتمال جدایی آن‌ها کاهش می‌یابد.

به همین دلیل برآن شدیم تا به کمک متخصصین، قدمی در راستای آگاه سازی و اطلاع رسانی به جوانان درخصوص روابط عاطفی برداریم. با شرکت در این همایش میتوانید درعین حمایت از سازمان مردم نهاد بچه های طاقت، اطلاعاتی را کسب کنید که شما را برای ایجاد و نگهداری از یک رابطه عاطفی سالم یاری کند.

امیدواریم با حمایت شما مردم عزیز بتوانند این برنامه و برنامه های بعدی را در راستای تحقق جامعه ای آگاه نگه می دارد.

برای شرکت در برنامه آموزشی میتوانید از بلیت های عادی و گروهی خرید کنید. در صورتی که دانشجو و یا از اعضای انجمن طاقت هستید پیش از خرید، از طریق کانال های ارتباطی انجمن جهت دریافت کد تخفیف اقدام نمایید.

برای حمایت از برنامه های انجمن طاقت می توانید از بلیت های حمایتی این همایش خرید کنید. درآمد فروش این بلیط ها به هزینه های جاری انجمن و برگزاری رویدادها اختصاص خواهد یافت.

برای ارتباط با ما می توانید با تلفن و یا کانال های ارتباطی ما در فضای مجازی در تماس باشید.

آدرس:یزد بلوار آیت ا... مدرس، جنب مجموعه استعدادهای درخشان، پژوهشگاه آیت ا... خاتمی (سمپاد)، سالن آمفی تئاتر