رویداد به پایان رسیده است!
نشست های فناورانه و نوآورانه " صنعتیا" در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۶:۳۰

نشست های فناورانه و نوآورانه " صنعتیا"

 • رایگان
 • تهران
 • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


نشست های فناورانه و نوآورانه "صنعتیا"

 

مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان با همکاری شرکت های صنعتی و دانش بنیان نشست های فناورانه و نوآورانه با عنوان صنعتیا با حضور کارشناسان آن شرکت ها برای نخبگان و فناوران دانشجویی جهت آشنایی با فعالیت ها و محصولات آن شرکت ها برگزار می کند.

در این نشست ها به تشریح محصولات و فناوری های مورد استفاده در شرکت های صنعتی و دانش بنیان، مشکلات و چالش های صنعتی و حوزه های تحقیق و توسعه روز صنعت پرداخته خواهد شد.

در صورت موافقت شرکت های صنعتی و دانش بنیان بازدیدی از سایت تولیدی آن ها صورت خواهد گرفت تا شرکت کنندگان در نشست از نزدیک با چالش های موجود در صنعت و فناوری های مرتبط آشنا شوند.

پس از برگزاری نشست و بازدید ، با  تعاملی که میان نخبگان و فناوران دانشجویی با این واحد های صنعتی ایجاد می گردد، ایده های مرتبط با چالش های صنعتی و فناورانه آن واحد که توسط شرکت کنندگان مطرح گردیده و یا پروژه های تحقیق و توسعه مطرح شده از طرف شرکت ها، با کمک مشاوران و منتور های مستقر در مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی علم و صنعت، فرایند بلوغ و تجاری سازی را با استراتژی واحد تولیدی و دانش بنیان طی می کنند.

 

نشست سه شنبه با همکاری شرکت اورند پیشرو و با حضور جناب آقای مهندس امین گیوه چی زاده، مسئول تیم طراحی و مهندسی شرکت اورند پیشرو برگزار خواهد شد.

 

شرکت اورند پیشرو:

پس از تاسيس در سال ۱۳۷۶ ، اورند پیشرو همواره در مسير گسترش دانش ، مهارتها و تخصص فني، مطابق با پيشرفت هاي روز دنيا و در جهت بهبود ايمني ، سلامت و رفاه جامعه و مشتريان نهائي خود گام برداشته و با بکارگيری توانایي هاي خود در تحقيقات و نوآوري و با استفاده از تكنولوژي هاي نوين ، نسبت به توليد قطعات متنوع خودرو اقدام نموده است.

در حال حاضر، اورند پیشرو با دارا بودن افزون بر هزار پرسنل وهم چنین تكنولوژي توليد لوله هاي پليمري تك لايه ، سه لايه و پنج لايه، باك پليمري تك لایه و شش لايه، قطعات مختلف تزریقی، نوارهای آببندی خودروها و نیز خطوط مجهز مونتاژی در سايت های مختلف تولیدی، به عنوان بزرگترین طراح و توليد كننده مسير كامل نگهداري و انتقال سوخت خودروهای سواری در داخل كشور فعال بوده و در همین اين راستا، با توجه به کيفيت بالای محصولات تولیدی خود دارای صادرات به كشورهاي مختلف آسيايي و اروپایي مي باشد .

اورند پیشرو با هدف هديه آسمان آبی به همه ايرانيان، همواره طراحی و تولید محصولات سبز و دوستدار محيط زيست را سرلوحه اقدامات قرار داده و در این مسیر، مطابق با آخرین پيشرفت هاي علمي دنيا و منطبق بر استانداردهاي ايمني و زيست محيطي روز جهان، پروژه های نوآورانه ای از جمله طراحی و تولید قطعات سیستم سوخت رسانی خودروهای تولیدی در کشور منطبق با استاندارد های یورو۴ و با قابليت ارتقا تا سطح یورو۶ ، جايگزینی قطعات لاستيکی با قطعات قابل بازیافت و سبک تر پلاستيکی در سیستم تخليه بخارات و نوارهای آببندی خودرو، طراحی و تولید باک پلیمری خودروها و بسیاری موارد ديگر اقدام نموده است و با توجه به نگاه ويژه به امر نوآوري و كيفيت محصولات و خدمات، همواره به عنوان يك شريك مطمئن براي خودرو سازان مطرح بوده است.

 

مهمان:

مهندس امین گیوه چی زاده

 • مسئول تیم طراحی و مهندسی شرکت اورند پیشرو
 • متخصص طراحی و اجرای پروژه های سیستم سوخت رسانی
 • طراحی و اجرای پروژه های لوله های پلیمری سوخت خودرو های ایرانخودرو، سایپا، زامیاد، بهمن موتور و غیره
 • طراحی و اجرای پروژه های مجموعه پمپ بنزین سوخت خودرو های ایرانخودرو، سایپا، زامیاد، بهمن موتور و غیره
 • طراحی و اجرای پروژه های کنستر سوخت خودرو های ایرانخودرو، سایپا، زامیاد، بهمن موتور و غیره
 • طراحی و اجرای پروژه های گلویی باک پلیمری سوخت خودرو های ایرانخودرو، سایپا، زامیاد، بهمن موتور و غیره
 • طراحی و اجرای پروژه های فیلتر بنزین سوخت خودرو های ایرانخودرو، سایپا، زامیاد، بهمن موتور و غیره
 • اجرای سیستم تکوین محصول به روش Q3P, APQP
 • طراحی و اجرای طرح تست برای قطعات سیستم سوخت رسانی خودرو
 • مدرس و مجری الزامات سیستم مدیریت کیفیت و الزانات مشتری مانند PPAP, SPAS , SQA, QFD و غیره
 • مدرس نرم افزار های CAD , CAE (CATIA-ABAQUSE-ANASYS)
 • مدرس استاندارد های مرتبط با سیستم سوخت رسانی خودرو PSA, KES, JES

 

 

زمان: سه شنبه 23 مهر از ساعت  16:30 الی 18:00

مکان: رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، بین دانشکده کامپیوتر و صنایع، مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی

پیج ایسنتاگرام: https://instagram.com/iso_iust

کانال تلگرام: https://telegram.me/iso_iust

مهمان نشست

مهندس امین گیوه چی زاده
مهندس امین گیوه چی زاده
مسئول تیم طراحی و مهندسی شرکت اورند پیشرو

طراحی

برگزارکنندگان

مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان

برگزار‌کننده

آواتار

سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت

جهاد دانشگاهی علم و صنعت 

رویداد های برگزارشده۲۶
 • شروع: سه‌شنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۶:۳۰
 • پایان: سه‌شنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۸:۰۰

آدرس: تهران رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، بین دانشکده کامپیوتر و صنایع، مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی