رویداد به پایان رسیده است!
نشست سوم از سلسله نشست های خیر و خرد در تاریخ سه‌شنبه ۱ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱ مهر ساعت ۲۰:۳۰

نشست سوم از سلسله نشست های خیر و خرد

  • از ۱۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • خیریه
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

دکتر علی صاحبی
دکتر علی صاحبی
روانشناس بالینی

دکتری #روانشناسی بالینی

برگزارکنندگان

موسسه خیریه و عام المنفعه دارالاکرام
موسسه خیریه و عام المنفعه دارالاکرام
خیریه

ما یک موسسه خیریه و مردم نهاد هستیم، که با حفظ کرامت و فارغ از مذهب، نژاد، ملیت و قومیت برای حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان فاقد سرپرست موثر، که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی از ادامه تحصیل یازمی‌مانند، دور هم جمع شده ایم. البته حمایت از تحصیل صرفا بهانه ایست برای شناسایی عمیق‌تر آسیب‌های زندگی این دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان و تلاش در جهت رفع حداکثری این آسیب ها.

دارالاکرام حمایت همه جانبه (آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی، معیشتی و مشاوره و روانشناسی) از دانش آموزان تحت پوشش را با رعایت اصل احترام به کرامت ذاتی انسانی، سرلوحه کار خویش قرار داده و در جهت ارتقاء سطح علم و دانش و فرهنگ کودکان و نوجوانان ایران پهناور با حمایت و همراهی مردم عزیز فعالیت می نماید.

لینک کاتالوگ: https://darolekram.com/catalog

نشر نی
نشر نی
انتشارات

نشر نی در سال ۱۳۶۳ تأسیس شده و تاکنون در حوزه‌هایی چون ادبیات، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، دین، فلسفه، تاریخ،‌ روان‌شناسی، علوم طبیعی و هنر بیش از ۱۵۰۰ عنوان کتاب راهی بازار نشر کرده است.


توضیحات


وبینار نشست سوم خیر و خرد

سلسله نشست های خیر و خرد که موسسه خیریه دارالاکرام با همکاری نشر نی آن را برگزار میکند به دنبال پاسخ به این سوال است : خیر خردمندانه ، مؤثر و‌ مفید، چه ویژگی هایی دارد ؟
نشست اول که با حضور مترجمین کتاب اقتصاد فقیر در نشر نی و نشست دوم که رونمایی از کتاب دیگر دوستی مؤثر با حضور استاد مصطفی ملکیان و‌ محمدرضا جلایی پور بود از لینک‌های ذیل قابل مشاهده است.

📋 گزارش نشست اول
📋 گزارش نشست دوم


✅ از انجا که موسسه دارالاکرام بیش از ۵۰۰۰  دانش اموز فاقد سرپرست موثر  از ۸۵ شهر کشور  را در قالب بورسیه تحصیلی حمایت کرده است، دغدغه ای ملموس و فراگیر، یعنی تحصیل‌ دانش آموزان در شرایط کرونا؛ چالش ها و فرصت ها موضوع  سخنرانی  استاد فرهیخته و صاحب نام، دکتر علی صاحبی، عنوان نشست سوم ماست.
✅ شرکت در این نشست هیچ هزینه ای ندارد اما می‌توانید به صورت همت عالی مبلغی را برای پیشبرد اهداف موسسه دارالاکرم پرداخت نمایید. (با استفاده از کد تخفیف kheirokherad بدون پرداخت هیچ هزینه ای در این نشست شرکت کنید).

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه خیریه و عام‌المنفعه دارالاکرام با همکاری نشر نی

ما یک موسسه خیریه و مردم نهاد هستیم، که با حفظ کرامت و فارغ از مذهب، نژاد، ملیت و قومیت برای حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان فاقد سرپرست موثر، که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی از ادامه تحصیل یازمی‌مانند، دور هم جمع شده ایم. البته حمایت از تحصیل صرفا

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰