نوآوردگاه کسب و کار فناورانه (نوآوردگاه نانو)

شروع:
جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ ۰۹:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۹۴ ۱۸:۰۰
نوآوردگاه کسب و کار فناورانه (نوآوردگاه نانو)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

نوآوردگاه نانو اولین دوره از سری کارگاه های آموزشی نوآوردگاه کسب و کار فناورانه است که بر توسعه کسب و کارهای مبتنی بر نانو فناوری، تمرکز دارد. این رویداد در تاریخ 20تا 22اسفندماه با حضور دانشجویان نانو و بیوتکنولوژی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه زنجان برگزار می شود.

وجه تمایز این کارگاه با دوره های مشابه در این است که به جای تمرکز بر آموزش‌های تکراری ابزارهای خلق مدل کسب و کار، سعی می شود که شرکت کنندگان به صورت عملی در معرض چالش‌ها و مشکلات واقعی یک کسب و کار فناورانه، قرار گیرند و با کار تیمی و راهنمایی مربیان نوآوردگاه از این موانع عبور کنند.

به منظور نزدیک کردن این رویداد به واقعیت دنیای کسب و کار، از نمایندگان ارگان‌ها، نهادها و بازیگران واقعی، که یک کسب و کار در حوزه نانو فناوری کشور، از بدو شکل‌گیری ایده تا تجاری‌سازی محصول مرتبط، با آنها سروکار خواهد داشت، به عنوان مربی و مشاور استفاده خواهد شد.

مخاطبان این رویداد:

1- دانشجوبان و یا فعالان در رشته های نانو فناوری مثل MEMS ،NEMS، نانوبیوتکنولوژی و سایر زمینه های مرتبط

2- دانشجویان و یا فعالان حوزه مدیریت کسب و کار، مدیریت سازمان، مدیریت مالی و اقتصاد، MBA، مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی و سایر رشته های مرتبط

3- علاقه مندان به کارآفرینی و توسعه کسب و کار فناورانه.

همچنین این رویداد فرصت مناسبی برای آشنایی هر چه بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی با فرصت‌ها و ظرفیت‌های بالای خلق ارزش و ثروت از طریق توسعه فناوری خواهد بود.

از مزایای دیگر این رویداد برای شرکت کنندگان، قرار گرفتن نام و مشخصات افراد شرکت کننده و متقاضی، در بانک اطلاعاتی مشاغل شرکت شزان می باشد که با توجه به شبکه ارتباطی گسترده‌ای که این شرکت با نهادها و شرکت‌های فناور دارد، می تواند زمینه جذب این افراد توانمند را فراهم سازد.

پیشنهاد میکنیم، برای اطلاعات بیشتر از وب سایت این رویداد نیز بازدید کنید: www.Noavardgah.ir

آدرس وب سایت شرکت شزان: www.nbic.co

کانال تلگرام رویداد: https://telegram.me/joinchat/BP8COjw7qXiDew4euqT6cw


آدرس:پردیس کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس