رویداد به پایان رسیده است!
نشست رایگان آشنایی با «سایبرنتیک و تاثیرات آن بر فناوری» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تاریخ چهارشنبه ۱۶ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

نشست رایگان آشنایی با «سایبرنتیک و تاثیرات آن بر فناوری» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دهمین نشست « شب های فناوری » با موضوع «سایبرنتیک و تاثیرات آن بر فناوری» و با حضور اساتید متخصص این حوزه، چهارشنبه 16 بهمن ساعت 16 در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای تخصصی فناوری اطلاعات، این نشست به موضوع آشنایی با «سایبرنتیک و تاثیرات آن بر فناوری» اختصاص دارد. در این برنامه دکتر فاطمه نوشین فرد، دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران به ماهیت و چیستی سایبرنتیک می پردازد. تحولات آینده فضای سایبر و تاثیرات آن بر جامعه و کسب و کارها موضوعی است که توسط دکتر محمد رضا کریمی؛ عضو هیات علمی دانشگاه مالک اشتر بررسی می شود و مهندس  حامد قاسمی؛ کارشناس رسانه به سخنرانی با  عنوان فرماندهی،کنترل و قدرت سایبرنتیک می پردازد.

در پایان پنل گفتگو بین اساتید و شرکت کنندگان برگزار می شود.

سایبرنتیک ازجمله علومی است که در قرن بیستم پدید آمد و با رشد سریع خود توانست به علوم دیگر راه یابد. موضوع اصلی سایبرنتیک بررسی ماهیت کنترل در انسان، حیوان و ماشین است و لذا با زیست شناسی، روانشناسی، مکانیک، مهندسی، مدیریت و بسیاری علوم دیگر همبستگی دارد.

سایبرنتیک توانسته به عنوان دانشی مستقل و درعیـــن حــــــال بین رشته ای مطرح شود. در این علم به طبقه بندی و سازماندهی اطلاعات توجه زیـــادی می شود و از این رو در مدیریت اطلاعات و نیز در طراحی نظام های اطلاع رسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سلسله نشست های تخصصی «شب های فناوری»، با رویکرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه  فناوری های نوین خصوصا فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ و نیز بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی هر ماه با حضور متخصصان و دست اندرکاران فناوری‌های نوین برگزار می شود. 

این برنامه با مشارکت کانون «شهر هوشمند» فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به دبیری ستاره امیری؛ دبیر کانون شهر هوشمند و مدرس دانشگاه اجرا می شود.

  فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری واقع شده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرید. 

برگزارکنندگان

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات
فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

سخنرانان

دکتر محمد رضا کریمی
دکتر محمد رضا کریمی
عضو هیات علمی دانشگاه مالک اشتر
دکتر فاطمه نوشین فرد
دکتر فاطمه نوشین فرد
دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه مالک اشتر
مهندس حامد قاسمی
مهندس حامد قاسمی
کارشناس رسانه

آدرس

تهران میدان انقلاب اسلامی- تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فرهنگسرای فناوری اطلاعات

رویداد های برگزارشده۶۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر