رویداد به پایان رسیده است!
نمایش 360درجه: از زمین تا آسمان در تاریخ پنج‌شنبه ۲۱ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ساعت ۱۸:۳۰

نمایش 360درجه: از زمین تا آسمان

  • از ۱۰,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • علوم پایه
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

انگاریوم کجاست؟


افلاک‌نما یا آسمان‌نماها، همان گونه که از اسمشان پیداست کاربردی برای "نمایش" دارند. عموم مردم آسمان‌نماها را با "رصدخانه" اشتباه می‌گیرند. رصدخانه محلی برای تحقیق و پژوهش در آسمان است. در رصدخانه با تجهیزات مختلف (اغلب تلسکوپ‌ها) وجوه و اجزای مختلف آسمان کنکاش شده و رصدگران وقایع مختلف طبیعی را مشاهده و تحقیق می‌کنند.

اما در آسمان‌نما این‌گونه نیست! ما در آسمان نما هیچ تلسکوپی نداریم! هیچ تحقیق و پژوهشی در خصوص آسمان انجام نمی‌دهیم! هیچ ارتباطی بین ما و ناسا وجود ندارد! ما هیچ اطلاعاتی از ایستگاه فضایی بین‌المللی دریافت نمی‌کنیم! و ...


اما شما در آسمان نما می‌توانید آخرین دستاوردهای این صنعت، آخرین اخبار علمی در خصوص پژوهش‌های فضایی و آخرین مرزهای علم در این زمینه را یاد بگیرید!
ما می‌توانیم شما را طی یک سفر مجازی ، به دل آسمان، به اعماق زمین، به درون اقیانوس‌ها و ... ببریم. آسمان نما یک ابزار "نمایشی" خاص است که قدرتی فراتر از هر رسانه‌ای که تا حال تجربه کرده¬اید دارد.

در انگاریوم همه چیز، صدا، تصویر، صندلی¬ها و...به گونه ای طراحی شده¬اند که شما را احاطه می‌کند!
برخلاف سینماهای عادی قالب تصویر برای شما دیگر تنها یک مستطیل نیست، بلکه در تمامی جهت‌¬ها شما را همراهی می¬کند. در افلاک نماها شما می¬توانید با خیال راحت سر به هوا باشید و از زیبایی¬های آن لذت ببرید.


توضیحات نمایش


وسعت عالم چقدر است؟ ما چه میزانی از جهان آفرینش را می شناسیم؟ دامنه ی اکتشافات انسان تا کجا فرا رفته است؟ این سوالات تنها بخشی از مواردی است که در این نمایش به آن پاسخ داده می شود.

آدرس

مشهد دانشگاه فردوسی مشهد - حدفاصل دانشکده علوم و درب شرقی - خیابان لرزه نگاری - افلاکنمای انگاریوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آسمان نمای دانشگاه فردوسی مشهد

افلاک‌نما یا آسمان‌نماها، همان گونه که از اسمشان پیداست کاربردی برای "نمایش" دارند. عموم مردم آسمان‌نماها را با "رصدخانه" اشتباه می‌گیرند. رصدخانه محلی برای تحقیق و پژوهش در آسمان است. در رصدخانه با تجهیزات مختلف (اغلب تلسکوپ‌ها) وجوه و اجزای مختلف آ

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰