رویداد به پایان رسیده است!
نشست انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (استانبول ترکیه) در تاریخسه‌شنبه ۱ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

نشست انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (استانبول ترکیه)

شروع:
دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱ اسفند ۹۶ ۱۸:۰۰
نشست انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (استانبول ترکیه)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات تکمیلی

با سلام،

همانگونه که مستحضرید "کنفرانس انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار 2018" با رویکرد تسهیل دسترسی به سرمایه جهت  توسعه اقتصادی استارت آپ ها، اسکیل آپ ها و کسب و کارهای رو به رشد در تاریخ 19 و 20 فوریه سال جاری میلادی در Swissotel  شهر استانبول ترکیه برگزار خواهدگردید.

 به منظور ایجاد ارتباط با بهترین کارآفرینان، استارت آپ ها و SMEها و برای استفاده از فرصت های هوشمندانه مالی با فرشتگان کسب وکار مورد تایید و موسسات ذی ربط، انجمن جهانی سرمایه گذاری فرشتگان کسب و کار WBAF))  یک پلت فرم بین المللی را برای همه ذینفعان این صنعت فراهم کرده است تا بتوانند در آن نیروهای بالقوه خود را بکار گیرند.

www.wbaforum.org

 کنفرانس  انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار 2018

WBAF به عنوان یک سازمان جهانی، تمرکز خود را بر روی یک رویکرد "هوشمند" برای تبدیل اقتصاد جهان به یک اقتصاد هوشمند معطوف کرده است - که ما بر این اعتقاد هستیم که می توانیم با این رویه شغل ها و عدالت اجتماعی بیشتری در عرصه بین المللی به وجود آوریم. WBAF برای بازیکنان اصلی بازارهای سهام در سراسر جهان یک محیط باز را فراهم می کند تا بتوانند آزادانه درباره چالش هایی که کسب و کارها در دستیابی به رشد دارند و همینطور چگونگی توانمند سازی اقتصاد جهان به مباحثه بپردازند.

بحران اقتصادی جهانی سال 2008 منجر به چالش های بی سابقه برای کارآفرینان، استارت آپ ها و SME هایی که به دنبال جذب سرمایه بودند در یک محیط اقتصادی جدید شد. واضح است که یک راه کاملا متفاوت برای ادامه کار و یک رویکرد جدید برای حل مسائل کیفی متنوع مورد نیاز بود.

در واکنش به چالش های اقتصادی جهانی، سازمان WBAF کنفرانس بین المللی فرشتگان کسب و کار را در سال 2018 با موضوع تسهیل دسترسی به سرمایه جهت توسعه اقتصادی استارت آپ ها، اسکیل آپ ها و کسب و کارهای رو به رشد برگزار خواهد کرد. این کنگره در تاریخ 19 تا 20 فوریه 2018 در استانبول برگزار خواهد شد.

کنفرانس میزبان بیش از 2000 نماینده از حدود 100 کشور از نمایندگان و رهبران جهانی بازارهای سرمایه گذاری، از جمله مدیران بیزینس های خانوادگی، مدیران کنترل ثروت، مدیران بورس، اتاق های بازرگانی و صنعت، کارشناسان مالی، سیاست گذاران، دانشگاهیان ، مدیران بانک، دانشگاهیان، نمایندگان WBAF، استارت آپ ها، اسکیل آپ ها، کسب و کارهای با رشد بالا، سرمایه گذاران کوچک و متوسط و فرشتگان کسب و کار خواهد بود.

  کنفرانس بین المللی فرشتگان کسب و کار 2018 میزبان 5 اجلاس سران مختلف خواهد بود که همزمان اجرا خواهند شد:

  • Angel Investors Summit 2018
  • FinTech Summit 2018
  • Impact Investment Summit 2018
  • Take Invest Summit 2018
  • CEO-Preneurship Summit 2018

کنفرانس بین المللی فرشتگان کسب و کار 2018 با سازمان های جهانی زیر همکاری می کند:

  • EBAN – The European Trade Association for Business Angels, Belgium
  • ABAN – The African Trade Association for Business Angels, Nigeria
  • MBAN – The Middle East Trade Association for Business Angels, UAE
  • IASP – International Association of Science Parks, Spain
  • ICC – International Chamber of Commerce & Industries, France

شما می توانید برنامه کامل نشست را در لینک رو به رو مشاهده فرمایید: www.wbaf2018.istanbul  

WBAF پارتنر مشارکت مالی جهانی G20  (GPFI)

WBAF از سوی ریاست آلمان برای شرکت در همه کارگاه های GPFI دعوت شده است و مفتخریم به شما اطلاع دهیم که WBAF یک توافقنامه همکاری مالی بین المللی با انجمن مالی سازمان های کوچک و متوسط IFC در کنگره جهانی 2018 در استانبول امضا خواهد کرد. انتظار می رود که WBAF در اولین جلسه GPFI 2018 در آرژانتین به یک شریک راهبردی برای GPFI تبدیل شود.

من شخصا در تمام جلسات GPFI حضور داشتم (گاهی اوقات به عنوان سخنران)، و من از اهمیتی که شما به مشارکت مالی و توسعه اقتصادی می دهید اطلاع دارم. من معتقدم که ماموریت WBAF برای تقویت توسعه اقتصادی جهان تنها می تواند با افزایش مشارکت مالی در سراسر جهان صورت پذیرد، همانطور که معتقدم شما به آن ایمان دارید.

WBAF از شما دعوت می کند تا به تلاش های جهانی ما برای تسهیل دسترسی به سرمایه هوشمند در سراسر جهان بپیوندید

WBAF از شما دعوت می کند در تلاش جهانی ما به منظور دسترسی به امور مالی و جذب سرمایه هوشمند، که به ایجاد شغل های بیشتر و عدالت اجتماعی در سراسر جهان کمک می کند، بپیوندید. با همکاری فرامرزی، با یک دید مشترک و با یک دینامیک هوشمندانه، برای ایجاد تغییرات مثبت در اقتصاد جهانی، پیش می رویم.

خواهشمند است در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، با نماینده رسمیWBAF  در ایران، جناب آقای اکبرپور، با شماره تلفن های 9121830831 98+ (برای علاقه مندان داخل کشور) و 8463186 329 39+ (برای علاقه مندان خارج از کشور) و پست الکترونیکی  m.r.akbarpour@moonfleet.express  تماس حاصل نموده و یا به آدرس   http://www.wbaf2018.istanbul/ مراجعه فرمائید.

 احتراما                                   

Baybars Altuntas

ریاست انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (WBAF)

برگزارکنندگان

انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (WBAF)

انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (WBAF)

Baybars Altuntas

Baybars Altuntas

ریاست انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (WBAF)

محمدرضا اکبرپور

محمدرضا اکبرپور

نماینده رسمی WBAF در ایران

توضیحات تکمیلی

برای مشاهده سخنرانان WBAF 2018 اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده برنامه زمانبندی WBAF 2018 اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده لیست قیمت WBAF 2018 اینجا را کلیک کنید. (توجه فرمایید قیمت هایی که در ایوند آمده با تخفیف ویژه برای شرکت کنندگان ایرانی می باشد)

برای مشاهده حامیان نشست اینجا را کلیک کنید.

آدرس:تهران ترکیه، استانبول، هتل Swissotel The Bosphorus