رویداد به پایان رسیده است!
نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه در تاریخ دوشنبه ۱۷ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۱۷ آذر ساعت ۱۵:۰۰

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

دوره نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه


صندوق های سرمایه گذاری به عنوان یکی از انواع واسطه های مالی، نقشی اساسی در سرمایه گذاری غیر مستقیم افراد در بازار سرمایه ایفا می کنند. بررسی های آماری نشان می دهد که در کشور های توسعه یافته، این صندوق ها نقش مهمی در سرمایه گذاری خانواده ها دارند.

این صندوق ها از طریق تحصیل وجوه از عموم مردم و سرمایه گذاری آنها در ترکیب متنوعی از اوراق بهادار شامل: سهام، اوراق قرضه و سایر دارایی های مالی، به افرادی که دانش و تجربه کافی جهت سرمایه گذاری مستقیم را ندارند، این فرصت را می دهند تا بتوانند از یک سرمایه گذاری حرفه ای و تا حدودی کم ریسک بهره مند شوند. کارگزاری آگاه در راستای رسالت آموزشی خود یک کارگاه آموزشی برای آشنایی و شناخت هرچه بیشتر فعالان بازار با این ابزار سرمایه گذاری برگزار می نماید.

 
 معرفی دوره 
باتوجه به شرایط مختلف سرمایه گذاران از لحاظ میزان دانش و شناخت آن ها از بازار سرمایه و میزان سرمایه ای که در اختیار دارند، می توان جایگزین های متنوع و مناسبی را به جای خرید مستقیم سهام شرکت های بورسی مطرح نمود. یکی از این جایگزین ها قطعا صندوق های سرمایه گذاری می باشند که در طی یک سال گذشته بازدهی های مناسب و قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران نموده اند. در این کارگاه آموزشی که محور اصلی آن صندوق های سرمایه گذاری است، مخاطبین کارگاه، علی الخصوص افراد تازه وارد، آگاهانه برای سرمایه گذاری در بازار آماده می شوند و انواع روش های سرمایه گذاری در بورس را فرا می گیرند و درک بهتری از ابزارهای موجود برای سرمایه گذاری پیدا خواهند کرد تا در نهایت قادر به بهترین انتخاب از بین صندوق های موجود در بازار باشند.

 هدف دوره
هدف این کارگاه آشنایی سرمایه گذاران با صندوق های سرمایه گذاری و انواع آن است به نحوی که در طول کارگاه سعی خواهد شد مخاطب به درک جامعی از صندوق های سرمایه گذاری رسیده و در شرایط مختلف بتواند صندوق های ایده آل خود را انتخاب نماید. پر واضح است که شناخت هرچه بهتر ابزارهای مختلف برای سرمایه گذاران، راهگشای آنان در بازاری که فعالیت دارند خواهد بود.

سخنرانان

دلیر شیرعلی
دلیر شیرعلی

برگزار‌کننده

آواتار

واحد آموزش شرکت کارگزاری آگاه

شرکت کارگزاری آگاه از سال 1387 تاکنون با برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی متعدد در تهران و شهرستانها، در جهت ارتقاء سطح آگاهی علاقمندان و فعالان بازار سرمایه گام برداشته و سالانه بالغ بر 2000 نفر را آموزش داده است. واحد آموزش این شرکت در سال 1391 و

رویداد های برگزارشده۱۸۸
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰۰ نفر