رویداد به پایان رسیده است!
سومین کارگاه رزومه نویسی حرفه ای و استخدام در تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

سومین کارگاه رزومه نویسی حرفه ای و استخدام

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

اشکان نیک بین
اشکان نیک بین
مدیرعامل و موسس استارتاپ کارنیک

مهندس اشکان نیک بین مدیر و کارآفرینی جوان که علاوه بر مدیریت چند استارتاپ موفق در گذشته و حال ، توانسته نقش غیرقابل انکاری در اشتغال جوانان کشور ایفا کرده و در جهت توانمندسازی کارجویان و کارفرمایان کشور قدم های موثری بردارد.


توضیحات مهم :


در این رویداد به شما آموخته میشود که مهارت های لازم برای رزومه نویسی چیست و شما به صورت رایگان و آنلاین رزومه ای برای خود خواهید ساخت .رزومه های تکمیل شده در صورت تمایل شما به کارفرمایان ارائه و استخدام شما تسهیل خواهد شد.

در صدد هستیم که چندین شرکت خواهان نیروی حرفه ای را برای استخدام شما شرکت دهیم.

پس هم رزومه ای برای خود خواهید ساخت و هم استخدام خواهید شد.

** یک سایت ویژه رزومه با اطلاعات و آدرس خودتان از ما هدیه خواهید گرفت.

صد ها شرکت و مجموعه آماده استخدام شما هستند.

 

** ظرفیت سالن 100 نفر میباشد و بسیار محدود است.

برگزارکنندگان

استارتاپ کارنیک
استارتاپ کارنیک
شرکت نیک آوران
شرکت نیک آوران
هلدینگ مادر

اهمیت رزومه و توضیحات تکمیلی :


رزومه چیست ؟

رزومه به اطلاعاتی گفته میشود که شامل خلاصه ای مفید از تجربیات شغلی-کاری، سوابق آموزشی – تحصیلی و مهارتهای فرد جویای کار میباشد.

این معرفی و اطلاعات میبایست بصورت تایپ شده در حداکثر یک یا دو صفحه در قالب اوراق چاپ شده و یا نسخه الکترونیکی (غالباً فایلهای doc , pdf) از سوی کارجو به کارفرما ارائه گردد.

در بسیاری از دنیا از جمله در کشور های اروپایی و آسیایی به رزومه ، عنوان سی وی (CV) که مخففی از عبارت Curriculum Vitae است نیز گفته می شود.

 

کارنیک

 

داشتن رزومه چه فایده ای دارد ؟
با گسترش روزافزون بازار کار در زمینه های گوناگون و نیز افزایش شمار متقاضیان مشاغل مختلف، رزومه نویسی به غیر از یک ضرورت به یک فن و مهارت در کاریابی تبدیل گشته است و ارائه درست و هوشمندانه آن توسط کارجو میتواند وجه تمایزات بارزی را در عرصه رقابت کاریابی بین وی و سایر رقبایش ایجاد نماید. از طرفی کارفرمایان مایلند تا قبل از مصاحبه تلفنی و یا حضوری با متقاضیان، ضمن صرفه جویی در وقت خود کارجویان را از روی تجربیات و توانائیهایشان گروه بندی یا اصطلاحاً غربال کنند. این کار به آنها این امکان را می دهد که با رتبه بندی رزومه های وارده، افراد مورد نیاز خود را که دارای انگیزه و توانایی کافی هستند به مصاحبه دعوت و نهایتاً بهترینها را استخدام نمایند. بررسی رزومه متقاضیان شغل ضمن ایجاد صرفه جویی در وقت کارفرمایان در مرحله گزینش باعث می شود تا معیارهای سنجشی آنها بشکل مؤثرتری انجام پذیرفته و از پرداختن به تماسها و مصاحبات غیر مرتبط با موضوع کار اجتناب گردد.

اگر بعنوان کارجو بدنبال کار هستید هوشیار باشید که ارائه رزومه فرصت مناسبی است برای عرضه و تبلیغ توانایی و مهارتهای شما به کارفرما. هدف نهایی رزومه اینست که ملاقات با کارفرما را برایتان تضمین نموده و در نهایت شما را به سوی میز مصاحبه هدایت نماید. به یاد داشته باشید که رزومه شما نماینده و معرف شما نزد کارفرمایی است که هنوز شما را ندیده و نمی شناسد. پس نحوه طراحی آن به گونه ای که معرف قابلیتها و شایستگی های شما باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به یاد داشته باشید که همیشه و در هر ارتباطی اولین برخورد نقش کلیدی و مؤثری در ادامه و بقاء رابطه ایفاء می نماید و رزومه شما اولین برخورد شما (هر چند غیر حضوری) با کارفرما بوده که نمایانگر شناخت یا تعبیر وی از قابلیتهای شما خواهد بود. لذا دقت داشته باشید که نوع انتخاب کلمات و ساختار جمله بندی شما در ذهن کارفرما می تواند بیانگر سطح دانش، تحصیلات و تجربیات اجتماعی شما باشد. رزومه تان باید شما را فردی مشتاق و همچنین تجربیات کاریتان را مرتبط و جذاب نشان دهد.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۶:۰۰۱۶:۱۵
آغاز کارگاه و سخنرانی۱۶:۱۶۱۷:۰۰
پذیرایی و استراحت۱۷:۰۱۱۷:۱۵
فرصت طلایی۱۷:۱۶۱۷:۳۰
ثبت رزومه های داوطلبان۱۷:۳۱۱۸:۰۰
فرصت برنزی۱۸:۰۱۱۸:۱۰
ادامه مباحث کارگاه۱۸:۱۱۱۸:۴۰
چالش و مسابقه هیجان انگیز۱۸:۴۱۱۹:۰۰
پایان و خداحافظی با دوستان۱۹:۰۰۱۹:۰۱

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
همه دوستان با هر دانش ، تحصیلات و تخصصی میتوانند در این کارگاه شرکت کنند
آیا در این رویداد به من یک سایت مخصوص رزومه خواهید داد ؟
بله ، شما با شرکت در این کارگاه به صورت رایگان یک سایت زیبا و کاربردی برای رزومه خود دریافت خواهید کرد.سایتی با ادرس دامین مخصوص شما که میتواند تجربه ی داشتن یک رزومه حرفه ای را به شما بدهد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
داشتن گوشی هوشمند میتواند الزامی باشد. زیرا برای تکمیل رزومه خودتان به آن نیاز خواهید داشت
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی نیست
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر
در این کارگاه چه چیزی ارائه می شود ؟
در این رویداد به شما آموخته میشود که مهارت های لازم برای رزومه نویسی چیست و شما به صورت رایگان و آنلاین رزومه ای برای خود خواهید ساخت .رزومه های تکمیل شده در صورت تمایل شما به کارفرمایان ارائه و استخدام شما تسهیل خواهد شد.

آدرس

تهران تهران ابتدای خیابان شهید مطهری نرسیده به لارستان پلاک 436

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت وارنا

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰